Colofon (Ilensenlinq.nl donderdag 9 december 2010 137 Wij zijn dankbaar dat na een lang, avontuurlijk en rijk leven vredig is ingeslapen onze van het leven genietende, lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader - Gijsbert Anthony Surie Bert Hof van Delft 28 december 1913 Amsterdam 6 december 2010 weduwnaar sinds 2008 van Jella Surie-Kobler Schoten (B) Susanne Maingay-Surie Jim Maingay Eloise en Sander Madeline en Geerten Bowden en Edith Leiden Chfistiane Coebergh-Surie Jan Willem Coebergh Willemijn (in herinnering) Jan Adriaan en Katy Amsterdam Britta van der Bijl - Surie Jaap van der Bijl (in herinnering) Vanessa en Dennis Fabienne Sarah 's-Gravenhage Gijs Surie Ellen van Stokkum Sebastiaan Rosanne en achterkleinkinderen Bert zal naast zijn geliefde Jella begraven worden in Domburg. 1 De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 11 december om 10.30 uur in de Protestantse Kerk te Domburg. Daarna zullen wij hem gezamenlijk te voet begeleiden naar de begraafplaats aan de Babelweg. Na de begrafenis is iedereen welkom in het Bad paviljoen. Onze dank gaat uit naar allen van de Elisabeth Otter-Knoll Stichting te Amsterdam. Correspondentieadres: B. J. van der Bijl-Surie, De Lairessestraat 105,1071 NX Amsterdam Wie liefgehad heeft zal niet sterven. Wie liefde kreeg Kan verder gaan. Bedroefd, maar dankbaar voor het fijne leven dat wij samen hadden, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zwager en oom Pieter Vaandrager Piet in de leeftijd van 87 jaar. R. Vaandrager-Verswijveren En verdere familie Oost-Souburg, 7 december 2010 Correspondentie naar: Stadhouderslaan 51 4336 GZ Middelburg We nemen afscheid van Piet, zaterdag 11 december om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. -Liever geen bezoek aan huis- Een speciaal woord van dank aan dr. L. van Hout en alle dames van Ambachtsveld 31 voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. Langzaam heeft hij afscheid genomen van het leven. Nu heeft het leven afscheid genomen van hem. Onze lieve zwager en oom Piet Vaandrager Middelburg: A.M.S Sanstra-Vers wij veren t J. Sanstra t Middelburg: J.C. van Wijngaarden-Verswijveren f.H. van Wijngaarden t Den-Haag: C.S. Hitz- Verswijveren J. Hitz Goes: J.K. Verswijveren t P.J. Verswijveren-Liplijn Middelburg: S.M Schouten-Verswijveren t F.J. Schouten Middelburg: K.M. Verswijveren f A.C.G. Verswijveren-de Leeuw f Axel: W.K. Verswijveren Neven en nichten Middelburg, 7 december 2010 Niet meer als vroeger. Beetje bij beetje moesten wij elkaar verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. De stilte deed vaak pijn. Het kon niet meer zoals vroeger zijn. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: "dank voor alles wat je hebt gedaan". Diep bedroefd hebben wij in besloten kring afscheid genomen van mijn dierbare man, onze vader, grootvader en overgrootvader Johan Martinus Verboom Vlissingen, 24 februari 1927 Middelburg, 2 december 2010 De crematieplechtigheid heeft op 8 december plaatsgevonden. Een woord van dank gaat uit naar de medewerkers van 't Gasthuis, afdeling Singel te Middelburg. Uit aller naam: J.M.Verboom-Kommers Lange Zelke 51 4381 EX Vlissingen Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Het is goed zo. Ver weg van ons, maar toch zo dichtbij, is overleden onze lieve vader, opa en overopa Cornelis Vermaire gehuwd met Klazina Vermaire - de Koeijer 19-1-2007 in de leeftijd van 89 jaar Vergeet de goede herinneringen niet Lya Vermaire Diemer en Elvira, Britt, Benthe Dillen Peter en Christien Vermaire Corne Leon Goes, 8 december 2010 Correspondentieadres: Ooststraat 29 a, 4421 CZ Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 11 december van '16.00-16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 13 december om 13.00 uur in de hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de hervormde kerk. Wij zijn verdrietig i.v.m. hef toch nog onverwacht overlijden van onze altijd meelevende broer, zwager en oom Kees Vermaire Temeuzen: Bram en Annie Vermaire-van Hijfte Middelburg: Tonny en Illy Ruud en Marjo Oost-Souburg: Veerle en Marcel Nomi Utrecht: Tessa Diepbedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en meelevende Buurman Vermaire Sterke de Heere de kinderen, klein- en achterkleinkinderen in dit verlies. H. M. van Manen C. J. van Manen - Mol en kinderen Kapelle, 8 december 2010 Sjirk van der Goot Geboren, 24 oktober 1936 Geser (Ned. Indië) Overleden, 25 oktober 2010 Zierikzee Uw aandacht voor hem en uw medeleven vo'or ons in de periode voor en na zijn overlijden hebben ons de kracht gegeven deze moeilijke tijd door te komen. Het was en is nog steeds hartverwarmend. Hiervoor onze hartelijke dank. Lies van der Goot - van den Berge Mirjam en Eric Esther en Daniel Warni Zierikzee, december 2010 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mai! pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar qp; werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op Meer informatie op www zc.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69