televisie 135
generatie in Suriname
Er is in Suriname nu plaats voor bescheiden trots en de wil er zelf de
schouders onder te zetten Documentaire Jong! Suriname
donderdag 2 december 2010
OVERIGE
07:10,07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:00 Shownieuws
13:30 De grote verhui
zing 14:25 Nederland
op wielen 14:55 Who's
the boss? 15:55 Accor
ding to Jim 1 6:20,16:45
The bold and the beau
tiful 17:10 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
Special: TEDx event
09:40 RTL Z Nieuws
10:20 2getbusiness
10:40 RTL Z Nieuws
11:20 Regio business
magazine 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Special:
TEDx event 12:40 RTL
Z Nieuws 13:20 Special:
TEDx event 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Busi
ness links 14:40 RTL Z
Nieuws 15:20 Terug op
de werkvloer
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Efteling tv: De
Schatkamer 13:15 Tele
shop 8: Tel sell 17:05 Fa
beltjeskrant 17:10 Op
rah Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie
en de rest 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Medisch
centrum 14:30 Ready
steady cook 15:35 Dis
ney feest 16:10 The Kar-
dashians 16:40 Joey
17:10 Two guys and a
girl 17:40 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fu-
sion, Pokemon Galactic
Battle, Phineas Ferb,
Zack Cody, Kick But-
towski, Phineas Ferb,
A kind of magic, Matt's
monsters, Casper's grie-
zelschool, Monster Bus
ter club, A kind of magic,
De Tofu's, Zack Cody,
Phineas Ferb, Re
cess, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Kid
vs Kat, Phineas Ferb,
Emperor's new school,
Phineas Ferb, Recess,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Phineas Ferb,
Zack St Cody
p
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 RTL Voetbal:
UEFA Europa
League voorbe
schouwing, Voor
uitblik
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:35 Airways, Reality
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:10 Joey, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:00 RTL Voet
bal: UEFA Euro
pa League FC
Utrecht - Napo-
li, Rechtstreeks ver
slag
19:00 Kinderziekenhuis, 19:05 Airline, Reality 19:05 Two guys and a
Reality 19:35 Surf patrol, Reality girl, Comedy
19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
Make-overpro- men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum,
Realityprogramma
20:30 The mentalist,
Misdaadserie
20:30 Griffin Phoenix,
Romantische ko
medie
20:00 The Kardashians,
Reality
20:30 Miss Congeniali
ty 2: Armed fa
bulous, Actieko
medie
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 Timeline, Actiefilm
21:30 Castle, Misdaad
serie
21:00 Voetbal Interna
tional, Voetbaltalk
show
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:35 As the world
turns, Soap
22:50 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
00
O
10
o
N>
O
b
o
N>
22:50 For your eyes
only, Actiefilm
23:20 De meest schok
23:00 Europa League FC
23:25 Oprah Winfrey
23:45 Cold case, Detecti
N>
UI
kende rampen,
Sheriff-AZ, sa
show (h), Talk
vesérie
Serie reportages
menvatting
23:30 RTL Voetbal:
UEFA Europa
League samen
vattingen
show
O
O
00:20 Just breathe
00:00 RTL Poker: Cana
00:15 Kinderzieken
00:40 Airways (h)
01:25 Nachtprogram
02:05 Astro TV
da Cup
huis (h)
01:05 Nachtprogram
mering: Lek
n
00:55 RTL Poker: Poker
00:51 Sneak preview
mering: San
ker live
million
02:00 Meiden
dy live
02:05 Poker after dark
01:56 Nachtlounge
04:30 Chat TV
04:00 Hart van Neder
02:50 Nachtprogram
X
H
03:00 Sneks
05:30 Vriendinnentijd
land Show
mering: Late
05:00 Car tracks
nieuws (h)
night
ter bij de Nederlandse ambassade
8.000 euro op tafel leggen. Zo veel
heeft Jason nog niet.
Gratl wil iets voor Suriname bete
kenen. Dat ze nu wijkraadslid is, is
een mooi begin. Ze meent dat veel
jongeren voor Bouterse vallen van
wege zijn charisma, al hoopt ze
dat het NDP-programma meetelt,
la, Bouterses verleden is wel een
lastig punt, maar Gratl wekt de in
druk liever vooruit te kijken.
Lang niet alle jongeren maken zich
druk om politiek. Maradona vindt
het onbelangrijk op wie je stemt,
omdat er toch niets verandert. Hij
wil zijn eigen toekomst bouwen
op grond die van zijn voorouders
was. Buitenlandse natuurliefheb
bers wijst hij de mooie plekjes en
hij hoopt vooral dat toeristen niet
wegblijven vanwege Bouterse.
Jong! Suriname. Nederland 2, 22.55 uur.
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 De nieuwe delta 18:45
RegioNed 18:55 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhalingen
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:15 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Lemur
Street 14:25 Thuis 14:55 Villa
politica 16:00 Sporza extra
16:30 Meesterchef Australië
16:55 Vrolijk Vlaanderen 17:25
Buren 17:45 Dagelijkse kost
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:45 Man
bijt hond 20:10 Het weer 20:15
Thuis 20:45 Koppen 21:20
Dubbelleven 22:05 De laatste
show 23:00 Het journaal laat
23:21 KENO-uitslagen 23:22
Het weer 23:25 Hi-de-hi! 23:55
Dagelijkse kost
07:00 Piet Piraat 07:05 Sprook
jesboom 07:10 Dag Sinterklaas
07:20 Disney's 101 dalmatiërs
07:45 Sinteressante dingen
07:55 Samson en Gert 08:20
De boer op 08:30 The Daltons
08:40 Lolmops 08:50 Karre-
wiet 08:58 CANVAS 09:00 Ter
zake 09:35 Herfstbeelden
12:00 KETNET 15:30 Bumba
15:35 Uki 15:40 Draakje 15:45
Klumpies 15:55 Bob de Bouwer
16:05 Kwiskwat 16:30 Samson
en Gert 16:55 Dag Sinterklaas
17:05 Disney's 101 dalmatiërs
17:30 Sinteressante dingen
17:40 Lolmops 17:50 Amika
18:05 Karrewiet 18:15 Amika
18:30 Zo is er maar één: De cup
18:50 Lolmops 19:00 W817
19:15 The Daltons 19:20 Karre
wiet 19:30 A gurls wurld 19:55
CANVAS 20:00 Terzake 20:40
The great rift 21:30 How earth
made us 22:25 Gas station
22:55 Reyers laat 23:35 Sporza:
UEFA Europa League
07:00 Breakfast 10:15 Rip off
Britain 11:00 Homes underthe
hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Real rescues
12:45 To buy or not to buy
13:10 BBC News 13:15 Bargain
hunt 14:00 BBC News 14:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 14:45 Doctors 15:15
Missing 16:00 BBC News 16:05
Horrible histories 16:30 What's
new Scooby Doo? 16:50 Shaun
the sheep 17:00 Deadly 60
17:30 Combat kids 18:00 Chil
dren of Kabul: A newsround
special 18:15 The weakest link
19:00 BBC News 19:30 Region
aal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
EastEnders 20:55 BBC News
21:00 Motorway cops 22:00
Have I got news for you 22:30
Live at the Apollo 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 23:35
Question time
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Jungle book 08:15 Muddle
earth 08:25 Newsround 08:30
Dennis Gnasher 08:40 Eliot
Kid 08:55 Diddy Dick and Dom
09:00 My life: Billboard kids
09:30 LazyTown 09:55 Big barn
farm 10:05 Buzz and tell 10:10
Tinga tinga tales 10:25 The
large family 10:40 Toddworld
10:50 Pingu 11:00 Waybuloo
11:20 Clifford's puppy days
11:30 Pablo, the little red fox
11:35 3rd and bird 11:50 Wib-
bly Pig 12:00 in the night gar
den 12:30 Animal park: Wild in
Africa 13:00 The daily politics
13:30 GMT with George Ala-
giah 14:00 Due South 14:45
Car booty 15:15 Ready steady
cook 15:45 The 2018 World
Cup bid 16:45 Flog it! 17:30
Pointless 18:15 The hairy bik
ers' cook off 19:00 Eggheads
19:30 Strictly come dancing: It
takes two 20:00 Culture show
21:00 Nigella kitchen 21:30
Rick Stein's Cornish Christmas
22:00 At home with the Geor
gians 23:00 Never mind the
Buzzcocks 23:30 Newsnight
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Eisbar, Affe Co 17:00 Tages
schau 17:10 Sportschau live:
Biatlon 18:50 Das Duell im Ers-
ten 19:45 Wissen vor 8 19:50
Das Wetter im Ersten 19:55
Börse im Ersten 20:00 Tages
schau 20:15 Liebe vergisst man
nicht 21:45 Panorama 22:15
Tagesthemen 22:43 Das Wetter
im Ersten 22:45 Die Lügen vom
Dienst - Der BND und der Irak-
krieg23:15 Harald Schmidt
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Lena -
Liebe meines Lebens 11:15
Reich und Schön 12:00 heute
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 ZDF-Mittagsmaga-
zin 14:00 heute - in Deutsch-
land 14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Lena - Liebe meines Le
bens 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO Stutt
gart 19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante 20:15
Die Bergwacht 21:00 ZDF.re-
porter 21:45 heute-journal
22:12 Wetter 22:15 Maybrit III-
ner23:15 Markus Lanz
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Betrugsfalle 17:30
Unteruns 18:00 Explosiv- Das
Magazin 18:30 Exclusiv - Das
Star-Magazin 18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell - Das Wetter
19:05 Alles was zahlt 19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Lasko - Die Faust Gottes
21:15 Bones - Die Knochenja-
gerin 22:15 CSI: Den Tatern auf
der Spur
Gratl (22), zangeres en presentator bij een omroep, is lid van de NDP en
voert als politica in spe campagne voor Bouterse. foto Holland Doc/GPD
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30
Neue Vahr Süd 12:00 heute
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Discovery
07:20 Dirty jobs: Worm grunt-
er 08:15 American hotrod: Rat
rod build-off 09:15 American
chopper: OCC production bike
10:10 Overhaulin': Chip AJ
trading places 11:05 How it's
made: Horseshoes/Dishwash
ers/Graphite fly rods/Frozen
pizzas 11:35 How it's made:
Pistons/Paint rollers/Para
chutes/Chimneys 12:05 Ulti
mate survival: Namibia 13:05
World's toughest tribes: Jungle
rangers 14:05 Sci-trek: Break
ing time 15:05 Grand designs
16:05 Chop shop: London ga
rage - Angry frog 17:05 Wheel
er dealers: Peugeot 205 - Part 1
17:35 Wheeler dealers: Peuge
ot 205 - Part 2 18:05 Myth-
busters: James Bond special (1
19:05 Iron chef 20:00 How it's
made: Riding mowers 20:30
How it's made: Airstream trail
ers 21:00 River monsters: Rift
valley killers 22:00 Surviving
the cut: US Marine Recon
23:00 Grand designs
07:00 Situation critical: Apollo
13 08:00 The dog whisperer:
Sooner St Trace, and Casanova
09:00 Predator CSI: The whale
that blew up in the street 10:00
Ancient megastructures: The
great pyramid 11:00 Secrets of
Egypt: Cleopatra - The last pha-
raoh 12:00 The dog whisperer:
Teenage saviour 13:00 World's
toughest fixes: Going nuclear
14:00 Locked up abroad: The
real midnight express 15:00 Sit
uation critical: Apollo 13 16:00
Predator CSI: Killer fog 17:00
Ancient megastructures: The
great pyramid 18:00 Secrets of
Egypt: Cleopatra - The last pha-
raoh 19:00 The dog whisperer:
Sooner St Trace, and Casanova
20:00 Locked up abroad: Sao
Paolo death trap 21:00 Megas
tructures: China's smart tower
22:00 Breaking up the biggest:
Space Shuttle boosters 23:00
Megastructures: China's smart
tower
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Cats of claw hill:
Neighbourhood watch 08:05
Cats of claw hill: Food for
thought 08:35 In too deep:
Alaska 09:00 World wild vet:
Mexico 09:55 Monkey life
10:20 SSPCA: On the wildside
10:50 Miami animal police
11:45 E-vets: The interns - In
the driver's seat 12:10 Pet res
cue 12:40 Animal cops South
Africa 13:35 Wildlife SOS
14:00 SSPCA: On the wildside
14:30 Dogs 101English Mas
tiff, Chinese Crested, Italian
Greyhound, Border Collie, Lha
sa Apso 15:25 Breed all about
it: Basset Hound 15:50 Breed
all about it: Spinone Italiano
16:20 The planet's funniest ani
mals 17:15 World wild vet
18:10 Face to face with the po
lar bear 19:10 Dogs 101: De
signer dogs 20:05 Snake cru
sader with Bruce George:
Cannibal crocs 20:30 Snake
crusader with Bruce George:
Bruce goes ape 21:00 Cell dogs:
Mansfield 21:55 Animal cops
South Africa 22:50 The most
extreme: Freeloaders 23:45
Untamed uncut: Nurse shark
attack
06:35 Go Diego Go! 06:36 Klei
ne Klaas 07:00 Barnyard 07:25
Spongebob Squarepants 07:50
Slot Marsepeinstein 08:05 Fan-
boy Chum chum 08:30 Ni
hao kai Ian 08:55 Dora 09:15
Dibo 09:25 Kleine Klaas 09:30
Timmy time 09:40 Wonder
pets 10:05 Dirk Scheele 10:15
Pirn Pom 10:20 Roary de
Racewagen 10:35 Go Diego Go!
11:00 Bruno de Bananenclub
11:10 Little kingdom 11:20
Team Umizoomiz 11:45 Tho
mas 11:55 Shaun the sheep
12:05 iCarly 12:30 Big time
rush 12:55 Mr Bean the anima
ted series 13:45 My life as a
teenage robot 14:35 Chalkzone
15:00 Fanboy Chum chum
15:30 Mr Bean the animated
series 15:55 iCarly 16:20 Best
friends forever 16:45 Genie in
the house 17:10 Slot Marse
peinstein 17:25 Spongebob
Squarepants 18:00 The pen
guins of Madagascar 18:25 Mr
Bean the animated series 18:50
Het Huis Anubis 19:20 Gefopt
19:35 Saved by the bell 20:00
Zender uit de ether
09:30 10 X 10:30 TMF hits
13:00 TMFNL Chart 14:00 10
X 15:00 serveert 15:30 Your
chart 16:30 Kijk dit nou live
17:30 Wakker worden met Va-
lerio 17:55 Wat te doen voor je
poen 18:20 TMF hits 20:00
Your chart 21:00 TMF Dance
Chart 22:00 Hollywood buzz
22:25 Wat te doen voor je
poen 22:50 10 X 23:50 TMF
Totally summer
11:00 Top 11 at 11 12:00 Euro
top 20 13:00 Monster hits
14:00 Brand new chart 15:00
Made 15:55 My super sweet 16
16:45 My life as Liz 17:15 The
hills 17:40 The city 18:05 16
and pregnant 19:00 Life of Ryan
19:25 Room raiders 19:50 Hard
times 20:15 Real world 21:10
Jersey shore 22:00 A shot at
love with Tila Tequila 22:55 Me,
myself HIV 23:20 Jackass
23:45 Nitro circus
08:30 5 sur 5 Afrique 09:00
Flash 09:05 L'épicerie 09:30
Jardins et loisirs 10:00 Flash
10:05 Chroniques d'en haut
10:30 Plus belle la vie 11:00
Tout sur moi 11:30 Nec plus ul
tra la collection 12:00 Flash
12:05 Ala DiStasio 12:30360°
- GE013:30 Belgisch nieuws
14:05 Louise Michel 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Mise au
point 18:00 Nieuws 18:20 L'in-
vité 18:30 Le journal de leco
18:35 Chez Maupassant 20:10
Itineris 20:30 Frans nieuws
21:00 Le chant des mariées
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Nieuws 23:50 Ci-
08:35 Eurosport for the planet
09:00 Biatlon 10:30 Skisprin
gen 11:30 Tafeltennis 12:25
London Calling 12:30 Snooker
14:30 Biatlon 15:30 Voetbal
16:30 Skispringen 17:15 Biat
lon 19:00 Eurogoals flash 19:10
Skispringen 20:00 Fight club
23:00 Biatlon
09:30 Eco solutions 10:00
World business today 11:00
Larry King live 12:00 World re
port 12:30 World sport 13:00
World report 13:30 Living golf
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 19:00 International desk
19:30 Living golf 20:00 Quest
means business 21:00 World
one 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 23:30 World sport