TE HUUR LEEUWARDEN AMELAND Meijling Sarneel voor de lezers van deze krant! CDmarsaki Casembroot in Goes /RWS Ëbmarsaki stad^zeeland Koopsom vanaf 209.000,- v.o.n KRAS IN KAPELLE (ZEELAND) eengezinswoningen en 2 onder 1 kap woningen gelegen aan de Coxstraat. Huurprijs vanaf 600,00 p.m., excl. 4,31 servicekosten p.m. Inlichtingen: B.V. Coördinatie-Bouw.Telefoon 035-6958211 of op: www.II IJ uRWEL,El Verkoop bij inschrijving woonboerderijtje met weiland Heinkenszandseweg 27 te 's-Heerenhoek Notaris mr J.E. Pasop, Warande 9 te Heinkenszand (tel. 0113-561297) is voornemens om ten verzoeke van de fam. Rijk bij inschrijving te verkopen: het woonboerderijtje met ondergrond, erf en tuin gelegen aan de Heinkenszandseweg 27 te 4453 VE 's-Heerenhoek (gemeente Borsele), kadastraal bekend gemeente Borsele sectie K nummers 682 en 683, tezamen groot 17 aren 2 centiaren, alsmede het tegenover gelegen perceel weiland, kadastraal bekend gemeente Borsele sectie K nummer 426, groot 43 aren 96 centiaren. Voorwaarden. 1Op de inschrijving zijn van toepassing de "Algemene Voorwaarden voor de verkoop bij open bare inschrijving van registergoederen 1996" van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie, en de aanvullingen daarop en afwijkingen daarvan, zoals hierna vermeld: - daar waar in de voorwaarden "guldens" staat vermeld dient te worden gelezen "euros"; - in afwijking van in aanvulling op artikel 5 van genoemde Algemene Voorwaarden zullen, indien de prijs waarvoor gegund zal worden niet wordt gehaald, de 3 hoogste inschrijvers het recht hebben om deel te nemen aan een onmiddellijk na de opening van de biljetten te houden onderlinge opbieding. 2. De prijs waarvoor het registergoed zal worden gegund, is gedeponeerd bij de notaris. 3. Ondertekende inschrijvingen in gesloten enveloppe met vermelding "Inschrijving Heinkenszandseweg 27 's-Heerenhoek" dienen uiterlijk maandag 27 december 2010 om 14.00 uur ten kantore van genoemde notaris ingeleverd te zijn, alwaar deze alsdan zullen worden geopend, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 4. De kosten moeten worden voldaan uiterlijk acht dagen na de gunning. 5. De koopsom moet worden voldaan uiterlijk zes weken na de gunning. 6. Bezichtiging: vrijdag 17 december a.s. en donderdag 23 december a.s. telkens van 14.00 - 15.00 uur. Inschrijfbiljetten en verdere gegevens zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris. Beukenstraat 4, 22 appartementen Ontwikkeling: m www.marsaki.nl UJITÏ Cl TS Cl KJ www.rwsgoes.nl RWS ■S partner in wonen Itm'"' «oo, mee, Info, www.makelaardijwesteinde.nl (4 WËSTÊINDE WWW.casembroot.nl 34 Wötien zaterdag 11 december 2010 Opdrachtgever: www.rwsgoes.nl Ontwikkeling: www.marsaki.nl Verkoopinformatie: Makelaardij o/z T 0113 211147 www.stadenzeeland.nl Riante dakterrassen (tot 132 m2) Kwalitatief hoogwaardige afwerking Eigen parkeerplaatsen in afgesloten kelder Koopsom inclusief Poggenpohl keuken en luxe sanitair Complex is in aanbouw, lift nog niet aanwezig. 3-daagse autovakantie Friesland met verblijf in 4-sterren hotel! Voordelig genieten in Friesland? Dat kan! Speciaal voor u, als lezer van deze krant, selecteerden wij voor u deze heerlijke autovakantie naar Leeuwarden, de trotse hoofdstad van Friesland. Leeuwarden staat bekend om de vele monumenten, parels van musea, gezellige restaurants en leuke winkels. U verblijft in het luxe 4-sterren WTC Hotel Leeuwarden inclusief ontbijtbuf fet en boekt deze 3-daagse autovakantie al vanaf slechts 79 per persoon. kunt tevens kennismaken met de ongerepte natuur en de karakteristieke dorpen op het eiland Ameland, want de overtocht naar dit eiland (retourticket) is bij deze autovakantie inbegre pen! Wacht niet langer en boek deze supercomplete vakantie naar Fryslan! LEEUWARDEN Leeuwarden is een gezellige stad met een verrassend intiem centrum. Rondom de oude grachtengordel vindt u vele his torische gevels en tal van gezellige kroegjes en restaurants. Daarnaast heeft de stad een groot aanbod aan winkels die in en om de Nieuwstad liggen. In de steegjes en straten rond om het centrum zijn leuke boetiekjes te vinden. Bent u meer een cultuurliefhebber? In Leeuwarden zijn diverse musea, zoals het Fries Museum en het Museum De Grutterswinkel. Naast Leeuwarden heeft Friesland nog veel meer te bieden! Maak per fiets of met de auto schitterende tochten langs de vele meren en rij door de traditionele dorpjes. Maar u kunt ook een bezoek brengen aan andere bekende steden als Heerenveen en Sneek. Vanuit Holwerd kunt u een overtocht naar Ameland maken (de overtocht is inbegrepen). Maak op dit prachtige eiland wandelingen door het bos en op het strand en geniet van de overweldigende natuur. Ook dorpen als Nes en Buren zijn een bezoek meer dan waard! Naast monumenten als historische commandeurshuizen en karakteristieke boerderijen, vindt u er ook leuke winkels, musea en restaurants. Dat maakt een bezoek aan Ameland in elk jaargetijde tot een plezierig dagje uit! WTC Hotel Leeuwarden**** Dit 4-sterren hotel ligt op ca. 30 minuten lopen van het centrum en beschikt over een 24-uurs receptie, ontbij- trestaurant, bar, draadloos internet in openbare ruimtes, fitnessruimte (gratis), sauna (gratis) en solarium. Uw kamer is o.a. voorzien van een televisie, draadloos internet (gratis), kluisje (gratis), minibar, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met douche en toilet. AANKOMSTDATA LR 51.516 Van 29 nov. 2010 t/m 30 mrt. 2011 3 dagen vanaf €79 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief: verblijf in het WTC Hotel Leeuwarden*"**, ontbijt buffet en een dagticket voor een overtocht naar Ameland en v.v. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR51516 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijs berekening, ga naar BOEK NU. anvr Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 51.516 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 106