OyarJadsfj Poulina de Keijzer-Willemsen Poulien de Keijzer-Willemsen mevr. P. de Keijzer-Willemsen 34 I familieberichten Sneller dan gedacht ontvingen we het verdrietige bericht over het overlijden van Ellie Bustraan moeder van Marike en Rosanne, speelsters bij onze voetbalvereniging Zeelandia-Middelburg. Wij leven zeer met hen mee. En wensen Marike, Rosanne, hun vader en verdere familie veel moed en kracht toe. Speelsters, trainers en begeleiders van het damesteam en het meisjes-B-team van Zeelandia-Middelburg. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wil Frohn We missen in Wil een zeer gewaardeerde collega, waarmee we vele'jaren prettig hebben samengewerkt. We wensen de nabestaanden veel sterkte met dit tragische verlies. Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA N.V. Middelburg, 30 november 2010 vrijdag 3 december 2010 Langzaam vervaagden herinneringen Gleden gedachten weg En nam je afscheid van ons Nu nemen we afscheid van jou. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma - Poulien - Zaamslag, 2-9-1935 t Terneuzen, 1-12-2010 Toon de Keijzer Sabine t en Eric Kerckhaert Pim Tom Roos Drees Jack en Sonia de Keijzer Federica Anthony en Corine de Keijzer Esmee Jelle - Stuvesande 482 j 4532 ML Terneuzen Dinsdag 7 december is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaaricentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de herdenkingsbijeenkomst aanvangt. j Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe- f graafplaats aan de Bellamystraat in Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het voornoemde uitvaartcentrum. II Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wil Frohn Wij missen in Wil een zeer betrokken en toegewijde collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samen gewerkt en wensen Peter en andere nabestaanden veel sterkte met dit tragische verlies. Directie en medewerkers van DELTA Comfort B.V. Middelburg, 30 november 2010 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen Toon en de Familie veel sterkte en troost. Personeel Autobedrijf de Keijzer Lef had je! Leven deed je! "Leven is het meervoud van lef" 'Loesje' Lieve WIL we missen je. We wensen Peter en alle verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Je collega's: Marinka, Saïd,Theo, Hetty, Ria, Emma, Silvia, Kim, Bastiaan, Lonny, Conny, Jeroen Achter de tranen van verdriet, Schuilt de glimlach van herinnering Wij zullen Wil niet vergeten We wensen Peter en familie en vrienden heel veel sterkte toe. Je collega's van ZeelandNet Zakelijk: Francisca, Silvia, Monique, Carmen, Ed, Nico, Sjaak, Björn, Arnold, Ronald, Jeroen, Igor, Henk Vanwege het overlijden van is Autobedrijf de Keijzer op dinsdag 7 december vanaf 12.00 uur gesloten. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer Wim van Klaveren Wim was gedurende vele jaren lid van de Raad van Toezicht van Ziekenhuis Zeeuws Vlaanderen. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mevrouw Ans Hamelinck-van Hooijdonk echtgenote van Piet Hamelinck, lid Raad van Toezicht van ZorgSaam Zeeuws Vlaanderen. Wij wensen Piet en familie heel veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Dorothy Kunst Dorothy we zullen je missen in de mediatheek van het Zwincollege Pia Marian Karin Ina Sonja Ingrid Marion Brigitta Ann Annie Ria Anita C. Anita van D. Bianca Hlensenlinq.nl Wat de toekomst brenge moge, mij geleidt des Heeren hand. Moedig sla ik dus de ogen, naar het onbekende land. De Here nam tot zich onze zeer gewaardeerde en trouwe organist Kees Oele Wij denken in dankbaarheid terug aan zijn inzet, met orgel en muziek, voor het Chr. Gem. Koor "De Lofstem" in Terneuzen. Wij wensen zij echtgenote en familie, Gods nabijheid toe in deze moeilijke tijd. Namens de dirigent, bestuur en leden van het koor Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze lieve zuster en tante Coby de Schipper dochter van Johannes de Schipper en Johanna Zuidweg 's-Gravenpolder Papendrecht 08-11-1939 01-12-2010 Kapel Ie Kees en Lida de Schipper-Hulsbergen Eugenie en Marc, Matthijs, Daniel Clasien Nisse Janny en Coen Nieuwenhuyse-de Schipper Peter en Anneloes, Birte, Wessel Hans-Roei en Carlo Marco en Lenny, Rick, Arjen, Anouk Onze gedachten zijn bij Joan en Else en hun gezinnen. Aan de oever van de Schelde heb ik vaak in gedachten gestaan, ik zag schepen varen naar de mooie grote oceaan en later als we oud zijn dan varen wij samen naar het onbekende, voor altijd bij elkaar Je man Lau Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, Lustig is ingeslapen onze vader, opa en "ouwe" opa Laurens Adrianus Verdoorn echtgenoot van Jacomijntje Schilperoort t 2007 in de leeftijd van 93 jaar. Frederika en Wouter Steenbergen-Verdoorn Jan Willem en Daniëlle Mauro Laurence en Ralph Jasmijn, Rosalie 1 december 2010 Regenboogstraat 36 4301 BWZierikzee De afscheidssamenkomst zal maandag 6 december om 13.30 uur gehouden worden in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.50 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35