moet weer gezellig worden eeland 125 20, 50 tot 70% KO RTIN G Komst windpark op grens met Hulst UITVERKOOP JASJES BROEKEN HALVE PRIJS III iUftartta Centrale locatie Ook feest in Hulst Ook feest in Hulst CARIANNE mode Anki Schuttevaer toont Concert seniorenkoor werk in Ledeltheater in zaal van Antonius Netwerken op de Inspiratieavond Kerstmarkt op terrein De Blaauwe Hoeve dinsdag 7 december 2010 Om incidentjes en opstootjes in de nieuwjaarsnacht te voorkomen, wordt er een feest gegeven op een centrale locatie in de binnenstad van Terneuzen. Zo'n achthonderd mensen kunnen in de verwarmde tent op het Arsenaalplein toosten op het nieuwe jaar. Evenementenbureau Back On The Map uit Hulst houdt ook in die plaats een nieuwjaarsfeest. Kaarten voor dit dansfeest in De Halve Maan zijn beperkt verkrijgbaar en alleen via reservering vooraf. Aan de deur worden geen kaarten verkocht. Omdat het voor de organisatie de eerste keer is dat ze een feest van deze grootte houden, wisselen ze veel ervaringen uit met de stich ting Jazz-a-Delic, die al enkele ja ren feesten onder die naam organi seert. Met het oog op de toekomst is de organisatie verenigd in de stichting Live Stage Terneuzen. „Op die manier kunnen we meer dere evenementen onder één para plu organiseren." De winst die wordt behaald met de feesten gaat in de kas van de stichting om in de toekomst nieuwe feesten mee te organiseren. Volgens de organisatie is er al een ware run op kaarten terwijl de voorverkoop nog niet eens is ge start. „We horen van alle kanten positieve geluiden. Zelfs burge meester Jan Lonink heeft al twee vip-tickets besteld." Geen groots vuurwerk, wel aftel len op een grote klok, special ef fects en het nieuwe jaar inluiden met een glas champagne. Vanaf 22.00 uur kunnen feestgangers met een kaart terecht op het Arse naalplein in een verwarmde tent met garderobe- en toiletvoorzie ningen. Sydney gaat dienst doen als vip-gedeelte. DJ Larry de Kat trapt om 22.00 uur af. Hij speelt tot middernacht. Daarna neemt D] Jeroen, alias DJ Chuck, het van hem over. Van 02.00 tot 04.00 uur staan DJ Bas van der Peijl en DJ Chani achter de draaitafel. Van der Peijl draaide jarenlang in discotheek Champs in Hulst en in diverse andere etablis sementen. Naast hem achter de draaitafel staat DJ Chani, geboren Rotterdammer en opgegroeid met oldskool en hardcore. Klapper en afsluiter van deze avond is DJ Ralvero, bekend van Party People. Hij neemt het laatste uur voor zijn rekening. Kaarten kosten 15,00 euro in de voorverkoop en zijn te bestellen bij De Kroeg, Sydney, Echo Audio en Sonora. De kaartverkoop start op 8 december. Evenementenbureau Back On The Map uit Hulst houdt in die plaats eveneens een nieuwjaarsfuif. Het nieuwjaarsfeest is in De Halve Maan en duurt van 0.45 uur tot 8.00 uur. Dj's Bekpek, Oorgasme, Chosen One Sr TomGosa verzorgen de mu ziek Een toegangsbewijs kost 15 euro, inclusief een glas bubbels. Het aantal kaarten is beperkt en al leen via reservering vooraf ver krijgbaar. Aan de deur worden tij dens het feest geen kaarten meer verkocht. Kaarten (ook voor groepen) zijn te reserveren via internet. www.backonthemap.nl door Harold de Puysseleijr BEVEREN - Het Antwerpse Haven bedrijf en de Maatschappij Linker- scheldeoever (MLO) bouwen van af 2012 het grootste windmolen park van België in de Waaslandha ven langs de Expres weg Antwerpen/Zeekust ter hoogte van Kieldrecht. Daar is ruimte voor maximaal 55 windturbines. De aanleg kost zo'n 200 miljoen euro. Met een produc tie van 400 gigawattuur levert het park stroom voor 100.000 tot 120.000 gezinnen. Het Havenbedrijf en de MLO krij gen samen 75 procent van de aan delen en zijn voor het resterende kwart nog op zoek naar een privé- partner. Tegen de zomer van 2011 moet dui delijk zijn met welke partner bei de partijen in zee gaan. Op dit ogenblik loopt een Europe se aanbesteding, die op 31 decem ber afloopt en tegen de zomer van 2011 een aannemer moet opleve ren. Intussen worden onderzoeken ge daan die uitsluitsel moeten geven waar de windmolens kunnen ko men, zonder dat zij de havenactivi teiten en de industriële of natuur lijke omgeving verstoren. Daarbij dient rekening te worden gehouden met onder meer een vo- gelrichtlijngebied, de aanwezig heid van bedrijven met gevaarlijke stoffen, luchtverkeersroutes, en hinder door slagschaduw en hoog spanningslijnen. De windmolens vormen geen aan eengesloten 'bos', maar komen op plaatsen te staan waar dat moge lijk is. Zo'n 20 tot 25 ondernemingen in de Waaslandhaven zouden geïnte resseerd zijn om een turbine op hun terrein te zetten. Markt 10 - 4501 CJ Oostburg OOSTBURG KLOOSTERZANDE Anki Schuttevaer toont tot en met 10 januari tekeningen en schilde rijen in het Ledeltheater in Oost burg. De kunstenares (62) woont net buiten Biervliet en hoopt ko mende zomer de opleiding schil der- en tekenkunst aan de Acade mie voor Schone Kunsten in Eeklo af te ronden. HULST Het Inspiratiecentrum houdt don derdag een Inspiratieavond, een mengeling tussen een spiritueel ca fé en een netwerkbijeenkomst. De bijeenkomst is van 19.30 tot 22.30 uur, Steenstraat 25a, Hulst. Het cen trum vraagt een bijdrage voor de drankjes, verder is de bijeenkomst gratis. Er is bewust geen programma, 'zo dat er ruimte ontstaat voor dat wat gezien en gehoord wil worden'. Seniorenkoor Nooit Gedacht uit de Blaauwe Hoeve in Hulst verzorgt morgen een optreden in zaal Den Binnendeur in woonzorgcentrum Antonius in Kloosterzande. Het koor staat onder leiding van Angele de Smit en brengt vanaf 14.00 uur een programma met mee zingers en kerstliederen. HULST Zorgstichting Curamus houdt vrij dag een kerstmarkt in de Trufïïno- zaal van De Blaauwe Hoeve in Hulst. De kerstmarkt begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Ie dereen is van harte welkom. Er zijn allerlei kraampjes met verschil lende kerstattributen, zoals kerst kaartjes, hapjes en drankjes. M.u.v. basis en nieuwe collectie mGraag tot ziens bij: Poststraat 19 Plein 17 4301 AA Zierikzee 4543 BJ Zaamslag Tel.: 0111-415776 Tel.: 0115-431979 horeca-etablissementen in de Nieuwstraat en omgeving met Oud en Nieuw gesloten. Nu is dat anders. montage Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 27