Elizabeth Maria Coppens Mr. H.A.R. de Mul 32 I familieberichten dinsdag 7 december 2010 Ulensenlinq.nl Met droefheid om haar heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die zij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overoma weduwe van Franciscus Janssens in de leeftijd van 99 jaar. Apeldoorn: Piet Janssens Annie Janssens - Alles t Elly en Jaap Dik Ron Goes: Leo Janssens Corrie Janssens - van de Parel f Frank Peter en Judith Thomas, Stefan Correspondentieadres: L. Janssens Cypressenstraat 6 4462 BV Goes Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta". Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 9 december van 16.00 tot 16.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 10 december om 11.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na dê plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle mooie jaren met haar, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Godefrida Kouijzer - Schoonakker - Frida - Weduwe van Aloysius Kouijzer Op de leeftijd van bijna 90 jaar. Uit aller naam: Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo thuiszorg, Dr Daniels en de vrijwilligers van Hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Zierikzee, 5 december 2010 Correspondentieadres: Fam. Kotoun Oostsingel 2-10 4461 KC Goes De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Algemene kennisgeving Tot ons diep verdriet is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, groot-en overgrootvader oud-kantonrechter te Terneuzen en Oostburg. 14 maart 1924 11 december 2010 uit allernaam: W. de Mul-Schnepp Stadhuisplein 79 4531 GZ Terneuzen. Tot onze diepe droefheid is, na een kortstondig ziekbed, door de Heere van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame man, onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader Leendert Joosse echtgenoot van Johanna Minderhoud in de leeftijd van 89 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: J. Joosse-Minderhoud Aagtekerke: Kees loosse en Nel Joosse-Sturm Johanna Anke en Sander, Jasmijn en Claudia Leendert en Eline, Ron en Janice Come en Christa, Linde, Sophie en Ralph Lisanne en Pieter, Niek en Lotte Petra Elsbeth en Comé Sabine en Jan jan-Kees Nw- en St. Joosland: Leinie Dekkerfoosse Agatha en Jaco, Jurgen, Nadia en Anouk Leander Suzanna Joris Fransien en Neville Eric Ronald Meliskerke: Francienden Hollander-Joosse en Jos den Hollander Maria en Martijn, MathildeJoachim en Sifrah Hanna en Ronald, Jedidja. Joël en Ruth Willemien en Marcel, Rachel, Rosanne en Relinde Lenneke en Lammert, Francelle Jaap Lennard De bora Esther Naomi Kapelle: Jan Joosse Lydia en Jos Tabitha Marcus Rhodé Vlissingen, 5 december 2010 Correspondentieadres: Dorpsplein 37 4363 AB Aagtekerke D.V. woensdag 8 december is er gelegenheid tot condo leren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke van 18.45 tot 19.30 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op donderdag 9 december om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Allen die U verwachten, zullen niet beschaamd worden (Psalm 25:3) We zijn bedroefd om het overlijden van onze Oom Leen Joosse We denken met warmte terug aan wat hij samen met tante Jo voor ons heeft betekend Grijpskerke: Ko en Cocky Minderhoud Gouda: Leny en Leendert Blom 5 december 2010 De crematie heeft op 6 december 2010 in besloten kring plaatsgevonden. Voor ons nog vrij onverwacht is overleden de heer Pieter Nieuweboer Piet Wij wensen René, Bas, Jeroen en overige familieleden veel sterkte toe. René, Ria en Dennis Schenk Jacques, Joice en Angela Schenk Vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Martha Geertje Koopman echtgenote van Joost van Nieuwenhuyzen Haarlem t Goes 10 september 1937 1 december 2010 Goes: J. van Nieuwenhuyzen Eindhoven: Marjo en Ivo Adan-van Nieuwenhuyzen Jelle en Fieke Middelburg: Leendert van Nieuwenhuyzen Hendrina van Cranenburg In herinnering: Joost van Nieuwenhuyzen m? Charlie Wij willen de medewerkers van Randhof bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: M. Adan- van Nieuwenhuyzen Picardiehof 14 5627 HK Eindhoven De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. We willen in kleur aan je blijven denken Niet in zwart-wit Je had een kleurrijk leven En al die kleuren leven in ons voort Dat is jouw kracht! In haar eigen huisje overleden onze onvergetelijke lieve ma, moeder en omi Jannie van Noorden-Nieuwenhuize weduwe van Jan van Noorden 14 augustus 1921 t 5 december 2010 Anne van Noorden en Gillis Gerritsen t Joek en Mariëlle Ivo en Nitida, Aiko Wim van Noorden en Lea de Moor t Mike en Salvi, Alvaro Mascha en Toni Jeanneten Dook Kopmels-van Noorden Pascale en Odoward, AlwynLars Ramses en Janneke Oostburg, 5 december 2010 Correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 45 4536 CD Terneuzen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 10 december om 11.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Bloemen verzorgen wij zelf. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64