M Andries Daniel Jozias Dees 46 familieberichten D-iJikbstutèimj, life, Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma. Grietje Jeras-Theune Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, december 2010 zaterdag 4 december 2010 Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op het mooie en waardevolle afscheid van Karei de Koeijer Het heeft ons goed gedaan, dat we zoveel kaarten, lieve woorden of een warme handdruk hebben mogen ontvangen. Daarvoor onze hartelijke dank. •Familie de Koeijer. Oostburg, december 2010 O fTlensenlinq.nl Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van mijn innig geliefde zoon, broer en zorgzame vriend Laurens Roth Via deze weg willen wij alle medewerks van Leté, zijn vrienden, de artsen van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis Walcheren en dokter Angkotta bedanken. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Yvon de Kam van uitvaartverzorging de Groot-de Kam voor de juiste begeleiding bij de uitvaart. S.M.L. Roth-Maas Jaap Roth Ineke Riemens Middelburg, december 2010 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze vader, opa en over-opa Levinus Roelse Het heeft ons allen goed gedaan. Namens de familie, Paula Wouters-Roelse Ritthem, december 2010 Voor uw medeleven en belangstelling, de vele kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Piet Snoep willen wij u hartelijk dankzeggen. Het is ons tot grote steun geweest. T. Snoep-Janse Dianne en René, Stephan, Niels 's-Gravenpolder, december 2010 Onze oprechte dank voor de enorme belangstelling na het overlijden van mijn zorgzame man, lieve vader, schoon vader en opa Jan Drijdijk Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat fan niet alleen voor ons, maar ook voor anderen zo veel heeft betekend. Familie Drijdijk Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk dank zeggen voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Saar van der Graaff - van de Gruiter Cas van der Graaff Dora Klaas Arnemuiden, december 2010 DANKBETUIGING Omdat het voor ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Kees Moeleker Het heeft ons goed gedaan te ervaren hoe hij werd gewaardeerd en hoe geliefd hij was. Maatje Moeleker-Bouterse Kinderen Kleinkinderen Biezelinge, december 2010 Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens haar ziekenhuisopname en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Catharina Cornelia Jannetje Cornelisse-van Os betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. H. Comelisse Kinderen en kleinkinderen Yerseke, december 2010 Wij danken u voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het is voor ons een grote steun en troost geweest dat zovelen hun medeleven hebben betuigd. Namens de familie G. R. Dees - de Jager Krabbendijke, december 2010 Uw medeleven en deelneming, ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Cornelia van de Plasse-Bustraan heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de dames van Allévo voor hun goede en liefdevolle zorgen. D. van de Plasse Kinderen en kleinkinderen Yerseke, december 2010 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma Johanna Jacoba de Koning-Scheffer do- betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Sjors de Koning Ria de Koning-van den Ent December 2010 Lieve mensen. Via deze weg willen we jullie allen bedanken voor de overweldigende steun na het overlijden van onze geweldige zoon, broer, paps, schoonvader en opa neus Willem Jacobs Hij zal het zeker fijn hebben gevonden dat jullie er allemaal waren. Proost pa! Janneke, Bas Lisanne en je toekomstige kleinzoon Geloof tilt je op en geeft je troost als je iemand moet missen. Hoop geeft je uitzicht in een tijd van verdriet. Liefde ervaar je van de mensen om je heen. Na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Cornells Pieter Verburg willen wij u heel hartelijk bedanken voor al het medeleven, in welke vorm dan ook, dat we tijdens zijn jaren van ziek- zijn en na zijn overlijden van u hebben mogen ontvangen. Paulien Verburg-Dekker Esther en Remco, Niels, Ienke, Oukje Iwan en joekie, Jesper Hanneke en Remco, Jannes, Siem, Luuk Lewedorp, december 2010 DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van meeleven na het overlijden van onze zeer lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder Geertje Rijstenbil-Vroegindeweij betuigen wij U onze welgemeende dank. De wijze waarop U met ons hebt meegeleefd zowel persoonlijk, schriftelijk en telefonisch, heeft ons erg goed gedaan. Anny Rijstenbil Elly Hendrikse-Rijstenbil fan Hendrikse Kloetinge, december 2010 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven, betoond na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Daniël de Bat Daan Mevr. f.E. de Bat-van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2010 Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart Wij willen u hartelijk bedanken voor uw steun en warm medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze fijne mama en oma Janna Vogel-Wondergem De vele blijken van belangstelling, die wij mochten ontvangen, hebben ons getroost. Ook heeft het ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Joost Vogel, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Serooskerke, december 2010 De grote belangstelling, de vele brieven, kaarten, bloemen en wanne woorden bij het afscheid van mijn lieve schat, onze geweldige dochter, zus en onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Natasja Suzanna Tordoff hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Natasja in haar leven voor zo velen zoveel heeft betekend. Daarom willen wij u door middel van deze advertentie hartelijk bedanken voor de donaties die zijn gedaan voor Natasja haar goede doel en voor al uw medeleven en steun. Robert van der Vlies familie. Koudekerke, december 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126