■ér. 7 de G Oom Lau de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 'flr ÜUÖ/Mè rótfkhLB!\ ®l:a siil I leberichteri 0 (I1ensenlinq.nl vrijdag 3 december 2010 familieberichten 135 Aan de oever van de Schelde heb ik vaak in gedachten gestaan, ik zag schepen varen naar de mooie grote oceaan, en later als we oud zijn dan varen wij samen naar het onbekende, voor altijd bij elkaar. Je man Lau Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, rustig is ingeslapen onze vader, opa en "ouwe" opa Laurens Adrianus Verdoom echtgenoot van Jacomijntje Schilperoort 12007 in de leeftijd van 93 jaar. Frederika en Wouter Steenbergen-Verdoom Jan Willem en Danielle Mauro Laurence en Ralph Jasmijn, Rosalie 1 december 2010 Regenboogstraat 36 4301 BW Zierikzee De afscheidssamenkomst zal maandag 6 december om 13.30 uur gehouden worden in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.50 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren. Toch nog onverwachts is overleden mijn lieve broer en oom Lau Verdoorn Riet Vane-Verdoom en kinderen Onvergetelijk mooie herinneringen Rinus Frits Annemiek en familie Voor uw medeleven en blijk van belangstelling, voor en na het overlijden van onze geliefde, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Maria van der Hart-Dek willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2010 Uit het diepst van ons hart willen wij u danken voor alle warmte en genegenheid, die wij mochten ondervinden in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Hubrecht Pannekoek Het is een grote bemoediging te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel vrienden om je heen staan. C. Pannekoek-Sijrier Hans en Thea Piet Marry en Jan Huib en Jolanda Wim Henny en Hans Nel en Klaas kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, december 2010 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid vóór de blijken van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Esther Versluis - Schot Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in onze herinnering voortleven. Bram Versluis Gilles Versluis en Ella Arensman Sen'aes Jules Zierikzee, december 2010 uitvaartverzorging REQIJIEM Ruim 25 jaar een begrip in Zeeland. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl voor tt*> zorgzame begeleidivvg A X UITVAARTVERZORGING j 'SCHOUWEN-DUIVELAND' V, y M. de Bruijne - J.C. Hoekman DAG EIM NACHT BEREIKBAAR OP 0111 450717 of 0111 462600 Werckendetstraat 4 Postbus 189 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl mail@uitvaartzorgcentrum.nl Van der Hooft Uitvaartzorg C.W. de Kok /C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Laat de winden des hemels tussen je dansen Want het leven gaat niet terug Jij moogt kinderen geven van je liefde, maar niet van je gedachten, want zij hebben hun eigen gedachten Je geeft maar weinig, als je geeft van je bezit Alleen wanneer je van jezelf geeft, geef je ten volle De herinnering aan jouw liefde voor ons dragen wij in ons hart voor altijd mee Op 30 november 2010 is gestorven mijn lieve vrouw, onze moeder, mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Lodewieke Westland - Wolfert in de leeftijd van 55 jaar. Hamp Westland Django, Raklo, Manoe, Youyou Lena Wolfert - Maas Jan Egbert Wolfert t Warden en Ans Tyrone, Serena Juliana van Stolberglaan 23, 4461 TG Goes De begrafenis zal in besloten lering plaatsvinden. r Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen Bedroefd nemen wij afscheid van onze gewaardeerde collega Hans de Wit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle collega's van de vestiging Goes Directie en collega's Dolmans Calamiteiten Diensten Openbare betekening Bij exploot van Marinus Karreman, gerechtsdeur waarder te Apeldoorn, d.d. 30 november 2010 is op verzoek van Gerard Furster en Helena Cornelia Vader, beiden woonachtig te Middelburg, gedagvaard de heer Maaikel Sonny René Hoogstad, geboren op 18 februari 1991, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats, om op maandag 21 februari 2011 des voormiddags om 10.00 uur, in persoon of bij gemachtigde te verschijnen ter terechtzitting van de Rechtbank Middelburg, sector Kanton, locatie Middelburg, alsdan en aldaar te houden in het gerechtsgebouw aan de Kousteensedijk 2. Het exploot van dagvaarding vermeldt ondermeer de eis tot betaling van een geldbedrag, alsmede aanwijzin gen over de manier waarop verweer kan worden gevoerd. Betrokkene kan een afschrift van het exploot verkrijgen op onderstaand kantooradres. Gerechtsdeurwaarderskantoor Karreman B.V. Emmalaan 1, Postbus 10337, 7301 GH Apeldoorn Sluittïjden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittïjden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 77