Willeke Frohn Kees Oele DE RUYTER Q Hlensenlinq.nl donderdag 2 december 2010 >;v, 31 Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ellie Bustraan Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot en haar dochters. Managementteam en medewerkers gemeente Goes. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van ons gewaardeerd clublid Ellie Bustraan We zullen haar missen op onze vergaderingen. Wij wensen Ko, Marike en Rosanne veel sterkte toe in deze moeilijke periode. BSC de Heer 'Eule Adri en Nel, Albert, Bram, Eric, Jacob-Jan, Johan, Kees-Pieter, Koos, Lein, Peter, Reinier, Ruud, Saco. Verdrietig zijn wij omdat ons teamlid en onze volleybal vriendin Ellie Bustraan is overleden. We zullen haar missen. Dames volleybal Serooskerke: Anneke, Betsy, Carla, Conny, Lenny, Nicolien, Ria, Elma, Evelien K., Evelien L., Gretine, Hanneke, Joke, Linda, Natasja, Diana, Freija. Johanna, Ton en Jan Ellie Bustraan Wij wensen familie en naasten veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Sportvereniging Serooskerke Na een korte periode van ziekte heeft ze haar rust gevonden. Ellie Bustraan moeder van onze klasgenote Marike en tevens oud-leerlinge van de CSW Wij wensen Marike en haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Jullie zijn in onze gedachten en in onze gebeden. Zala, Annemieke, Halima, Hester, Laura, Ineke, Mardon, Michel, Luïsa, Jordan, Mayo, Marlinde, Charlotte, Lennart, Irene, Maarten, Rebecca, Sylvia, Joanita, Jarco, Thieme, Evelien, Marianne, Maroeska en Pieter (V6b) Hans de Witte (mentor) Anita Pijpelink (teamleider) CSW Van de Perre Veel te jonggestorven Ellie Bustraan moeder van onze klasgenote Rosanne en tevens oud-leerlinge van de CSW We leven mee met Rosanne en haar familie. We wensen hen heel veel sterkte en kracht toe. Evelien, Michiel, Dennis, Tara, Janice, Stephanie, Tom, Matthijs, Celine, Paco, Rosalie, Kevin, Tamara, Noortje, Vishaal, Margreet, Fleur, Geneviève, Corine, Anna, Sascha, Wouter, Rick, Nissi, Gina en Sietse (V4C) Inez Bronzwaer en Sipko Koets (mentoren) Anita Pijpelink (teamleider) CSW Van de Perre Onthoud mij in gedachtenis aan het geluk dat mij dit laatste jaar geschonken is Dit is leven, dag lieve mensen Vlissingen, 21 februari 1958 Middelburg, 30 november 2010 Levenslustig, heftig, verdrietig, vrolijk en positief. Zij heeft geen minuut van dit laatste jaar verloren laten gaan. Gelukkig en in alle rust ging zij over de drempel van het Paradijs. Rotterdam: Peter Frohn Willy Frohn-Faas (in herinnering) Laren, N.H.: Hans (in herinnering) en Maddy Frohn-Lobach Middelburg: Fransje Frohn en Tonnie Hugens Susan en Thomas, Leela Joost Rotterdam: Kees en Ingrid Frohn-Mulder Caroline, Rutger, Arthur Deil: Liesbeth en Jos ter Bruggen-Frohn Maaike en Merlijn Ellen Delft: Hein Frohn Joey, Duncan Bouvières (Frankrijk): Froukje Frohn en Pieter Ie Clercq Axel: Greta de Jonge-Faas Goes: Evert en Henriëtte de Jonge-den Hartog Eveline Saffier 314337 MR Middelburg Willeke is thuis waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 3 december van 19.00 tot 20.00 uur. De viering van haar leven wordt gehouden op zaterdag 4 december om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de "koffiekamer van het crematorium. Heden overleed mijn geliefde schoonzus Catharina Francke-de Visser Middelburg: M. Francke Veilig in Jezus armen Hierbij geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Kaatje Bouterse In de leeftijd van 82 jaar. Barendrecht: P.J. Bouterse Ellemeet: J.J.H. Bouterse G.J. Bouterse - Dalebout f Scharendijke: W. Bouterse A. Bouterse f Goes: M.M.C. Bouterse Neven en Nichten Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verplegend personeel van afd. Zandplaat voor de goede en liefdevolle verzorging. Allévo zorgcentrum "Cornelia" Zierikzee. 30 november 2010 Correspondentieadres: Dhr. W. Bouterse, Carlstraat 17,4322 BA Scharendijke De rouwdienst zal worden gehouden maandag 6 december om 13.00 uur in Dorpshuis "De Putmeet", lngridstraat 32 te Scharendijke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in voornoemd dorpshuis. Ik verlaat de mensen die ik liefheb om degene die ik liefhad te ontmoeten. Na een moedige maar oneerlijke strijd is van ons heengegaan t mijn man, onze pa en lieve opa echtgenoot van Riet van Persijn in de leeftijd van 65 jaar. Terneuzen Riet Oele-van Persijn Zaamslag John en Linda Bram. Eva CadzandMarcel Ivo Terneuzen, 1 december 2010 Correspondentieadres: Zaagstraat 5,4543 BL Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 6 december om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat te Zaamslag. Na afloop kunt u de familie condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Dank aan iedereen die zorg verleend heeft aan Kees. Overgaan Vleugels van de eeuwigheid brengen ons naar verre oorden daar waar het licht zo prachtig is Verdrietig, maar dankbaar voor zoveel mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Vliss Mies Groenewegen "24 oktober 1923 26 november 2010 Zwitserland: Wouter (in herinnering) en Joke Dockheer Maike en Christiaan Sander, Danja, Lian en Thiemo Sindy en Andi Lilianne Katja en Dany Middelburg: Roland en Anita Dockheer Demi en Esmee Annemiek Dockheer en Ad van Dis Tim en Fons Mijn zus, schoonzus en tante: Nieuw Zeeland: Koen Betty Groenewegen Australië: Els Marjon en Bob Nieuw Caledonië: Wilrik en Silvie Nickis Correspondentieadres: Pres. Rooseveltlaan 156,4582 KW Vlissingen Op woensdag 1 december hebben we in besloten kring afscheid genomen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van De heer ir. Nico Kloet Nico was werkzaam als docent op het Maritiem Instituut "De Ruyter". Wij zullen hem herinneren als een trouw en toegewijd collega. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en personeel Maritiem Instituut "De Ruyter" Vlissingen MARITIEM INSTITUUT "Eens, als de bazuinen klinken. Wij ontvingen het verdrietige bericht dat onze Tante Riet is overleden. Op haar eigen vrolijke en hartelijke manier was zij vele jaren een grote steun voor pa en ma de Regt. Wij zijn dankbaar voor haar trouwe en liefdevolle zorg en zullen haar missen. Wij wensen haar kinderen en klein kinderen veel sterkte toe. Terheijden: Rinus en Nelleke de Regt Heinkenszand: Kees en Elly de Regt Papekop: Ad en Anneke de Regt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79