PZC Hampshire Inn - Landgoed Sti 32 bijzonder luxe appartementen (in aanbouw) EDmarsaki Veluwse rust, ruimte en bovenal culinair genieten bij Hampshire Inn - Landgoed Stakenberg www.pzc.nl/webwinkel zaterdag 11 december 2010 Verkoop Antoni Gaudfpark 132 Type r aerssens pateer 0118 41 39 20, wwyv.aenpmakelaars.nl Projectontwikkeling: www.marsaki.nl De appartementen variëren in oppervlakten van ca, 85 tot 145 m2. leder appartement beschikt over een zeer ruim balkon of terras (ca. 18 tot 58 m2) met veel privacy. Gelegen aan het Antoni Gaudipark. Wilt u voordelig genieten van een culinair Veluws uit stapje? Dan heeft uw dagblad een unieke aanbieding voor u. In samenwerking met Hampshire Inns, Hotels Classics wordt u een speciale prijs aangeboden. U kunt direct boe ken bij het desbetreffende hotel via telefoon of e-mail. Rust en ruimte, midden in een winters landschap.-.welkom op de Veluwe! Hampshire Inn - Landgoed Stakenberg is een prachtig hotel gelegen net buiten Elspeet in een zeldzaam mooi natuur gebied op de Veluwe in Gelderland. Het Landgoed is omgeven door bos en uitgestrekte heidevelden. Hier kunt u heerlijke wandel- en fietstochten maken door de ongerepte natuur. Ongetwijfeld dat u een ontmoeting heeft met een hert of ander grofwild. Uren dwalen in de sneeuw om daarna bij de open haard weer lekker op te warmen met een goed glas wijn. U wordt ook culinair in de watten gelegd want u schuift tevens aan voor een bijzondere 5-gangen proeverij. Kom heerlijk ontspannen op de Veluwe; Hampshire Inn - Landgoed Staken berg heet u graag welkom! Lezersarrangement Elspeet (Veluwe) Hampshire inn - Landgoed Stakenberg Ontvangst met een Veluws bittertje, geserveerd met verse hartige fingersandwiches 2 x overnachting in een comfortabele tweepersoonskamer 2 x uitgebreid Veluws ontbijtbuffet categorie reizen autovakanties 's Avonds eenmaal een 5-gangen culinaire proeverij in het sfeervolle restaurant (inclusief koffie/thee en een seizoens gebonden lekkernij) Diverse wandel- en fietsroutes voor het verkennen van de omgeving Leuk kaartje met postzegel voor de achterblijvers Adviesprijs 125,-* Lezersprijzen 109,95* Prijs is op basis van twee personen. Exclusief toeristenbelasting. Eën- persoonstoeslagC 20,- per nacht. Indien u op voorhand ons 3-gangen menu reserveert, betaalt u slechts 21,50 per persoon in plaats van 25,- per persoon. Verlengingsnacht: 32,50 per persoon op basis van een tweepersoonskamer (inclusief ontbijtbuffet). Dit arrangement is geldig vanaf t/m 31 maart 2011. m.u.v. feestdagen en op basis van beschikbaarheid. U kunt rechtstreeks reserveren bij: Hampshire Inn - Landgoed Stakenberg Telefoonnummer: 0577-491271 E-mail: hotet@stakenberg.n! Hampshire WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 103