(Tlensenlinq.nl dinsdag 7 december 2010 familieberichten 131 Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons, dag aan dag, Met Zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid; Wie zou die hoogste Majesteit Dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil; Hij schenkt, uit goedheid, zonder peil. Ons 't eeuwig, zalig leven; Hij kan, en wil, en zal in nood, Zelfs bij het naadren van den dood, Volkomen uitkomst geven. Psalm 68 10 berijmd Dankbaar voor de vele zegeningen en de geschonken onderlinge verbondenheid, met name in de periode van ernstige ziekte, delen wij u met diepe droefheid mede dat het de Heere behaagde om op Zijn tijd van ons weg te nemen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Matheüs Dekker (Theo) echtgenoot van Hanneke Dekker-de Visser in de leeftijd van 55 jaar. Dat Üe Heere ons wil bijstaan in dit voor ons zo smartelijk verlies. Grijpskerke Hanneke Dekker-de Visser Middelburg Bart en Kim Raven Grijpskerke Martin Wilco Stefan Wij zijn dankbaar voor de bijzonder goede begeleiding van huisarts Stutterheim en dokter Pinson. 6 december 2010 Middelburgseweg 9 4364 TB Middelburg Gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 9 december van 19.00 tot 20.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. vrijdag 10 december om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Psalm 43:4 (berijmd) Bedroefd delen wij u mede dat na veel lijden en strijd van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom: Theo Dekker Oostkapelle B. Dekker t S. Dekker-Kaljouw Axel B. Dekker M.M. Dekker-van Rotten Oostkapelle N. Bimmel-Dekker J. Bimmel Oostkapelle P. Dekker M.C. Dekker-Francke Veere C. Louwerse-Dekker P. Louwerse Oostkapelle J. Geschiere-Dekker M.E. Geschiere Serooskerke S. van de Putte-Dekker J.P. van de Putte Neven en nichten. Wij wensen Hanneke en de jongens veel sterkte en Gods nabijheid toe. ps.l 166 onberijmd Heden overleed tot onze diepe droefheid na een langdurige ziekte onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Theo Dekker Echtgenoot van Hanneke Dekker-de Visset- Vader van Bart, Kim, Martin, Wilco en Stefan Sterke de Heere Hanneke en de kinderen in dit zware verlies. L. de Visser-Annot Ina en Kees Westveer Frans en Betsie de Visser Willy de Visser Peter en Ineke de Visser Ria en Rien Dekker Nella en Frans Lous neven en nichten Grijpskerke 6 december 2010 Maandag overleed na een lange dappere strijd tegen zijn ziekte, kalm en zacht onze mede-oprichter en compagnon Theo Dekker op de nog jonge leeftijd van 55 jaar. Zijn werkzame leven stond in het teken van Oliehandel Dekker. Directie Oliehandel Dekker BV Bart Dekker Jaap Bimmel Postbus 493,4330 AL Middelburg Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van onze voormalige directeur Matheiis (Theo) Dekker Theo heeft vele jaren ontzettend veel betekend voor Oliehandel Dekker met enorme inzet en betrokkenheid. Zelfs tijdens zijn ziekte bleef zijn betrokkenheid bij ons bedrijf. Wij wensen Hanneke, de kinderen en kleinkind sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Het personeel van Oliehandel Dekker In verband met de begrafenis van voormalig Directeur van Oliehandel Dekker de heer Matheüs (Theo) Dekker zullen de kantoren in Grijpskerke en Axel alsmede het tankstation Weizicht a.s. vrijdag 10 december 2010 gesloten zijn na 12:00 uur. Rondom Jeruzalem zijn bergen; alzoo is de Heere rondom Zijn volk. van nu aan tot in der eeuwigheid. Psalm 125:2 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij tijdens zijn lange leven voor ons betekend en gedaan heeft, delen wij u mede dat is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Abraham Francke weduwnaar van Elizabeth Groenenberg in de leeftijd van 90 jaar Grijpskerke: Ko Francke Netty Francke-Maljaars Veere: Jolien en Leo Jack, Chris Sint-Laurens: Lian en Eddy Amber, Marvin, Valenta Middelburg: Barry en Celina Sint-Laurens: Nella Boogaard-Francke And ré Boogaard Grijpskerke: Liesbeth en Michiel Breda: Anne Meliskerke: Jan Francke Ina Francke-Sprong 4 december 2010 Middelburgseweg 25A 4364 TB Grijpskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 8 december tussen 15.00 uur en 20.00 uur aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op vrijdag 10 december om 13.30 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Dag lieve, fijne vrouw Tante Ann Ko en Rianne Manon Timp Simme Nima Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame papa en opi Ad (Adrie) van Elsacker "Wat hebben wij samen een mooi leven gehad" Tholen, t Vlissingen, 20 augustus 1933 5 december 2010 Lily van Elsacker-Hillebrandt Laura en Erwin Helwig-van Elsacker Lieveke Bart Boulevard de Ruijter 152 4381 KE Vlissingen De uitvaartdienst, waarin ds. W. Alserda voorgaat, zal worden gehouden op vrijdag 10 december om 13.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid zal de familie terugkeren naar de kerk om de condoleances in ontvangst te nemen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn zorgzame zwager en buurman en onze oom Bram Francke Marknesse: J. Francke t L. Francke-Kluijfhout t Co en Annie Veere: J. Francke t T. Francke Dingemanse Ko en Leny Bram en Trees Ans en Giljam Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Abraham Francke Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Neven en nichten van de fam. Groenenberg Na een moeizame levensavond, welke hij moedig gedragen heeft, is nog vrij plotseling overleden onze goede vriend en buurman Abraham Francke |aap en Wily Dieleman Rika Vos-Poppe Bets Boogaard-Poppe Jo Cevaal-Slabbekoorn Gijs en Bets Blankers Grijpskerke, 4 december 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63