Colofon IbcncMfn 249 Wim van Klaveren I voor de lezers van deze krant! SUPERVOORDELIG NAAR DE ALGARVE ES KRAS 32 I familieberichten donderdag 2 december 2010 <1 Ulensenünq.nl De Heer is mijn herder Psalm 23 Van ons is heengegaan naar Gods Vaderhuis, onze lieve moeder, oma en overoma Elizabeth Harinck-de Mul weduwe van Jacobus Harinck Toch nog onverwachts is overleden onze fietsvriend en man van Jeanne Rinus Rentmeester Wij wensen Jeanne, Anneke en Kees, Rudi en Sjoke en Marjolein heel veel sterkte toe. Hans en Adri Vreeke Jan Bol Patrick en Anja Tolhoek in de leeftijd van 88 jaar. Kattendijke: Ria en Sjaak Priester-Harinck Petra en Ronald, Quinteri, Famke Jacco en Sonja, Erick. Majade Goes: Addy en Jan van Duijn-Harinck Dennis en Esther, BorisSjoerd en Tjeerd Ronald en Laura, Britt Mirjam en Remco, Shania Ester en Marcel Wijk bij Duurstede: Janny en Erik van Oudheusden-Harinck Minke en Jacco Jasmijn Goes, 50 november 2010 Zorgcentrum 'Gasthuis', kamer 411 Correspondentieadres: Fam. Priester Deltastraat 27,4474 AK Kattendijke De dienst, waarin we onze moeder en oma gedenken, wordt gehouden op maandag 6 december om 13.50 uur in de aula van zorgcentrum 'Gasthuis'. Kievitlaan 64 te Goes. Voorganger ds. G.R.P. van de Wetering. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde aula. Eindelijk rust Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Lieven de Nooijer Arne muiden, Lomburg, 3 februari 1926 30 november 2010 Domburg: J. de Nooijer-Baas Oost-Souburg: Piet en Ina Linda 9 en Jan Wouter en Melanie Tanysha en Genyla Westkapelle: Joos en Janneke Julio Dana en Ricardo Westkapelle: Janneke en Ad Mark en Kim Lineke en Jaap Simniapad 1, kamer 18 4357 H J Domburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 3 december van 19.00 uur tot 20.00 uur op het thuisadres. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 4 december om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn de medewerkers van Zorgcentrum Simnia dankbaar voor de goede zorg. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenoniine.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het tragisch overlijden van onze vriend en lid Wij wensen Joke en familie veel sterkte toe om verder .te gaan zonder Wim. Bestuur en leden Sociëteit "De Vergenoeging" Terneuzen 8-/15-/22-daagse zonvakantie Portugal met verblijf in 3-sterren appartement 400 korting bij 2 personen^ .1. aa ipn,; m> r waiidr x Geniet van zonovergoten stranden, intieme baaien, een goede lokale keuken en een prachtig achterland... Vier uw feestdagen supervoordelig aan de Portugese Algarve! Wij selecteerden voor u deze zonvakantie naar Albufeira, gelegen in het zuiden van Portugal. U boekt deze 8-daag- se vakantie, inclusief vlucht, transfers en verblijf in het populaire appartementencomplex Club Oceano al vanaf slechts 299 per persoon. U, als lezer van deze krant, krijgt bovendien nog eens 50 korting per persoon wan neer u vóór 4 december met actiecode WEG40008 boekt! Wees er snel bij, want deze actie geldt alléén voor de ver trekdata 20, 27 december en 3 januari... ALBUFEIRA Albufeira is in de laatste jaren uit gegroeid van een klein visserdorpje tot de belangrijkste toeristische badplaats aan de Algarve. De baai met de witte huizen tegen de steile kust is karakteristiek voor Albufeira. De badplaats heeft fraaie stranden waar het heerlijk languit luieren is en een gezellig centrum met een levendige sfeer. Het oude centrum is deels autovrij en er bevinden zich veel restaurants, winkels, snackbars, pubs en cafeetjes met terras. Het I achterland van Albufeira heeft een prachtige natuur: mooie heuvels begroeid met pijnbomen. In het bin nenland zijn veel fraaie dorpjes, zoals Faro, Alvor en Loulé, die allen zeker een bezoek waard zijn. Boek dan ook bij uw vakantie een huurauto zodat u de omgeving van Albufeira op eigen gelegenheid kunt gaan ontdekken! APPARTEMENTEN CLUB OCEANO*** Deze appartementen liggen op ca. 150 m van het strand en ca. 800 m van het centrum van Albufeira en Praia da Oura. Het complex beschikt over een 24-uurs receptie, lift, lounge met bar, terras en parkeergelegenheid. Er is een buitenzwembad met zonneterras, ligbedden en parasols. Club Oceano is exclusief bij KRAS.NL te boeken! Vertrekdata LR 16.420 Ma. 20 en 27 dec. 2010 en 3 jan. 2011 8 dagen vanaf €-299 nu vanaf €249 15 dagen vanaf €407 nü vanaf 357 22 dagen vanaf €-547 nü vanaf €497 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief Vliegreis Amsterdam-Faro v.v. met transavia.com, luchthavenbelasting, brandstofheffing, eventuele extra brandstoftoeslag(en), transfer luchtha ven-accommodatie v.v., verblijf in een appartement op basis van logies en Nederlandssprekende reisleiding. Exclusief Maaltijden, excursies en entreegelden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen Reserveringskosten 17,50 per boe king en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 perso nen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw intemetbrowser www.kras.nl/LR16420 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening en ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40008 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel met: 0900-9697 15cpm) o.v.v. reisnummer LR 16.420 en actiecode WEG40008 EÜfl waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80