Overleden Pieter Nieuweboer 20 I familieberichten maandag 6 december 2010 O (I1ensenLinq.nl ■HHSBHR Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Gerardus Bek echtgenoot van Fie Gerarts tV 22 juni J935 - IJ december 2010 Fie Bek-Gerarts René Tim en Nicole, Maik Deken Tomaslaan 44 4453 AL 's-Heerenhoek Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op donderdag 9 december van 11.30 tot 12.00 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal om 13.00 uur worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van Gerardus Bek Wij wensen Fie, René, Tim, Nicole en Maik veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Heerlen, familie Gerarts kinderen en kleinkinderen Na vele jaren van intense verbondenheid, in aanwezigheid van allen die ons dierbaar zijn, hebben wij met moeite afscheid genomen van Anthonius Jacobus Boom Ton Hij is opgenomen in de heerlijkheid van God. In leven zenuwarts/psychiater Ridder in de orde van Oranje Nassau A Hardenberg t Vlissingen 20 augustus 1927 4 december 2010 Vlissingen: Alice Boom-Aalders Prinsenbeek: Robert en Wilma Evelien Chantal Martijn Eersel: Annet en Ruurd Alexandra Ruurd Arthur Utrecht: Alfred en Riena Sabine joris Boulevard Evertsen 14 4382 AD Vlissingen Ton is thuis. Gelegenheid om afscheid te nemen: woensdag 8 en donderdag 9 december van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 10 december om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig nemen wij afscheid van Ton Boom Bedankt voor het vele wat je als collega, maar vooral als bijzondere, goede vriend hebt betekend. Wij wensen Alice, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Frans en Marieke van der Poel Op 30 november j.l. is rustig ingeslapen, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Dingena Jacomina de Dood weduwe van René Andries Marinus Blomme in de leeftijd van ruim 99 jaar. Kinderen Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Correspondentie naar: A.M. Blomme Groteweg 42B 8191 JX Wapenveld De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve mama en oma Anna Francois Margaretha van Dooren Ann in de leeftijd van 72 jaar. Vlissingen: Patrick en Priscilla Tommy Fleur Middelburg, 4 december 2010 Correspondentieadres: van der Manderestraat 5 4381 VR Vlissingen Mama is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 9 december van 12.45 tot 13.15 uur. De crematieplechtigheid zal om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Dag lieve oma Annie je bent en blijft de allerliefste oma van de hele wereld. Bedankt voor alle lieve knuffels en cadeautjes. We zullen je missen. Tommy en Fleur Na een avontuurlijk leven is op 94-jarige leeftijd overleden mijn vader en onze opa Hij vond het nu wel "mooi geweest" René Nieuweboer Bas, Jeroen Middelburg, 3 december 2010 Woensdag 8 december zal om 11.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in "Crematorium Middelburg", Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Als kerkenraad van de Protestantse gemeente te Temeuzen namen wij met verslagenheid kennis van het overlijden van Kees Oele Met dankbaarheid gedenken wij Kees vanwege zijn inzet als" organist en begeleider van koren gedurende meer dan 40 jaar. Wij weten hem in God geborgen en wensen zijn vrouw en verdere familie Gods nabijheid toe bij het dragen van dit verlies. Namens kerkenraad en gemeente Sien de Mol-Marcusse, preses Johan Legters, scriba De kerkenraad van de Protestantse gemeente (in wording) te Aardenburg heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van Hans Lako die onverwacht op vrijdag 3 december overleed in de leeftijd van 74 jaar. In herinnering blijft zijn opgewektheid en ook de tomeloze inzet die hij als diaken en gemeentelid heeft gegeven voor de eredienst en activiteiten voor en binnen onze kerkelijke gemeenschap. Wij bidden God om kracht en nabijheid voor zijn vrouw Toos, de kinderen Jan en Sandra met hun partners en de kleinkinderen in deze dagen van rouw. Namens de kerkenraad J.A. Arendse, scriba Aarden burg, 4 december 2010 Wij hebben kennis genomen van het overlijden van: Johannes Jacobus Lako Ere lid van: Nuts Departement Sluis-Aardenburg. Het bestuur wenst Toos en familie alle sterkte. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van gewoon een heel bijzonder mens en groot dierenvriend. Mijn lieve man en geweldige vader. Petrus Reijnhout Schoondijke, 11 mei 1923 Goes, 3 december 2010 Adriana Elisabeth Reijnhout-Kloote Louise Reijnhout en Bart Verhaagen Correspondentieadres: Louise Reijnhout Oude Ettensebaan 46 4706 PG Roosendaal louise.reynhout@wanadoo.nl Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 8 december tussen 13.15 en 13.45 uur in het'Nieuw-Zeelandhuis' aan de Kerkstraat te Kats. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in bovengenoemd gebouw. Na het ontvangen van het H. Sacrament der Zieken hebben wij met liefde afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa Joop Sertons Johannes Lambertus Bernardus Franciscus A Soesterberg, 11 juli 1930 t Goes, 4 december 2010 Corry Sertons-van Kessel Carmen en Richard Yennin Fayell Correspondentieadres Schaepmanstraat 27 4463 SC Goes Joop is thuis. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 8 december om 11.00 uur in de R.K. Heilige Maria Magdalenakerk, Singelstraat 7 te Goes, waarna om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44