!.n (1 Arie Biemond mr. drs. A. Biemond O IHenseni.inq.nl dinsdag 30 november 2010 familieberichten T] 50 jaar getrouwd Willem de Ruiter en Dina Cathalijna de Ruiter-Verburg Onze lieve ouders en opa en oma krijgen samen 50 dikke zoenen! Kinderen en kleinkinderen 29 november 2010 agliifc Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van: Marie-Louise Buijs-Sponselee Echtgenote van ons bestuurslid Fr. Buys. Wij wensen Frans en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden F.N.V. Bouw afd. Hontenisse De wereld is vol mensen. Maar zoals jij was er niet één. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is na een week enorm strijden en lijden van ons heengegaan Catharina Bal-van Gestel weduwe van Jacob Bal - tante Ka - in de leeftijd van bijna 88 jaar. Lieve Ka, we zullen je missen. 's-Heer Hendrikskinderenen: Arno en Lilian Bal-Visser Roy Elise en Rens Goes: Peter en Patricia Bal-Huissoon Onze dank gaat uit naar het personeel van Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Goes die tante Ka en ons in de laatste week hebben geholpen en alle medewerkers van Zorgcentrum 'Randhof' te Goes waar tante Ka sinds 2006 heeft gewoond en meer dan liefdevol is verzorgd. Goes, 28 november 2010 Correspondentieadres: Jan van Renessestraat 9 4472 BK 's-Heer Hendriks kinderen De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 2 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats- vinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 - 10.20 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid om afscheid van Kaatje te nemen. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'de leugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid eri vol herinneringen delen wij u mede dat heden is overleden Catharina Bal-van Geste weduwe van Jacob Bal - oma Kaatje - Jannie en Alois Claessens-Bal Belinda en Marco, Manon, Suze johan en Ivanka, Tess, Sam, Fem Kwadendamme, 28 november 2010 Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Catharina Bal-van Gestel 'Beste Kaatje, we gaan je missen.' Kees Poortvliet Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, 28 november 2010 Heden overleed tot onze grote droefheid mijn dierbare echtgenoot, vader, schoonvader en grootvader Amsterdam, 11-6-1933 Vlissingen. 25-11-2010 Uit naam van allen die van hem houden, Hetty Biemond - Kramer Correspondentieadres: J. Biemond, S. Gaskellstraat 27, 2331 BJ Leiden De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken het team van de IC in Vlissingen voor de liefdevolle verzorging, en dr. Van Zwienen voor zijn meeleven en deskundigheid. Arie Biemond We hebben helaas afscheid moeten nemen van een zeer betrokken bestuurslid van het Polderhuismuseum. Arie heeft een grote invloed gehad op met name de organi satorische kant van het museum en stond altijd klaar met raad en daad. We zullen Arie missen. Medewerkers en vrijwilligers van het Polderhuis in Westkapelle Arie Je wist zelf niet hoe belangrijk je voor ons was, tot je probeerde weg te gaan. We wilden en konden je niet loslaten. Nu moeten we wel, hebben we geen keus meer. Je was een goede vriend voor het Polderhuis, voor ons. Namens de collega bestuursleden Jan, Peter, Henk en Ada Psalm 103 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere uit ons middenheeft weggenomen mijn geliefde moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en overoma Paulina van Boven-van der Weele sinds 31 december 2002 weduwe van Adriaan van Boven Goes, 15 februari 1917 's-Gravenpolder, 27 november 2010 Wij hebben haar tot het laatst met liefde en zorg mogen omringen. Goes: Paula Westveer-van Boven Bart Westveer 's-Gravenpolder: Linda Duvekot-Westveer Marcel Duvekot Wouter Paula en Marvin Goes: Angelique van der Maas-Westveer Maris van der Maas Bart Alexander Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'De Zwake' te 's-Gravenpolder voor de zeer liefdevolle verzorging. Egelantierstraat 28, 's-Gravenpolder Correspondentieadres: Willem Zelleweg 33,4462 AA Goes De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt D.V. gehouden op donderdag 2 december om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voor afgaand aan deze dienst is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. De Heere heeft van onze zijde weggenomen onze zeer geliefde Oma Zij laat een grote lege plaats bij ons achter. Linda en Angelique Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Wies van Es Goes: J. Carels-Sinke Goes: E. Sinke en A. Sinke-Pikaar Vlissingen: A.E. Sinke en A.M.L. Sinke-Goeseije Sluis: J.H. Sinke en S. Sinke-Cok Neven en Nichten Onze buurman Wies van Es is overleden. We wensen Lien en de kinderen veel sterkte. Piet en Catrien de Regt Diepbedroefd delen wij u mee dat, -voor ons nog onverwacht, door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde, zorgzame vrouw en onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Catharina Francke-de Visser in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de HEEI^E ons in dit smartelijk verlies. MiddelburgA. Francke Adri en Suzan Francke-Kodde Andries en Johanna Daan Ronald en Jolanda Sanne, Jurre Ard-Jan en Annelien Pauline en Cornells Els en Thon de Munck-Francke Rudi en Martine Tom, Lise, Sietse, Mart Ries en Hubertina Twan, Niels, Esther Nanette en Gertjan Jan, Eline Carine en Peter Johan en Hannie Francke-Kodde Carolien en Pieter Rosanne, Cindy Lianne en Herman André Anne-Marie en David Mariëlle Lauran Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Verpleeghuis 't Gasthuis in Middelburg voor de jarenlange, liefdevolle verzorging. 27 november 2010 Ooststraat 5a 4333 KP Middelburg Op donderdag 2 december is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. vrijdag 3 december om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Noordweg te Sint Laurens om 15.00 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Na een langdurige ziekte heeft de Heere van ons weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Francke-de Visser Echtgenote van Andries Francke in de leeftijd van 83 jaar Dat de Heere haar man, de kinderen en kleinkinderen en ons de kracht schenke om dit verlies te dragen. Domburg: L. Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering) I. de Visser (in herinnering) de Visser-de Visser (in herinnering) Aagtekerke: L. de Visser E. de Visser-de Korte Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67