Ruime overwinning voor Tencezaman PZC 27 Nu te koop: Blie da'k er bin! In de topdrie van de eerste klasse zaalvoetbal in Zeeuws-Vlaanderen verandert niets. De Molen hoek wint opnieuw en klimt naar de vijfde plek. woensdag 8 december 2010 ZAALVOETBAL 92 Amstelhoekje heeft nog acht goals nodig om als eer ste ploeg de grens van honderd treffers te passeren. Het Axelse team scoorde tot nu toe 92 keer. door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoetballers van Tencezaman herstelden zich tegen 't Bierwinkeltje goed van de zware nederlaag van -vorige week. De Hulstenaren wonnen het duel in de eerste klasse van het Zeeuws-Vlaamse zaalvoetbal met 11-4. Amstelhoekje/Bakker behield zijn tweede plaats, dankzij een 6-4-zege op Max Korting/Pro Sport. Koploper Internetplan kwam deze competitie voor de vierde keer niet in actie, omdat de tegenstander (Unitron) een tekort aan spelers had. Café De Molenhoek was veel te sterk (9-2) voor Wentzler Pauwels en D'Ouwe Brug klopte Service- net ITF met 5-3. In het duel tussen twee middenmoters won Vliegen de Vaart met 4-3 van Cargill. Tencezaman-'t Bierwinkeltje 11-4 (4-3): Tot aan de rust ging het duel gelijk op, maar in de tweede helft liep een sterker Tencezaman vlot uit naar een royale voor sprong. Volgens Jan-Willem Tan gelder hadden de Terneuzenaren moeite met de arbitrage. „Bij Ten cezaman lukte- ook alles, maar we hadden de wedstrijd sowieso wel verloren. We hadden ook maar één wissel", legde de aanvoerder van 't Bierwinkeltje zich neer bij het verlies. De winnende coach Peter Bouman vond dat zijn ploeg zijn niveau haalde en dat de Hul stenaren de zeperd (10-3 neder laag) tegen 't Amstelhoekje met na me na rust recht hadden gezet. Zo. was Collin van Goethem goed op dreef met vier treffers. Doelpuntenmakers. Tencezaman: Col lin van Goethem 4, Robin Mac Taggart 3, Jari Vyaene 2, Angelo Verbraeken en Kieran O 'Shea beiden 1. 't Bierwinkel tje: Barry van der Hooft 2, Michel de Vries, Tim Bogaart beiden 1 Max Korting Pro Sport-Amstel- hoekje/Bakker 4-6 (0-1): Amstel hoekje liep na een magere 0-1-rust- stand uit naar een 0-4-voorsprong, maar Max Korting liet het niet er bij zitten. De Axelaars, die vooral Jonathan Constancia misten, kon Robin Mac Taggart (rechts) scoorde drie keer voor Tencezaman in het duel met 't Bierwinkeltje. Jarmo Giling (links) kwam opnieuw niet in actie met koploper Internetplan, omdat tegenstander Unitron te weinig spelers had. archieffoto Mark Neelemans den desondanks de overwinning veiligstellen. Kenneth Okorley was bij Amstelhoekje topscorer met drie treffers. Doelpuntenmakers. Amstelhoekje: Kenneth Okorley 3, Ralph Zegers, Niek de Meijer, Junior Constancia allen 1. Max Korting/Pro Sport: Michel Nieu- welink, Jurgen Verbraeken beiden 2. D'Ouwe Brug/Van Opdorp-Ser- vicenet ITF 5-3 (2-1): De Sassen- aren hadden het niet gemakkelijk tegen het stugge Servicenet, maar bleven aan de goede kant van de score. Nieuwkomer Servicenet bleef daardoor nog puntloos. Doelpuntenmakers. D'Ouwe Brug: Wessel Klasen 3, Wesley Winne 2. Ser vicenet ITF: Cihan Keten, Bas Hubreg- sen, Stefan Janse allen 1 De Molenhoek-Wentzler Pauw els 9-2 (4-0): De Molenhoek leid de bij rust al met duidelijke cijfers en bouwde de voorsprong in de tweede helft verder uit. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: Bart Corstanje, Jopie van 't Hof beiden Stand eerste klasse Zeeuws-Vlaanderen 1. Internetplan 2. Amstelhoekje 3. Tencezaman 4. 't Bierwinkeltje 5. De Molenhoek 6. Vliegende Vaart 7. D'Ouwe Brug 10-30 (86-11) 11-27 (92-43) 10-24 (82-35) 11-21 (81-58) 10-16 (46-47) 10-16(44-63) 11-16 (50-50) 8. Cargill 9. ONyVA 10. Unitron 11. Wentzler P 12. Max Korting 13. Servicenet ITF 11-14(55-62) 10-13 (39-42) 11-5 (29-55) 11-5 (30-94) 10-2 (32-81) 4-0(15-40) 3, Sander de Haas 2, Johnny Kloonen 1. Wentzler Pauwels: Martijn van Passel, Dennis van Passel beiden 1. Vliegende Vaart-Cargill 4-3 (2-1): „Een slechte wedstrijd", vond Edo Lucieer van Vliegende Vaart. De thuisploeg liep uit naar een 4-1- voorsprong, maar moest in de slot minuut nog twee treffers slikken. De overwinning ging echter toch naar de Terneuzenaren. Randy van Overmeeren nam alle trefïfers van Cargill voor zijn rekening. Doelpuntenmakers. Vliegende Vaart: Edo Lucieer, Kees Duitemeijer, Can Ki- ran, Micky Imandt allen 1. Cargill: Ran dy van Overmeeren 3. Lft t rW 'ËjjSSiM Naslagwerk over Kustmarathonweekend 2010 In het weekend van 1,2 en 3 oktober jl. werd de achtste editie van de Zeeuwse Kustmarathon gelopen, gewandeld en gefietst. Na het succes van vorig jaar is van dit unieke evenement wederom een naslagwerk gemaakt door de PZC redactie. Een fantastische herinnering met 100 pagina's vol foto's, verhalen, alle uitslagen en meer! Het boek is NU te koop bij de volgende boekhandels: (wees er snel bij, want de oplage is beperkt) Burg Haamstede - Warenhuis Goudzwaard Goes-Primera Goes -De Koperen luin Hulst-Remortel Kamperland - de Regt Middelburg - De Drukkerij Renesse - Delta Warenhuis Sluis-Ultee Terneuzen-van Aken Tholen-Dieleman Vlissingen-Primera Zierikzee - de Vries Of bestel het boek via de webwinkel: pZC.nl/webwinkel (categorie: boeken) (Webwinkel€1,95 verzendkosten!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45