Als het vriesgaan de deuren wijd open uit 7 Praten over film, muziek, kunst en theater Wat is de duurste schaats die je hij skate@sea koopt? donderdag 2 december 2010 Skeelers van 45 jaar oud In haar maandelijkse talkshow in De Drukkerij in Middelburg ontvangt programmamaker Re becca van Wittene morgen onder staande gasten: Robert Oey. Met deze documen tairemaker (Middelburg, 1966) wordt gesproken over zijn film De Leugen, die handelt over het ver trek van Hirsi Ali naar de VS, wat leidde tot de val van het kabinet. Wiek Hijmans (Middelburg, 1967). Met deze pionier op het ge bied van de elektrische gitaar wordt gepraat wegens van zijn rol in de voorstelling Mooie Anna van Theaterproductiehuis Zeelandia. Piet Dieleman. Met deze Middel burgse kunstenaar wordt gespro ken over zijn werk. Trudie Warns (Nieuw- en Sint Joosland). Samen met Arnout Schop verbouwde ze twintig jaar geleden een voormalige school tot het huidige theater De Wegwijzer, dat grote bekendheid geniet. Bas Losekoot fotografeerde tij dens de opnamen van de docu mentairefilm De Leugen. De Drukkerij, vrijdag 16.30-17.30 uur Skate@sea heeft schaatsen in alle prijsklassen. De prijsvraag van deze week is daarom: wat is de duurste schaats die je bij Skate@sea kunt samenstellen? Wie het antwoord weet, kan een e-mail sturen naar e-mailadres info@skateatsea.nl. De winnaar mag een Tifosi sportbril (voor schaatsen en skeeleren) uitkiezen. Skate@sea is te vinden op Park zicht 7 in Waarde, telefoonnum mer 0113 -S01299. Openingstijden zijn op woensdag van 13.00 tot 18.00 uur, donderdag en vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Daarnaast is de winkel geopend op afspraak. Het antwoord op de prijsvraag van vorige week is: op 3 februari is Chinees nieuwjaar, op 2 februari wordt Oud en Nieuw gevierd. De familie Davidse, de familie Ach terberg en de familie Meuldijk mo gen alledrie een geurverspreider met geurolie ophalen. Bovendien kunnen alle inzenders bij Jia Jia Fu in de Scheldestraat 25 te Vlissingen een aardigheidje komen ophalen. Scene uit Mooie Anna. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65