PZC PZC PZC Train uw hersenen Mijn Puzzel Voor alle abonnees: GRATIS BADJAS Warm de winter door met een gratis badjas voor alle abonnees! www.pzc.nl/webwinkel Zoekt u personeel? Gebruik de kracht van de combinatie! 020 5175165 ed.nl/webwinkel 12 donderdag 9 december 2010 Januari staat bij de PZC in het teken van wellness. In uw krant dagelijks extra aandacht voor dit toepasselijke onderwerp aan het begin van het nieuwe jaar. En om alvast in de juiste sfeer te komen krijgen alle abonnees, die mee doen met de actie van ons een heerlijk warme badjas cadeau! Maar ook u mag een cadeautje weggeven! Met bijgaande bonnen geeft u twee vrienden, buren of kennissen, maar liefst drie weken lang gratis de PZC cadeau. Dan kunnen ook zij in januari alles lezen over sauna's, gezond eten, sporten, beautybehandelingen en nog veel meer op het gebied van wellness. Doe dus snel mee met de actie: geef twee personen uit uw omgeving drie weken lang gratis de PZC en ontvang zelf deze heerlijk warme badjas cadeau. Stuur de bon in of kijk op www.pzc.nl/badjas la, ik verras 2 personen met 3 weken gratis de PZC en ontvang zelf een heerlijke PZC badjas cadeau. Gegevens "gever", tevens ontvanger van een PZC badjas: (uw abonneegegevens) Voorletterm/v Achternaam AdresHuisnummer Ik geef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: Na 3 weken stopt het abonnement automatisch, opzeggen is dus niet nodig. Ontvanger 1: Voorletter Achternaam Adres Postcode (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BO-GP3 Ontvanger 2: Voorletter Achternaam Adres m/v (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-B0-GP3 De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van uw krant treft u nadere informatie. PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/badjas De abonnee ontvangt de badjas uitsluitend bij het opgeven van twee adressen die 3 weken de krant ontvangen. Eén ontvanger voor3 weken opgeven mag ook, alleen ontvangt u als abonnee dan geen badjas cadeau. De ontvangers van de krant moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen. Helaas past de badias niet door de brievenbus, de aandrager (de abonnee) ontvangt daarom binnen twee weken een waardemunt thuis waarmee hij de badjas kan afhalen bij een PZC verkooppunt in de buurt De badjas Is van fleece, wit/crème van kleur en heeft een universele pasvorm voor volwassenen. De actie is geldig tot en met 31 januari 2011. Verwerking duurt ongeveer een week, daarna start de bezorging Na 3 weken stopt de bezorging automatisch, opzeggen is dus niet nodig' www.pzc.nl/badjas categorie dvd's en games Meer dan 1.000 spelletjes en vragen Brain Trainer is een eenvoudig, interactief en leuk hersentrainingsprogramma voor iedereen. Ongeacht leeftijd of opleidingsniveau. Bij elke sessie kunt u uw vijf hersenfuncties trainen met meer dan 1.000 afwisselende spelletjes en vragen! Ook kunt u Brain Trainer met verschillende mensen samen spelen. In deze 3 dvd-box vindt u spellen voor beginners, gevor derden en experts. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 12,95* exclusief€ 2,95 verzendkosten. Q JobTrack categorie diversen Prachtige legpuzzel van een plattegrond, met uw eigen huis in het midden Uw krant heeft voor u een bijzondere en persoonlijk geschenkidee. 'Mijn Puzzel' is een individueel gemaakte legpuzzel van 400 stukjes van een landkaart. Gecen treerd rond de locatie van uw keuze. U vult bij uw bestelling een postcode en adres. Het middelste puzzelstukje (in de vorm van een huis) is het door u opgegeven adres. Dit kan ook het adres zijn van iemand anders, uit uw familie of vriendenkring. De puzzel wordt geleverd in een mooie geschenkdoos waarvan het deksel is voorzien van tekstruimte voor een persoonlijke boodschap. Een uniek en persoonlijk cadeau dus, voor iedere bijzondere gelegenheid. Adviesprijs €39,95 Lezersprijs €29,95* *exclusief verzendkosten van 4,95 Hoe bestelt u 'Mijn Puzzel'? U kunt de puzzel van de door u gewenste postcode eenvoudig online bestellen. 1. Ga naar de webwinkel van PZC, categorie Diversen. 2. Bestel het product en vul alle benodigde gegevens in. 3. Nadat u heeft betaald, ontvangt u in uw mailbox meteen een bericht met een link om uw bestelling af te ronden. 4. Als u op deze link klikt dan ziet u een formulier waarin u de gegevens voor uw puzzel moet invullen. 5. Vervolgens drukt u op verzenden en de bestelling is afgerond. 6. De puzzel wordt binnen 14 dagen per post bezorgd. Uitgebreide informatie over de specificaties en het bestellen van 'Mijn Puzzel' vindt u in onze webwinkel. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonnummer 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. WEB'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84