Susanna Elizabeth Karreman Cornelia Janna Overbeeke- Hubregtse Cornelia Janna Overbeeke-Hubregtse 28 I familieberichten dinsdag 30 november 2010 O IIlensenLinq.nl Als een bloem, zo is hel leven, 'I begin is teer en klein De één die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even Vraag niet bij welke bloem jij hoort: Dat is het geheim van het leven. Bedroefd, maar ook vol dankbaarheid voor wat zij voor ons betekende, berichten wij u het heengaan van onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 6 februari 1980 weduwe van Johannes Jan Jasperse in de leeftijd van 92 jaar Koewacht Hans en Riet Jasperse-de Koster Sluiskil Hans Jasperse Terneuzen Bas en Jolanda Jasperse-Vos Pim Zoë I Terneuzen, 26 november 2010 Peter van Anrooylaan 266 Correspondentieadres: Kruispad 20,4576 BW Koewacht. Vrijdag 3 december is er vanaf 13.00 uur condoleance en gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. I De crematie zal in stilte plaatsvinden. Dapper: Zo gewoon en niet veeleisend. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht, sterk was hij in zijn strijd, groot was zijn liefde voor zijn dierbaren, nu is hij in alle rust van ons heengegaan. Rinus Rentmeester 69 jaar. Jeanne Rentmeester-Schrauwen Anneke en Kees Rudie en Sjoke Marjolein 29 november 2010 Molenpolderweg 10 4401 NP Yerseke j De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 3 december om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Onbevlekt Ontvangen te Hansweert, waarna om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crema- torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. I Na de crematieplechtigheid is er in Rouwcentrum j Van der Hooft, Schoorkens-zandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Rinus zou het fijn vinden als u één witte roos meebrengt. Geen bezoek aan huis. Met dank aan dr. Mak voor de begeleiding van het begin tot het laatste moment. In handen gegeven van de Schepper Willie Jansen-van't Veer weduwe van Kees Jansen Onze gedachten gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen. Middelburg: Kees en Alie van 't Veer Zierikzee: Gerard en Matty van 't Veer Heerenveen: Katie en Adri van Ravenstein Zierikzee: Neeltje van't Veer Huib van 't Veer (in herinnering) Amstelveen: Anton en Ineke van 't Veer Kortgene: Peteren Miep van 't Veer 27 november 2010 Diepbedroefd delen wij mede dat door de Heere, na een langdurig doch zeer moedig en geduldig gedragen lijden, uit ons midden is weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare en zorgzame moeder en oma, *22 maart 1943 t 28 november 2010 Wij zijn het personeel van de Thuiszorg en dr. N. Waalewijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Terneuzen: G.J. Overbeeke 's-Gravenpoider: André en Annemarie Overbeeke- Kolijn Hoek: Adri en Lia Overbeeke- van Wijck Terneuzen: Peter en Marianne Overbeeke- Klaassen Terneuzen: Annette en Riny Verheist- Overbeeke Vriezenveen: Gert-Jan en Tonia Overbeeke- Verboom en kleinkinderen Churchilllaan 590, 4532 MB Terneuzen. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. J.A. Weststrate, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 3 december om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Degenen die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, mogen deze kennisgeving als zodanig zien. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. Toch nog onverwachts werden wij opgeschrikt door het overlijden van onze goede vriend Rinus Rentmeester We wensen Jeanne, kinderen en kleinkind veel sterkte bij dit grote verlies. )ohan en Jannie Gijzel Piet en Truida Snoep Rinus Rentmeester Hoe mooier de herinnering hoe pijnlijker ons verdriet. Wij danken je voor wie je was en wat je in ons achterliet 's-Gravenpolder Maarten Pronk en Elly de Bruijn We zijn heel verdrietig nu onze lieve, altijd meelevende oma die zo geleden heeft aan de slopende ziekte ALS, in de leeftijd van 67 jaar, door de Heere van ons is weggenomen. Gerjan, Jos en Marieke, Carolien, Marcel (in liefdevolle herinnering), Mare Celine en Stefan, Santine en Jaco, Gerjon, Dion Corlne, Janco, Sharon Leona en Dirk, Gerwin, Lydia, Mariëlle, René Cynthia, Yara, Siem Terneuzen, 28 november 2010. Je was een rots in de branding En koerste rech t door zee Je tro tseerde storm en go tven Alleenje had de wind niet mee Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat is overleden, onze lieve en zeer zorgzame man, vader en opa Hendrik Jan de Smit Henk in de leeftijd van 76 jaar. Krina de Smit-van Splunder Robbie (in herinnering) Jolanda en Robèr Serena René en Carla Kim Demi Maxime Marco en Nicole Tyler Raven Oost-Souburg, 28 november 2010 Koopmansvoetpad 1 4388 AS Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren op donderdag 2 december van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Overeenkomstig de wens van Pa zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze broer, zwager en oom Henk de Smit Middelburg: N.E.J. de Smit P.M. de Smit-Jobse Ruddington (Engeland): J. Sowerby-de Smit J.R. Sowerby Vlissingen: B. J. de Smit J.J.P. de Smit-van Zalen Middelburg: I. Korstanje-de Smit F.G. Korstanje Vlissingen: T. Polderdijk-de Smit C.L. Polderdijk Oost-Souburg: E. de Smit Nichten en neven Oost-Souburg, 28 november 2010 Na een kortstondig ziekbed is toch nog plotseling overleden onze zeer gewaardeerde medewerker Henk de Smit Bijna 35 jaar heeft hij zich altijd volledig ingezet voor ons bedrijf, niets was hem teveel. We konden altijd een beroep op hem doen. Wij wensen Krina en de verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Alleghany Warehouse Europe B.V. Jan, Koos, Thijs, Jasper, Mireille, Marcel, Janot, Mirjam, Joost, Ingo, Gerrit, Björn, Wil, Hugo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68