J Kunst, cultuur en natuur PZC Iemand feliciteren? kleintjesmarkt Nu in onze webwinkel! Fantastische dvd-boxen Discovery ruimte aarde Wild Nature 0 lïNEW YORK "ipp- The Cobra Collection The New York Connection www.pzc.nl/webwinkel Plaats dan nu een advertentie, in de rubriek Van Harte. Zien en gezien wérden in de krant. Dat kan met een advertentie bij Van Harte. Leuk om te geven, nog 36 vrijdag 3 december 2010 'WEBWINKEL ;;,K- Verbazingwekkend, verrassend en indruk wekkend mooi! Deze unieke combinatie van 2dvd's: Stephen Hawking's Universe en Inside Planet Earth, geven u een fascine rende en verbluffende kijk op de ruimte en de aarde. Totale speelduur 260 minuten. Engels ge sproken, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs €20,00 Lezersprijs €14,95* ^Exclusief 2,95 verzendkosten Deze unieke verzamelbox bevat zes prachtige documentairereeksen uit de alom geroemde Wild-series van de BBC op 12 dvd's. In maar liefst 1700 minuten maken we een wereldreis langs de meest bijzondere dieren, planten en landschappen die er tot in de verste uithoe ken van de wereld te vinden zijn. Nederlands ondertiteld. Adviesprijs €20,06 Lezersprijs €19,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Een selectie van historische documentaires op 5 dvd's over Cobra. De revolutionaire naoorlogse Europese kunstbeweging die een vernieuwing teweeg bracht in de moderne kunst in Nederland. De historische films geven een verhelderend en authentiek beeld van de Cobrabeweging en van vele kunstenaars die bij Cobra betrokken waren. Speelduur ca. 12 uur. Adviesprijs €20,00 Lezersprijs 19,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Unieke combinatie van 2 dvd's en een boek! The New York Connection gaat in heden daags New York op zoek naar de vroege geschiedenis van de stad en onderzoekt welke lijnen getrokken kunnen worden van het Hollandse verleden naar het New York van nu. Historische vertellingen uit de 17e eeuw worden gekoppeld aan actuele thema's. Adviesprijs 24,05 Lezersprijs 14,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Vul de bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop naar: Wegener NieuwsMedia, afdeling Rubrieksadvertenties, Postbus 36,6500 DA Nijmegen. U kunt ook bellen 0900 - 674 38 36. De originele foto Uw advertentie dient uiterlijk twee werkdagen vóór plaatsing bij ons binnen te zijn voor 14.00 u. Als er een bedrijfsnaam voorkomt in uw advertentie gelden er andere tarieven. De algemene verkoopvoor- graag meesturen; foto niet faxen. Ook kunt u e-mailen: rubrieks@weaenernieuwsmedia.nl Uw foto dient dan als JPGrbestand gemaild te worden. waarden van Wegener NieuwsMedia zijn van toepassing. Een mooi gebaar, een kleine moeite. Want een advertentie in Van Harte hebt u zo besteld. Wat moet u doen: maak eerst een keuze uit 1 van de 4 mogelijkheden (A,B,C of D) en schrijf vervolgens uw persoonlijke boodschap in blokletters in het kader. Ik bon abonnee Ik wil adverteren in; de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Model A alleen tekst 9,50 (incl. BTW, per titel) Model B tekst en foto 20,- (incl. BTW, per titel) Model C alleen tekst 20,- (incl. BTW, per titel) Model D tekst en foto 37,50 (incl. BTW, per titel) Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener NieuwsMedia éénmalig (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Handtekening:... Let op; Gebruik het witte invulveld voor advertentie A en B Gebruik de eerste 4 regels van het gehele invulveld (wit en grijs) voor C en D Fijne verjaardag Job, Joris Marieke Hoera! Jos heeft zijn zwemdiploma We zijn trots op je! Papa en Mama Papa Cees en Mama Marloes Proficiat met jullie 25-jarig huwelijk! en nog heel veel gelukkige jaren samen llona, Thomas en de kids Hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag en veel plezier met je eerste rijles!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78