261 sport Schaker Van Rooten speelt sterk, maar moet wel nederlaag slikken www.corendon.nl of 023-751 06 06 Marathon: Al ruim 100 inschrijvingen Trainer Corré blijft langer bij VCK Kerkhove verliest in marathonpartij Belangrijke zege voor FM Sranang €399 !S1 4 €429 €449 De Wild blijft ongeslagen €449 €449 €479 woensdag 8 december 2010 BIJ NADER In het verhaal over de fusies van verschillende Zeeuwse duiven- clubs, dat gisteren in deze krant verscheen, is een storende fout ge slopen. Naast de fusie van de Walcherse duivenverenigingen in Vlissingen, Oost-Souburg en Middelburg tot PV De Combinatie, werd ook mel ding gemaakt van een fusie tussen vier Bevelandse clubs. Het ging hierbij om de duivenvere nigingen in Kapelle, Kruiningen en twee in Yerseke. Dit moet echter zijn de duiven- clubs in Hans weert, Kruiningen en twee. in Yerseke. TERNEUZEN De Marathon Zeeuws-Vlaanderen heeft de grens van honderd in schrijvingen gepasseerd. Manfred Meulmeester uit Vlissingen schreef zich afgelopen weekend als hon derdste deelnemer in, daarna volg den nog vijf inschrijvingen voor de hele marathon. Voor de estafette marathon hebben zich al veertien teams aangemeld. De Marathon Zeeuws-Vlaanderen gaat op zater dag 16 april om 11.00 uur van start op de Grote Markt in Hulst. De fi nish ligt op de Markt in Terneuzen. KOUDEKERKE Nick Corré is ook volgend seizoen trainer van zaterdag-derdeklasser VCK. De oefenmeester is op dit mo ment aan zijn eerste seizoen bezig in Koudekerke. Omdat de samen werking met zowel de eerste selec tie als het bestuur bevalt, heeft de club besloten de overeenkomst met een jaar te verlengen. VCK be zet in de derde klasse A van het za terdagvoetbal op dit moment de derde plaats. Na tien duels be draagt de achterstand op koploper Yerseke slechts drie punten. BENICARLO Tennisster Lesley Kerkhove is giste ren tijdens het 10.000 dollartoer- nooi van het Spaanse Benicarlo in de eerste ronde uitgeschakeld. De negentienjarige Zierikzeese, die de nummer 553 van de wereld is, ging na een lange partij onderuit tegen de Spaanse Valentine Confalonieri, die 409e staat. De setstanden wa ren 4-6 7-6 7-6. Kerkhove doet vol gende week mee aan de Masters in Rotterdam. Ook Angelique van der Meet uit 's-Heer Abtskerke is daar één van de deelneemsters. GOES De zaalvoetballers van FM Sranang blijven in de hoofdklasse meedoen om de bovenste plaatsen. In eigen huis werd het tegen FC RIF/New Style BoZ, de nummer drie van de ranglijst, 8-4. Halverwege het duel leidde Sranang al met 4-2. Nadat het in de tweede helft 5-2 was ge worden, kwam FC Rif nog wel te rug tot 5-4. Daarna drukte Sranang door. Ugur Kahveci scoorde vier maal. Iby El-Uarichi (2x), Jihad Az- zagari en Salim Sandee namen de overige treffers voor hun rekening. ■op zoover: 8 2 1 a la carte restaurant 1 dokterservice lobby en upperlobby buiten binnen restaurant handdoekenservice Turks bad sauna diverse bars rondreis is inclusief: 7 nachten cruise op basis van Volpension. begeleiding van Nederlands- of Engelstalige gids alle transfers retourvlucht per H december 25 december 29 december 1 1 2 pers. kamer €3991 2 pers. kamer €699 i 2 pers. kamer €649 I I Extra week €295 Extra week €225 I Extra week €225 I I 1 pers toeslag €95 1 pers toeslag €175 I Ipers toeslag €175 18 t/m 15 december 16 t/m 31 december 2 pers. kamer €2981 2 pers. kamer €349 Extra week €139 J Extra week €139 rs. toeslag €9 11 pers. toeslag €9 Pnjzen zijn gebaseerd op 2 pers bezetting voor 8 dagen p p. exclusief evt weekend-, vakantie-, charter-, kerst-, of nieuv/jasrstoeslacj *De cruise is exclusief alle entr ee- en ser.icegeld&r.optioneel) «e voldoen bij aankomst) €13S p.p. en €25 p p. voor fooien en €20 p p. visum en handeling" fee iter plaatse te betalen). 11 december 25 december i i 2 pers. hut €299 I 2 pers. hut €549 I 2 pers. hut €499 t I I pers toeslag €49 f 1 pers toeslag €99 1 pers toeslag €99 I I kind 2 t/m 11 €299 Vind 2 t/m II €499 kind 2t/mil €449 All Inclusive Turkije Finike Presa Di Finica Hotel Hotel Presa Di Finica is een van de populairste hotels binnen ons assortiment Rust en luxe staat hier te wachten Het strand, langzaam aflopend, treft u op 100m aan. Het hotel wordt omringd door een aantal prachtige citrusplanta- ges en ligt vlakbij diverse historische beziens waardigheden zoals Demre, Myra (St.Nicolaas), Olympos. Kalkan Limrya. Egypte Hurghaüa Sunny Days El Palacio Hotel Sunny Days El Palacio heet u welkom in een luxueuze en comfortabele omgeving aan de Egyptische Rode Zee! Dit sfeervolle vier sterren hotel is in Oosterse stijl gebouwd en gelegen aan een mooie baai waardoor u prachtig uitzicht heeft over de Rode Zee Sunny Days El Palacio staat bekend om de buitengewone gastvrijheid en de goede service Turkije Kusadasi v.a. Sealight Resort €399 8 dagen, limited all inclusive vertrek vanaf vertrek 17 t/m SI december Amsterdam Kijk op- corendon-nl'rajlcruise j: voot-üïtgebreide informatie Turkije Side Sueno Beach 8 dagen, all inclusive vertrek vanaf Amsterdam vertrek 17 t/m 19 december Eindhoven vertrek 20 t/m 31 december €449 Turkije Kemer Llmak Limra 8 dagen, all inclusive Egypte Nijlcruise Egypte Classic Egypte woorden schieten tekort om zon 1 1 vertrek 17 t/m 31 december fantastisch land te beschrijven! De schoonheid P van het landschap, de vriendelijkheid van de 1 bevolking, de onginaliteit van de beschaving en 1 de njkdom van de kunstschatten kan niemand 1 onverschillig laten. Een Nijlcruise is dé manier om 1 Egypte met al haar schatten te ontdekken en is 1 een ervaring om nooit te vergeten i Turkije Kemer Orange County f, 8 dagen, all inclusive ...A vertrek 17 t/m 31 december vertrek vanaf Amsterdam Eindhoven vertrek vanaf Amsterdam Eindhoven Alt Inclusive STERRENELFTAL Bekijk de spelers in het Zeeuwse sterrenelftal op de nieuwe website www.zeeuwsevoetbalawards.nl RUDESTATS 'Zeeuwse zondagclubs zorgen voor de lach'. Lees er meer over op: www.pzc.nl/blog/rudyboogert STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl zierikzee - In de onderlinge com petitie van damclub Zierikzee won regerend kampioen Jos de Wild van Jan Flik weert en bleef daardoor koploper. De Wild en Flikweert speelden een gelijkopgaande partij en pas in het eindspel kwam het tot een be slissing. Beide spelers konden naar dam doorlopen, maar Flikweert raakte zijn doorgelopen schijf kwijt. Het resterende eindspel was voor De Wild. Cor Boot won van Ineke Flikweert en bleef tweede. Het leek erop dat in het midden spel de lange vleugel van Boot kwetsbaar was en daar richtte Flik weert de aanval op. Evenwel ver gat zij haar lange vleugel goed te ontwikkelen, waardoor ze verloor. zierikzee - In de twaalfde ronde van de Zierikzeese schaakcompeti tie vielen geen verrassingen te no teren. Volgende week, bij de laat ste ronde van dit jaar, valt de be slissing wie zich 'winterkoning' mag noemen. Paul Greefhorst koos een openings- opzet die er zacht gezegd twijfel achtig uitzag. Martin Krijger dacht dit snel te kunnen weerleggen, maar kon pas in het verre eindspel zijn kleine voordeel in winst om zetten. Sjaak Spiegels had de hele partij initiatief maar kon ook pas in het eindspel de taaie verdedi ging van Peter de Vrieze doorbre ken. Spiegels mocht daardoor zijn zesde zege bijschrijven. Bas van de Graaf won een pionnetje in de opening, waarop Mark van Rooten snel zijn ontwikkeling af rondde en de aanval inzette. Van de Graaf reageerde voorzichtig en ondanks het initiatief van Van Rooten bleef Van de Graaf zijn pion voorsprong behouden. In het eindspel viel de beslissing toch niet door die pion. In een stelling die waarschijnlijk remise was, stel de Van Rooten ook remise voor. Van de Graaf nam dit niet aan en won even later door een foutje van zijn tegenstander. Dick Doeswijk kwam een paard achter, maar René van Rikxoort wist hier niet goed raad mee. Does- wijk ging op rooftocht en trok de overwinning naar zich toe. Pang Yuen en Linda Greefhorst ro keerden naar verschillende kanten, wat altijd leuk spel oplevert. Yuen zette het centrum onder druk, Greefhorst probeerde de gaatjes te dichten en viel de koningsstelling van Yuen aan. Uiteindelijk kwam Yuen met een pion meer in heL eindspel terecht, maar het wayÉj riskant om te proberen hier-.^m winst uit te halen: remise. De jon ge Greefhorst is dit seizoen goed op dreef. Haar laatste verliespartij in competitieverband dateert van 20 september. Turkije Antalya Fame Residence Lara B dagen, all inclusive "I""* va"af - 3 - Amsterdam yertrek 17 t/m 23 december Eindhoven vertrek 24 t/m 31 december €499 vertrek vanaf Amsterdam v.a vertrek vanaf Amsterdam Egypte Hurghada Grand Plaza Resort 8 dagen, all inclusive vertrek 11 december vertrek 25 december €749 vertrek 29 december €639 »op zoover: 7 4 •handdoekenservice •"Pluto" kidsclubteam internetservice a la carte restaurant snackbar «kapsalon Health Club Egypte Makadi Bay Harmony Makadi 8 dagen, all inclusive vertrek 11 december

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30