Zeeland PZC Stapelkamp burgemeester van Kapelle it "f\]T voorverKoo gestart u intratuin BEVELANDEN-THOLEN 18 en 19 17 Stroomstoring Kloetinge en Kapelle Tweeduizendste bezoeker bij EPZ 20 en 21 Dikke rook bij woningbrand in 's-Heer Arendskerke M'V, Yv\ 'V 'v Kh 7Wh A V"- Jr almanak Storing Woensdag 8 december 2010 Tachtig jaar ervaring weg uit Wemeldingse scholen VOORDRACHT Raad kiest CDA'er door Lilian Dominicus KAPELLE - CDA'er Anton Stapel kamp (49) zal worden voorgedra gen als de nieuwe burgemeester van Kapelle. Dat heeft de voorzit ter van de vertrouwenscommissie Bas Pors gisteravond tijdens de raadsvergadering, tegenover een volle publieke tribune, bekend ge maakt. Stapelkamp volgt medio februari de huidige burgemeester Siebe Kra mer op, die eind december zijn werkzaamheden neerlegt. In de tussenliggende tijd zal loco-burge meester Jon Herselman waarschijn lijk de honneurs waarnemen. „Ik ben de komende tijd bezig met Anton Stapelkamp het afronden van mijn huidige baan", zegt Stapelkamp in een tele fonisch interview. „Mijn vrouw en ik zullen zo snel mogelijk op zoek gaan naar een woning in de ge meente Kapelle." Stapelkamp heeft drie volwassen kinderen, van wie er twee nog thuiswonen. „Die kunnen zichzelf inmiddels redden." Stapelkamp woonde in onder meer Den Haag, Utrecht en Rotter dam, maar heeft geen Zeeuwse achtergrond. „Het stratenplan van Kapelle ken ik nog niet, maar ben hier en daar wel op plekken in Zee land geweest. Dit is een prachtige, rustige, ruime provincie. Zeeland heeft de ruimte die je hier in de Randstad wel eens mist." Of hij qua stijl zich zal aansluiten op die van zijn voorganger, kan hij niet zeggen. „Maar ik zal zeker een ech te burgervader zijn, dichtbij men sen, organisaties en verenigingsle ven." Stapelkamp studeerde recht aan de Rijksuniversiteit in Leiden en heeft tot 2001 gewerkt als docent openbaar bestuur van het ROC Al- beda College in Rotterdam. Van 2001-2010 was Stapelkamp lid van het dagelijks bestuur Rotterdamse deelgemeente Hillegersberg-Schie- broek. Sinds begin van dit school jaar 2010-2011 vervult hij de func tie van docent aan het ROC Albe- da College. KLOETINCE - Zo'n vier- tot vijfhon derd huishoudens in Kapelle en Kloetinge hebben gisteravond ruim anderhalf uur hinder gehad van een stroomstoring. Monteurs van Delta rukten rond 18.00 uur uit, nadat er storing ontstond in een 10 kv-lijn, een stroomleiding BORSSELE - Ruim een jaar na de feestelijke opening van het ver nieuwde bezoekerscentrum van elektriciteitsproducent EPZ ont ving het bedrijf gisteren haar 2000e bezoeker. De leerlingen van groep 7 van de Koelmanschool in Goes viel deze eer te beurt. De klas kwam naar EPZ voor een ex cursie naar de 'wereld achter het stopcontact'. De school ontving van EPZ 250 euro voor de herin richting van het schoolplein. die naar een verdeelstation loopt. De monteurs leidden de stroom voorziening om, zodat de inwo ners van Kloetinge om 19.21 uur weer elektriciteit hadden. De huis houdens in Kapelle volgden om 19.34 uur. De oorzaak van de sto ring is nog onbekend. Forten tussen Damme en Sluis straks hersteld Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen@pzc.nl 1 1 I i A. A r\ I v </k 'S-HEER ARENDSKERKE - Bij een uitslaande brand gister middag in een vrijstaand huis aan de Ridderstraat in 's-Heer Arendskerke zijn de serre en de garage van de woning door het vuur verwoest. De brandweer had het vuur even na half vier onder controle. De brand brak te gen kwart voor twee uit aan de achterzijde van het huis. Blusgroepen uit het dorp zelf, uit Heinkenszand en Goes bestreden de brand. De rook bleef door de mist lang in het dorp hangen. De bewoner van het huis werd opgevangen door overburen, 's Avonds tegen half ne gen moest de brandweer opnieuw uitrukken naar de Ridderstraat. Het vuur bleef namelijk nasmeulen. Uit een inspectie bleek dat het dak van de bungalow is ge maakt van platen van samengeperst riet. Om bij het smeulende vuur te komen, moesten gaten in het pla fond worden geboord. Dat klusje nam enkele uren in be slag. foto Ronald den Dekker dilllHI'lHIHH'IYiHI Hi'Ti ÜRWWiffWlfll3fiMIWMKJIit'H1llL'il'«,1^e38«agS^aa^^e^gffi8Sil 'IilfnUMinim Met GRATIS vuurwerk! Kijk snel op www.intratuinvuurwerk.nl TJ Intratuin Koudekerke Galgeweg 5 (Provinciale weg tussen Vlissingen en Koudekerke) Tel. 0118 551623 - donderdag en vrijdag koopavond Tip? redactie@pzc.nl De 38-jarige verslaggeefster in Goes snapte er helemaal niets meer van. Hoe kon het nu dat ze van het ene op het andere moment geen telefoon tjes van collega's kon overpakken met een simpele druk op de knop 'overnemen? Nadat ze al haar colle ga's in geuren en kleuren had verteld over dit wonder en geen oplossing kreeg aangedragen, besloot ze te bel len naar de centrale helpdesk, ergens in het oosten van het land. Ook daar werd een medewerker ge trakteerd op een bloemrijk verslag over al het leed dat haar ten deel was gevallen. Maar... hij had dé wij ze om alle ergernis te doen verstom men. „Aan de achterkant van uw toe stel zit een plugje. Dat moet u er even helemaal uithalen en dan weer terugsteken." Oké, riep de verslag geefster. „Eens even kijken, aan de achterkant zei u, hè. Ah ja. Wacht even, ja, hij is er... hè, hé, waar ben je nou? Nu hoor ik je helemaal niet meer!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31