Rinus Rentmeester 0 Hlenseniinq.nl woensdag 1 december 2010 familieberichten 135 Vol verdriet delen wij u mee dat mijn kleindochter en ons nichtje Ellie Abrahamse-Bustraan na een ongelijke strijd is overleden. Wij wensen Ko, Manke en Rosanne veel sterkte toe. Middelburg: Oma Bustraan-Bouwense Ooms, tantes, neven, nichten en verdere familie Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 berijmd Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jan Huijsman sinds 17 april 2005 weduwnaar van Jacoba Huijsman-Sanderse Koudekerke, 14 december 1915 Meliskerke: Middelburg: Heinkenszand: Vlissingen: Serooskerke (W): Nieuwvliet: 's Heer-Arendskerke: Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen, 29 november 2010 S. van der Meer-Huijsman en R. van der Meer Romke en Miranda, Lennart, Lars An ja M. Huijsman en J.M. Huijsman-Hansen Marius J. Huijsman en J.B. Huijsman-Onnink Janine en Mare, Floris, Willemijn, Emilie Bart Matthijs en Christel A. Huijsman M. Huijsman en H.P. Verweij Luc Marcia Yolande en Robert-Jan Irene en Rob C. Hubregtse-Huijsman (in herinnering) RJ. Hubregtse Annette en Daniël, Nienke Evelien en Jeroen, Sietse P. van den Boorn-Huijsman en R.G.P. van den Boorn J. Huijsman Chava A. Huijsman (in herinnering) Correspondentieadres: M. Huijsman, Hannie Schaftstraat 22,4333 CK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 4 december van 10.45 tot 11.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. De dankdienst voor zijn leven zal om 12.00 uur worden gehouden in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2,4381 ES Vlissingen. De begrafenis zal omstreeks 13.15 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766, 4382 NB Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u deze kennis geving dan als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, op bijna 95 jarige leeftijd, in vrede is ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Huijsman We zullen hem erg missen. A. Huijsman A.L Huijsman-Dekker K. Huijsman (in herinnering) L. Huijsman-Louws Anny Wim en Ria Je bestaan een flits Je leven een vingerknip Een zucht op zondag Na een tragisch ongeval is overleden mijn lieve man Wim van Klaveren echtgenoot van Joke van Klaveren - Polfliet Goes, 21 augustus 1933 t Gent, 29 november 2010 Terneuzen: Joke van Klaveren - Polfliet Breda: Piet van Klaveren t Reinie van Klaveren - Koelewijn Kortgene: Niek van Klaveren Gré van Klaveren - Oostendorp Oudelande: Julia Claeijs - Polfliet Peter Claeijs Goes: Benno Polfliet Rika Polfliet - Schrijver Oostburg: Lau Polfliet Jeanne Polfliet - Schrijver Neven en nichten Voltastraat 5 4532 LG Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 4 december om 11.00 uur in crematorium Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Hampshire-Churchill Hotel, Churchilllaan 700, Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gestopt is de vrolijke piano, de klop op de deur en de gulle lach van een goede vriend. Een jonge man zijn eerste biertje schenken als tweede vader en zijn zoon vleugels gegeven. we missen je. Wim Wies, Giel, Frangois, Timo, Irene Terneuzen, 29 november 2010 Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Negen weken na het overlijden van zijn geliefde Ida is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa NICO KLOET We zullen hem vreselijk missen. 21 september 1930 t 25 november 2010 Jos Kloet en Wim Arendse Lilian en Cyril Reinier Leon Bart en Priscilla Rachel Moniek Jarno Lieke Nico Kloet t Correspondentieadres: Loudonstraat 6 4384 HJ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat rustig in haar slaap is overleden onze zus, schoonzus en tante Susanna Oranje Suus Goes, t Rotterdam, 8 juli 1922 26 november 2010 Kees Oranje in herinnering Leen Oranje in herinnering Annie Oranje - de Mos Berthina Oranje Simone Oranje in herinnering Corrie Oranje in herinnering Daan Oranje Jo Oranje - Koets in herinnering Wilma Oranje en kees Koedijk Mirjam, Joost, Iris en Bart Hans Oranje en Aristha Adhin Mats en Stijn Jo Oranje Correspondentieadres: Jan Vethlaan 4 3141 KK Maassluis Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Suus op vrijdag 3 december van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, aansluitend zal een korte herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden in de voornoemde aula, waarna zij op de begraafplaats zal worden begraven. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van de geliefde echtgenote van "meester Overbeeke", mevrouw C J. Overbeeke-Hubregtse We wensen onze geliefde meester, dhr G.J. Overbeeke, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens de oud-leerlingen van meester Overbeeke, die ruim 56 jaar verbonden geweest is aan de ds. D.L. Aangeenbrugschool teTerneiizen Na een slopende ziekte is onze sympathieke en altijd meelevende buurman overleden Rinus Rentmeester We wensen Jeanne en de kinderen kracht toe om dit verlies te dragen. Kees en Jo van Damme-Waverijn Peter en Lineke Pekaar-de Putter Ko en Forra Weststrate-van Damme Jos en Truida van Damme-Nieuwenhuijse Paul en Marriët Pekaar-Koster en kinderen Rinus Rentmeester Zijn vriendschap en interesse zijn onvergetelijk. Kees van Damme Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze oud-collega Rinus Rentmeester We wensen Jeanne, kinderen en kleinkind veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Management en personeel Prins Zeeuwse Banier Yerseke We wisten dat het onvermijdelijk was, maar toch namen we met verdriet en ontsteltenis kennis van het overlijden van onze fietsvriend Hij was de medeoprichter en mentor van de dinsdag- en donderdag fietsgroep Yerseke. Zijn vriendschap, verdraagzaamheid en enthousiasme zullen wij in respect gedenken. Zijn vrienden van fietsgroep Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67