zeeland 119 belazerd door gemeente OPEN HUIS Tram rijdt zomer 2011 door tot West-Repart Uw dakgoten schoongemaakt? HUREN IN STIJL, DAT IS HOOGLICHT! ib onlinehovenier.nl acht en tien meter lang Kerstfair in en om clubgebouw scouting Adventsconcert Urker mannenkoor No? 2 da?en... Fiets vermiste vrouw gevonden in bos Mensen Welzijnshuis helpen Voedselbank Kerstevent in voormalige super donderdag 2 december 2010 21 bijzonder stijlvolle en complete huurappartementen BH STELLING nO IO -HO MLÏS vsv ïnSSOffiÜI Dorpswinkels hebben geen toekomst meer oneens B 47% ZIERIKZEE SCHARENDIJKE - Het doortrekken van de RTM-museumtramlijn tot aan het haventje van West-Repart bij Scharendijke komt in zicht. Als alles goed gaat rijdt de museum tram - die nu de Middelplaathaven als Zeeuwse eindhalte heeft - vol gend jaar zomer door tot het ha ventje van West-Repart bij Scha rendijke. Dat staat in de eerste voortgangs rapportage Uitvoeringsprogramma Brouwersdam zuid. Natuur- en Re creatieschap De Grevelingen laat momenteel een bestek maken. Het is de bedoeling dat het werk begin 2011 wordt aanbesteed. De werk zaamheden moeten in het voor jaar van 2011 afgerond worden, zo dat het nieuwe stukje tramlijn in de zomer van 2011 beschikbaar is. Het is de bedoeling dat op termijn de museumtramlijn op Schou- wen-Duiveland doorgetrokken wordt tot mega-parkeerterrein het transferium bij Renesse en op Goe- ree-Overflakkee richting Ouddorp. Verlenging van de lijn levert ver schillende knelpunten op. Nader onderzoek is nodig volgens de voortgangsrapportage. Daarbij dient dan de nadruk te liggen op het vastleggen van het tracé, voor zieningen bij de halte en het inven tariseren van technische en be stuurlijke knelpunten. MIDDELHARNIS - Het Urker man- kerk in Middelharnis. De koren nenkoor 'De Urker Zangers' en worden begeleid door organist het Christelijk Eilandenkoor ver- Joost van Belzen en op vleugel zorgen zaterdag 11 december een door Peter Wildeman en Jacob Adventsconcert in de hervormde Schenk. Aanvang 19.30 uur. Wij ontvangen u in bet modelappartement op van 11-14 uur. aan de Rubensiaan in Vlissingen! Meer informatie Kindt ea Siesbroed telefoM 0115 -6227 51 www.kjBdtraljinsbTMck.Bl Scouting Zierikzee houdt zaterdag 11 december van 14.00 tot 19.00 uur een Kerstfair in en om het clubhuis aan de Van Veenlaan in Zierikzee. Binnen zijn kramen met tweede handspullen en zelfgemaakte kerst artikelen. Ook aan de inwendige be zoeker is gedacht: er is erwten soep, warme chocomel en glüh wein. Zelf stokbrood bakken kan ook. Meer info: 0111-641439. SPIJKENISSE De fiets van de 21-jarige Farida Zar- gar is gevonden in het Mallebos in Spijkenisse. Farida wordt sinds 5 augustus vermist De fiets wordt onderzocht op sporen en gisteren is de politie rond de vindplaats ook een onderzoek begonnen. In het bos is eerder ook gezocht naar de vrouw. Farida Zargar heeft ook in Burgh-Haamstede gewoond. ZIERIKZEE Medewerkers, vrijwilligers en do centen van het Welzijnshuis leve ren vijf euro van de waarde van hun kerstpakket in ten gunste van de Voedselbank. De cheque van 800 euro, die hun solidariteit met de Voedselbank uitdrukt, wordt volgende week woensdagochtend aangeboden in het kantoor van het Welzijnshuis in Zierikzee. BRUINISSE In de voormalige C1000 aan de Dreef in Bruinisse is vrijdag 10 en zaterdag 11 december een 'Kerst event'. Er zijn workshops, proeve- rijen en modeshows Bezoekers kunnen er ook terecht voor de laat ste trends op het gebied van decora tie. Op vrijdag van 17.00-22.00 uur, op zaterdag van 10.00-17.00 uur. Flinke bezuiniging op Staatsbosbeheer is terecht reageer op www.pzc.nl/schouwen-duiveland Zeeland is in volle gang. Als de politiek erbij blijft dat ontheffingen mogen worden verleend, ziet Sandra Olree het somber in. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31