U en Uw TOILET 6| dinsdag 30 november 2010 - Fantastisch, hoe het KLEINSTE KAMERTJE uw fantasie prikkelt. We kregen de afgelopen weken een stortvloed aan betegelde en beschilderde, tot expositieruimte omgetoverde toiletten binnen. We laten u op deze pagina's een ruime selectie van de inzendingen zien. Van Italiaans (Maja de Wolf), tot schildpad (Sandra Harthoorn), Blond Am sterdam (Ellen Ramondt) en het Zwitserleven-gevoel (Corry Vogels-Martens). Met even speciale aandacht voor de inzending van Anita Krijger uit Renesse: „Mijn vader heeft dit toilet beschilderd. Elke zomer kwam er een tekening bij. Omdat ons huis te koop staat heb ik alles overgeschilderd. Nu hebben we een neutraal toilet, o zo saai. Toen ik de oproep las, bedacht ik me geen moment: dit is het beste eerbetoon aan vaderlief!" Het thema van de fotopagina van volgende week is: de KINDERKAMER. Als u voor de jongste generatie in huis een mooie, bijzondere eigen kamer heeft ingericht, stuur dan uw foto('s) met toelichting voor vrijdag 3 december naar: verslaggeving@pzc.nl (digitale foto's als JPG, circa 200 dpi, 1 MB is voldoende). We hebben al enkele foto's gekregen van kamers, waar de jeugd uitbundig wordt gevierd. We hopen dat ook u geïnspireerd raakt en een foto stuurt. Een week later plaatsen we foto's van de ROMMELKAST, ledereen heeft in huis wel een kast voor spullen, die geen nut meer hebben maar die je toch niet weggooit. We zijn benieuwd, stuur uw foto's voor vrijdag 10 december. Anna Cuiljam-Muller, Philippine Corry Vogels-Martens, Goes Sandra Harthoorn, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62