Dysrlailan 30 familieberichten dinsdag 7 december 2010 O ll)0nsenünq.nl O, daar te zijn, waar nimmer tranen vloeien, Waar 't hart geen angst, geen kommer kent noch pijn, Waar doorn noch distel groeien. O, daar te zijn! O, daar zijt Gij, de bron en Heer des levens. Daar ben ik thuis, daar van de zonde vrij, En eeuwig zalig tevens. O, daarzijt Gij! Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland, onze geliefde echtgenoot, vader, grootvaderen overgrootvader Jacob (Jacques) Van Der Eist Geboren te Ninove, 30 mei 1925 en overleden te Gent op 2 december 2010 Echtgenoot van Josina (Jo) Van Der Smissen Dit melden u: zijn echtgenote, Jo Van Der Eist-Van Der Smissen zijn kinderen, Rudi Van Der Eist, Anja Van Der Elst-Bosselaar Karin van der Leden-Van Der-Eist, Bram van der Leden Ann van Daalen-Van Der Eist, Gideon van Daalen zijn kleinkinderen, Barbara van der Bijl-Van Der Eist, David van der Bijl Josianne Rip-Van Der Eist en Stephan Rip Laurens en Myrthe van der Leden zijn achterkleinkinderen, Robin en Thijs van der Bijl zijn zus, Jeannette Coumou-Van Der Eist, Ad Coumou Correspondentieadres: Flamingostraat 50, te 9000 Gent De evangelische uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, zal D.V. doorgaan op 9 december 2010 om 14.00 uur in de aula van het crematorium 'Westlede', Smalle Heer weg 60 te 9080 Lochristi. Aansluitend zal omstreeks 15.15 uur "de teraardebestelling plaatsvinden op de Wester begraafplaats aan de Palinghuizen 143 te 9000 Gent. Bloemen noch kransen. Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden sterven Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Bakker - van der Pol Jo sinds 27 januari 2006 weduwe van Jan Bakker In de leeftijd van 89 jaar. Nel en Jel Arjan en Arja Mick, Isabel Jeffry en Renate Thomas, Pim, Evi Ineke en Arie John Dave Brouwershaven, 3 december 2010 Correspondentieadres: Fam. Visser Zuiddijkstraat 38 4318 BE Brouwershaven De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 9 december om 13.00 uur in de Ichtuskerk, Bostonplein te Brouwershaven, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Brouwershaven. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van de bovengenoemde kerk. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Anna Anthonetta Kools weduwe van Hendrik Izaak Cijsouw Gerard Bek Zoals je heenging, zo was je. Stil, weinig vragend, maar onuitwisbaar in onze gedachten. Wij wensen, Fie, René, Tim, Nicole en Maik veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De buren, de families Driedijk, Dijkmans, Paréeen Roose t 4 december 2010 Levien Cijsouw Trudy Cijsouw-Louter Mark en Carmen Karen Jenny de Rooij-Cijsouw Rien de Rooij Han en Henriëtte, Maurits, Thijmen Anja en Alex, Nina, Jari, Milan, Finn Erik en Ermina, Lars, Stan Corné Sari Brakman-Cijsouw Piet Brakman Christian en Mieke Annemiek en Wim Jaap Cijsouw Cocky de Kunder Micha Sander Marianne en Marnix, Evy Correspondetieadres: Romanlaan 10 4527 BE Aardenburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 10 december om 14.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar, waarna gelegenheid is tot condoleren in Het Zwingebouw. 17 oktober 1918 Hoek: Stavenisse: Aardenburg: Cadzand: "Daar boven juicht een grote schaar". Getroost dat de Hcere hem tot Zich heeft genomen, maar ook verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in de volle verzekerdheid van het geloof is ontslapen mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader, opa en overopa Jan Adriaanse in de leeftijd van bijna 80 jaar. Middelburg 's-Gravenpolder Biggekerke Hoedekenskerke Oost-Souburg Sint Laurens Middelburg P. Adriaanse-Poppe Ad en Janny Adriaanse-van den Bos Petra en Marco Yoemn Arjen en Santine Jantina en Joost Lisette, Jeroen, Remco Jaco en Agaath Adriaanse-Hage Armando, Mario en Marjolijn Talitha, Sifrah Evalien en Rinus Marijs-Adriaanse Annelies, Ellen Pim en Gerdine Mirjam, Jasper, Esther Tim en Lenny Adriaanse-Kok Michiel, Bas-Jan Maja en Peter Maljaars-Adriaanse Koen en Nadiene, Mieke, Tijs Ruth Adriaanse Luca Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, de artsen en verplegendpersoneel van Admiraal de Ruyterziekenhuis in Vlissingen voor de goede verzorgingen medische begeleiding. 4 december 2010 Gerbrandylaan 14c 4333 BJ Middelburg Op woensdag 8 december is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 20.00 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Hier zal ook de afscheidsdienst gehouden worden op donderdag 9 december om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeüngskerk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Efeze2:8 Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Adriaanse We wensen Nel en de kinderen troost en sterkte. Buttinge: Bram en Riek Adriaanse en kinderen Met verslagenheid geven wij u kennis van het voor ons nog plotselinge overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Adriaanse echtgenoot van onze lieve zus en schoonzus Pieternella Poppe Middelburg: Johan en Joke de Visser-Poppe Huissen: Peter en Thea Poppe-Derks Angeren: Jacques en Annemiek Poppe-Vermeulen Nahariya Israel: Lenie en Gerrit Post-Poppe neven en nichten Moge Nel en de kinderen de kracht van de Heere ontvangen dit grote verlies te dragen. Verdriet, omdat wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere vriend. Piet Bijleveld Dankbaar en blij, dat we jou als vriend in ons midden mochten hebben. Lieve Piet we houden van je. Psalm 131 vers. 2 Gert en Janneke Oorschol Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62