BC Vlissingen gaat voor Lands Welvaren is van slag na lange reis FC Dauwendaele 1 boekt belangrijke zege Stephanie de Frel stuurt merrie Vurona naar tweede plek De Leeuw ongeslagen BC Vlissingen wint thuis eenvoudig van EBBC 2. In sporthal Baskensburg zijn de Vlissingers met 91-51 te sterk voor de ploeg uit Den Bosch. middelburg - In de strijd om lijfs behoud boekten de zaalvoetballers van Dauwendaele 1 een belangrij ke zege tegen Heerle 1. In eigen huis versloeg de Middel burgse eersteklasser de nummer twee van de ranglijst met 10-6. Hal verwege de doelpuntrijke wed strijd was het 6-5. Nadat het eerst nog 7-5 en 7-6 was geworden sloeg Dauwendaele 1 de finitief toe. Kevin Krieger (4x), Ro bin de Pagter (2x), Marlo Janisse (2x), Rodi Uranie en Hicham Ben Hammou waren de doelpunten makers. door Lucien Roelandt heikant - De slechte winterse om standigheden zorgden zaterdag voor veel afmeldingen bij de dres- suurwedstrijd van de Stichting Hippische Sport Heikant. Jennifer Reimer was in de klasse Z2 in bei de proeven de beste. Kelsey den Exter uit Vogelwaarde en Isabelle de Cock uit Sinaai wisselden stui vertje in de strijd om de oranje ere- linten in Zi. In de klasse Z2 behaalde de in Ka pellen wonende Jennifer Reimer met Razani met 66.76 procent de overwinning. Zij bleef streekfavo- riet Stephanie de Frel uit Koe wacht met merrie Vurona ruim twee procent voor. In de herkan sing was Jennifer Reimer met de Rubiquil-dochter met 67 procent andermaal de sterkste. Stephanie de Frel stuurde de Negro-dochter met een score van 65.29 procent ook nu naar de tweede stek. In de openingsronde van Zt pakte Kelsey den Exter met de veel sou plesse tonende ruin Veuillot de overwinning (65.58 procent). De amazone uit Vogelwaarde bleef de Belgische Isabelle de Cock met de Dream of Glory dochter Allure van de Riethoeve een half procent je voor. In de herkansing nam de amazone uit Sinaai revanche. Zij stuurde haar tweede troef, de Don Cardinale dochter Dothea van de Riethoeve met 65 procent naar het oranje erelint. Een procent meer dan Den Exter met de Rou- sau-zoon. maandag 6 december 2010 Volg het amateurvoetbalnieuws op Twitter I Ca naar www.twitter.com/zwsvoetbalaward door Daaf Kasse 's-cravenpolder - Johnny "de Leeuw behield in het Zeeuws dam kampioenschap zijn ongeslagen status. De Goesenaar won zaterdag in een uitstekende aanvalspartij van Jaap Veerhoek. Het was al de vierde zege op rij van de elfvoudige kampioen. In de tijdnoodfase had Veerhoek het ver eiste aantal zetten gehaald, maar om zeker te zijn speelde hij wat extra zetten. In die fase beging de man uit Nis- se de beslissende fout. De Leeuw kon doorbreken naar dam en be sliste de partij in zijn voordeel. Daaf Kasse, de belangrijkste con current van De Leeuw, en Danny Wattel kwamen wegens het barre winterweer niet in actie. Arjo Kousemaker blijft op vijftig procent staan na een bizar gelijk spel tegen Martin van Dijk. Kouse maker stond huizenhoog gewon nen, maar liet de stand nog remise lopen. Kees Rijk boekte zijn eerste over winning ten koste van een zeer zwak spelende Kees de Jonge. In de promotieklasse verloor kop loper Frans Blaas in een lange par tij van Wim Koppejan. De beste papieren zijn nu voor René Dusebout, die niet in actie kwam. In de eerste klasse is Jan Grim de te kloppen man. De Souburger won van Lex Mamed en leidt met zeven uit vier. berkel en rodenrijs - De drieban- ders van 's Lands Welvaren heb ben de inhaalwedstrijd in de twee de divisie tegen G.S. v.d. IJssel ver loren. In Berkel en Rodenrijs werd het 6-2. De Bevelanders beleefden weinig vreugde aan hun bezoek. Na een reis van een dikke honderd kilome ter door de sneeuw kwamen ze iets te laat aan in het biljartlokaal. Een welkome opwarmer in de vorm van een kop warme koffie zat er echter niet in. Het koffieap paraat deed het niet en of de he ren maar meteen wilden begin nen, want zij waren toch al te laat. Ook van de diverse partijen viel weinig te genieten, maar dat had alles te maken met het eigen slech te spel. Alleen Ronald van Geyt won, de andere partijen gingen verloren. Kopman Luc Peeters, invaller Piet Koek en Jaap Hameling leden een nederlaag. BC Vlissingen-speler Emilio Jangbahadoer waagt een schot. Ploeggenoot Dennis de Paauw kijkt toe. foto Ruben Oreel BASKETBAL Een initiatief' Puzzel ouderwets gezellig mee en maak kans op een weekend naar Kuierpadtien in Drenthe! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58