Suzanna van Kleunen 34 I familieberichten vrijdag 3 december 2010 «I fllensenlinq.nl Hiiwaillll Mefvin van Ast Sy(vana Nederveen Hebben het genoegen u, mede namens wederzijdse ouders de Heer en Mevrouw van Ast en de Heer en Mevrouw Nederveen, hun huwelijk aan te kondigen. Op 10 december 2010 om 14:00 zuhen wij elkaar in het stadhuis te Brouwershaven het "ja-woord" geven. Ons adres blijft: Noorddijkstraat 18 4318 BJ Brouwershaven Öi/sriaileri Sneller dan gedacht ontvingen we het verdrietige bericht over het overlijden van Ellie Bustraan moeder van Marike en Rosanne, speelsters bij onze voetbalvereniging Zeelandia-Middelburg. Wij leven zeer met hen mee. En wensen Marike, Rosanne, hun vader en verdere familie veel moed en kracht toe. Speelsters, trainers en begeleiders van het damesteam en het meisjes-B-team van Zeelandia-Middelburg. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wil Frohn Wij missen in Wil een zeer betrokken en toegewijde collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samen gewerkt en wensen Peter en andere nabestaanden veel sterkte met dit tragische verlies. Directie en medewerkers van DELTA Comfort B.V. Middelburg, 30 november 2010 Lef had je! Leven deed je! "Leven is het meen/oud van lef" 'Loesje' Lieve WIL we missen je. We wensen Peter en alle verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Je collega's: Marinka, Said, Theo, Hetty, Ria, Emma, Silvia, Kim, Bastiaan, Lonny, Conny, Jeroen Achter de tranen van verdriet, Schuilt de glimlach van herinnering Wij zullen Wil niet vergeten We wensen Peter en familie en vrienden heel veel sterkte toe. Je collega's van ZeelandNet Zakelijk: Francisca, Silvia, Monique, Carmen, Ed, Nico, Sjaak, Björn, Arnold, Ronald, Jeroen, Igor, Henk Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve Suzan, moeder, oma en zus echtgenote van Leendert Marinus de Jager Goes, 6 maart 1944 Goes: Breda: Goes: Goes: Wilhelminadorp: Evertsenstraat 24 4461 XP Goes t Goes, 30 november 2010 Leen de Jager Anita en Adri Pierre en Minette Jeroen, Marion Raymond en Bianca Danny Nel en Ko Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Suzan op zondag 5 december van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8, Goes. U bent uitgenodigd voor het bijwonen van de crematieplechtigheid op maandag 6 december om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, super oma en klein omatje Valentine Marie Coulon -Maxelande- weduwe van Joos van Belzen Estaimpuis, 17 december 1922 t Vlissingen, 1 december 2010 Vlissingen: Achille en Ria van Belzen-Brasser Giuseppe Savier Vlissingen: Jannie en Cees Lok-van Belzen Angelique en Sharad Anisha Randy en Rashida Shaheena Rayan Correspondentieadres: Donker Curtiusstraat 13, 4384 GG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 december van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zullen we haar om 11.13 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij willen het personeel van verpleeghuis Ter Reede hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wil Frohn We missen in Wil een zeer gewaardeerde collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. We wensen de nabestaanden veel sterkte met dit tragische verlies. Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA N.V. Middelburg, 30 november 2010 Liefste, wij liggen in de hand van God, want voor de liefde heeft Hij ons geschapen. Michael Deak Een noodlottig ongeval tijdens een vakantie in haar geliefde Limburg maakte een abrupt einde aan het leven van Annie Ingelse - van Donk Mijn liefste, onze lieve mama en oma Kees Ingelse Pieter en Mirella Saranke, Sjoerd, Ymke, Hiske, Janice en Mare Henkees en Markus Benno Allard en Monique Maastricht, 1 december 2010 Oosthoekseweg 1, 4438 NK Driewegen Er is een afscheidsdienst voor Annie op maandag 6 december om 13.00 uur in de Protestantse kerk, Van Tilburgstraat 27 te Driewegen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Hierna is er gelegenheid de familie te ontmoeten in "Landlust", Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Wie wil kan voor Annie een witte bloem meenemen als laatste groet. Dorothy Kunst Dorothy' we zullen je missen in de mediatheek van het Zwincollege Pia Marian Karin Ina Sonja Ingrid Marion Brigitta Ann Annie Ria Anita C. Anita van D. Bianca Onze dappere, altijd opgeruimd en vrolijke zwager en oom is overleden Lieven de Nooijer Doorn: N. de Klerk-Baas R. de KLerkt Arnemuiden: C. Baas-Goverse P. Baas t Arnemuiden: G. Baas-van Belzen H. Baas Arnemuiden'. H. Baas-Cosijn J. Baas t Neven en nichten Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze lieve zuster en tante Coby de Schipper dochter van Johannes de Schipper en Johanna Zuidweg 's-Gra ven polder Papendrecht 08-11-1939 01-12-2010 Kapelle Kees en Lida de Schipper-Hulsbergen Eugenie en Marc, Matthijs, Daniel Clasien Nisse Janny en Coen Nieuwenhuyse-de Schipper Peter en Anneloes, Birte, Wessel Hans-Roei en Carlo Marco en Lenny, Rick, Arjen, Anouk Onze gedachten zijn bij loan en Else en hun gezinnen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25