JublJeurf] $60$ Henry Broijl Marie Kaboord Üyariadan 32 familieberichten woensdag 8 december 2010 II1enseniinq.nl Op 8 december 2010 zijn en 60 jaar getrouwd. U kunt hun hiermee feliciteren in de griffioen te Wolphaartsdijk op zaterdag 11 december van 15.00 uur tot 16.30 uur. Bedroefd zijn we met het vérlies van onze lieve opa Adriaanse We wensen oma en de verdere familie veel sterkte en Gods nabijheid toe. Kleinkinderen en achterkleinkind Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Jan Adriaanse Vele jaren was hij in dienst van Raab Karcher (v/h Louwerse de Priester) als buitendienst medewerker. Zijn inzet en loyaliteit voor ons bedrijf blijven ons tot een voorbeeld. Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel sterkte bij het verwerken van het verlies van haar man, hun vader en opa. Directie en medewerkers Raab Karcher Middelburg Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze neef Theo Dekker J. Dekker-Bakker L. Dekker-Jacobse D. Kaljouw E. Kaljouw-Poppe Heden overleed onze goede buurman Theo Dekker Wij wensen Hanneke en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Fam. P. Cevaal Fam. J. Koster L. de Visser F3m. P. Wouters Grijpskerke, 6 december 2010 Er was geen afscheid geen omhelzing de dood kwam plotseling als een dief in Re nacht. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in zijn vertrouwde omgeving, overleden mijn lieve man, onze vader, opa en oud opaatje Leunis Dingemanse Leus Zoutelande, t Zoutelande, 9 april 1925 6 december 2010 Zoutelande: A. Dingemanse-van Lopik Biggekerke: Coby en Jan Arentse Miranda en Danny Damon, Aimee Esther en Ronald Roosendaal: Teuni en Leo Stevense Dennis, Claudia, Brenda Oranjeplein 4 4374 AH Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 9 december van 10.45 tot 11.15 uur in zaal Middendorp, Smidsstraat 16 te Zoutelande. De afscheidsdienst zal daar om 11.30 uur worden gehouden. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg waar omstreeks 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in zaal Middendorp. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kennisgeving als zodanig te beschouwen. dieve deze Heden overleed onverwachts onze geliefde broer, zwager en oom Leunis Dingemanse echtgenoot van A. Dingemanse-van Lopik in de leeftijd van 85 jaar E. Kleinepier-Dingemanse (in herinnering) C. Kleinepier (in herinnering) A. Riemens-Dingemanse (in herinnering) J. Riemens (in herinnering) A. Dingemanse E.K. Dingemanse-van Lopik W. Roelse-Dingemanse J. Roelse P. Dingemanse A. Dingemanse-Lemmen neven en nichten Zoutelande, 6 december 2010 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Maatje van Driel-Kort weduwe van J. van Driel in de leeftijd van 94 jaar. Ad van Driel Marianne van Driel-Sierevogel Kleinkinderen Achterkleinkinderen Vlissingen, 3 december 2010 Correspondentie naar: Spuistraat 18,4381 HR Vlissingen Wij willen het personeel van Zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Watertoren hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. De liefde is 1 Korinthe 13 Samen hebben we dertig fijne jaren gehad. Emmy Hania-Moes A Groningen 25 januari 1944 t Vlissingen 4 december 2010 Vlissingen: Andre Hania Sophie Boulevard Bankert 164a 4382 AC Vlissingen Emmy heeft haar lichaam beschikbaar gesteld aan de medische wetenschap. Nu samen met papa Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is en dankbaar voor zoveel mooie herinneringen, is totaal onverwacht overleden onze lieve mama, oma en overgrootoma Nelly Jobse-van Sabben weduwe van Job Jobse in de leeftijd van 87 jaar. Vlissingen: Marja en Kees Vermeer Dennis en Esther Cheyenne, Nélyne Monique en Jeffrey Qiiinty Vlissingen: Cora en Rijk Filius Sander en Anneke Gerwin Vlissingen, 5 december 2010 Schutterijstraat 161 4381 GN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 december van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. U bent uitgenodigd voor het bijwonen van de crematie plechtigheid om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Wij zijn geschokt en bedroefd door het plotselinge overlijden van mijn opgewekte en levenslustige zus, onze tante Nel Jobse van Sabben Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte bij dit verlies Goes A.M. Tholenaar van Sabben Goes Jan en Dini Tholenaar van den Brand Wissenkerke Coby en Marion Goedhart Tholenaar Goes Addy en Kees Stigter Tholenaar Den Haag Dirk Tholenaar en José Verbeek Rijen Jan Luijten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58