verhalen van mensen' VUURWERK www.bd-store.nl berco Vermiste man van 83 was naar dagverzorging Waterstad Goese Schans begonnen atuurlijk kmansc Dansavond in het dorpshuis Kerstmarkt in het Kerkerf aan de Ring Send the Light alles een stuk voordeliger OUWERKERK In het dorpshuis aan de Ring in Ou- werkerk wordt zaterdag de maan- delijke dansavond gehouden. Ge danst worden onder meer Foxtrot, Weense Wals, Cha, cha, cha en Tan go. Voor beginners is er eventueel hulp beschikbaar. De dansavond be gint om 20.30 uur. KERKWERVE Vogelvoedertaarten, kerststukjes, kerstkaarten en nog veel meer is za terdag te koop tijdens de Kerst markt in het Kerkerf aan de Ring in Kerkwerve. Aan snert en oliebol len is gedacht. Voor kinderen zijn er diverse spelletjes. De markt be gint om 9.30 uur. BRUINISSE - Op de derde Advents zondag, zondag 12 december, wordt in de gereformeerde kerk aan de Noorddijk in Bruinisse een bijzondere dienst gehouden. Go spelkoor Together uit Nieuwer- kerk brengt tijdens de dienst haar adventsproject Send the Light. De gemeente heeft ook een zingend aandeel. Aanvang 10.00 uur. donderdag 9 december 2010 Bestel nu het mooiste vuurwerk van Nederland Sk>;Line* GRATIS VUURWERK voor de snelle beslissers Achter de Houttuinen 34 - Middelburg Grote Markt 15 - Goes thuis was. Omdat vanwege het slechte weer voor de gezondheid van de man werd gevreesd, begon de politie een zoekactie waarbij de media werden ingeschakeld. Tegen vieren 's middags werd de man door het busje van Eilandzorg/De Wieken thuisgebracht. De buurt begrijpt niet hoe zorgin stellingen zo langs elkaar heen kunnen werken. „Dat die meneer dagverzorging heeft, hoort in het logboek te staan dat door familie of Buurtzorg wordt bijgehouden," zegt Eilandzorg-directeur Arie Pinxteren. „Ik neem aan dat die meneer sinds kort dagverzorging heeft. Anders kan ik me er niets bij voorstellen." Buurtzorg Renes- se wilde gisteren niet reageren. door Ton van den Nouweland BURCH-HAAMSTEDE - De 83-jarige inwoner van Burgh-Haamstede die dinsdagmiddag enige uren werd vermist, was gewoon naar de dagverzorging van Eilandzorg in Ouwerkerk. Dat melden omwonenden van de 83-jarige die bijna blind en slecht ter been is. De man was om 10.00 uur opgehaald door een busje van De Wieken/Eilandzorg in Zierik- zee. Een half uur later meldde zich Buurtzorg Renesse, die de man vier keer per dag bezoekt. De ver zorgster werd niet opengedaan, waarna zij de politie belde. Die for- Rianne Dubois, educatief medewerkster voor de musea op Schouwen-Duiveland en voor de Museumhaven met de ceerde rond het middaguur de historische scheepswerf (op de achtergrond). foto's Dirk-Jan Cjeltema deur en stelde vast dat er niemand door Frank Balkenende GOES - Het ambitieuze woning bouwproject Waterstad Goese Schans, de omvorming van haven industrieterrein tot een 1900 wo ningen tellende wijk, is echt be gonnen. Gisteren gingen de palen de grond in voor de bouw van de eerste 112 woningen. De bouw had 1 december moeten beginnen, maar op die datum was van de eerste fase onvoldoende verkocht. Om geen onveranwoor- de financiële risico's te nemen, hebben de drie projectontwikke laars Proper Stok Heijmans, Van Garderen 8c Dekker en woningcor poratie RWS een harde afspraak dat er pas kan worden gebouwd als er 65 procent of meer van de woningen is verkocht. Dat is sinds deze week het geval, althans voor een aantal woningtypen. Er zat echter behoorlijk druk op de ketel. De partners in Waterstad Goese Schans zouden een stimule ringssubsidie van het Rijk (280.000 euro) mislopen als het woningbouwproject niet meer dit jaar zou beginnen. De eerste heipalen zijn de grond ingegaan voor 18 koopgarantwo- ningen en 19 stadswoningen aan de Wachthuisstraat en de Kalkblus- serijstraat en voor 10 kadewonin gen aan de Ketelkade. Begin 2011 volgt de bouw van 32 huurapparte- menten en, gelet op het aantal op ties, met de bouw van 14 koopap partementen aan de Ketelkade en 8 watervilla's aan het Goese Diep. Daarnaast is de verwachting dat in het tweede kwartaal van 2011 met nog eens 11 kadewoningen kan worden gestart. Waterstad Goese Schans is door landschapsarchitect Adriaan Geu ze van bureau West 8 ontworpen naar het model van oud-Holland se watersteden zoals Delft en Lei den. De wijk wordt een noordelijk verlengstuk van de binnenstad. Binnen vijftien, mogelijk twintig jaar is het hele gebied volgebouwd. De provincie zoekt nog naar een geschikte plaats om de (vijf) water- gebonden bedrijven die moeten wijken voor het plan, te herhuis vesten. Tegen het saneringsplan en het bestemmingsplan lopen nog verschillende procedures. TMC Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 03 ParketGroep Mulii Vloer?- is de professionele aanbieder van parket- en laminaatvloeren. Wij kopen In met zo'n 50 collega's van Parketgroep Nederland. Alle vloeren worden door onze eigen ervaren porketteurs geïnstalleerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29