Indoor kartrn, info@kartingzeeland.nl, www.kartingzeeland.nl dinsdag 30 november 2010 De dagen worden korter, de buitentemperatuur schiet onder nul, de verwarming draait op volle toeren. Kortom, de winter heerst. Wie niet schaatst zoekt vertier binnen. Zo is indoor karten een vrolijk tij dverdrij f bij slecht weer. Gedurende het hele jaar zijn op de kartbaan in Middelburg verschillende mensen te vin den. Zo vertelt beheerder Joop Stolk (44) dat veel bedrijven tijderis een uitje gaan karten. „Wat ze op de weg niet mogen, is bij ons wel mogelijk." De verschil lende bochten maken het circuit spannend en uitdagend. De rode en gele banden geven niet alleen iets extra's aan het circuit, maar zijn voornamelijk belangrijk voor de veiligheid. De ruimte die uitkijkt over het circuit doet denken aan het clubhuis van een sportclub. Het zwart met wit geblokte plafond en de rode loungebanken beel den de sfeer van het karten duidelijk uit. Ook hier zijn een bar en keuken aanwezig, die het dagje uit helemaal com pleet maken voor de klant. Naast bedrijfuitjes verzorgt de kartbaan ook veel kinderfeestjes. Wat op de weg niet mag, mag wel op de kartbaan. Netzoals bij bedrijfsuitjes krijgen de kinderen eerst een korte uitleg over het karten. Daarna kunnen de kinderen onder de 1.50 meter plaatsnemen in speciale kinderkarts, die een minder hoge snelheid halen. De outfit bestaat uit dichte schoenen, helm, helmmuts en jac ket. Kinderen dragen verplicht een nekkraag en gordel in de kart. „Veilgheid staat bij ons hoog in het vaandel", licht Joop toe. Uiteraard zijn toeschouwers van harte welkom aan de rand van de baan, waar aan alles is gedacht. Een scherm laat de rondetijden zien en de rokers kunnen onder een afdak ook meegenieten. Voor een complete ervaring van het karten vindt na afloop van de race een huldiging van de winnaar plaats. Dit is niet al- Giovanni van Pamelen (11) leert bij de kidsclub de fijne kneepjes van het karten. ARIMESTEIIMWEG 19, 4338 PD MIDDELBURG, TEL. 0118 - 617475

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58