De winterzon van Cyprus! Musical Urinetown Boek nu met 50 euro korting! www.pzc.nl/webwinkel |J f ABONNEE VOORDEEL maandag 29 november 2010 WEBWINKEL Wie ooit naar Cyprus is geweest, weet dat het Noordelijke deel van het eiland de moeite waard is om te bezoeken. Op het eiland heerst een aangenaam klimaat die ook zeker voor de zonzoekers in de Winter een bezoek de moeite waard maakt. U verblijft in het Top Set hotel gelegen op ca. 5km van Kyrenia, de bekendste badplaats van noordelijk Cyprus. Voor het hotel ligt direct het rotsstrand. De kamers zijn netjes en traditioneel ingericht. Allen zijn voorzien van airco, een balkon en beschik ken over een (zijdelings) zeezicht. Het gezellige centrum van Kyrenia centreert zich voorname lijk rondom de kleine straatjes die uitkomen in de haven. De haven is oud en pittoresk en wordt nog steeds gebruikt voor commerciële doeleinden. De kleine vissersboten, de luxe jach ten en excursieboten dobberen hier vrolijk rond in het water. De verschillende restaurantjes en cafeetjes met gezellige terrasjes laten u genieten van het lekkere eten en het mooie uitzicht. Ook voor de strandliefhebber en de natuurliefhebber is er genoeg te doen. De strandliefhebber kan kiezen uit de privé stranden en de openbare stranden. Deze kenmerken zich door het fijn goudkleurige zand die worden afgewisseld door woeste kliffen en bergachtige landschappen. Alagadi Turtle Beach, een openbaar strand, is erg populair bij de lokale bevolking en de toeristen. De besloten gedeeltes, waaronder Acapulco Beach, behoren tot de trendy beachclubs met fijne terrassen en luxe zongelegenheden. Voor de natuurliefhebber is er veel te vinden op het Noor delijke gedeelte van Cyprus. Doordat het toerisme zich hier langzaam heeft ontwikkeld, is veel natuur ongerept gebleven. Het klimaat zorgt voor een rijke variatie aan bloemen en plan ten die u laten genieten van de prachtigste kleuren. Voor de cultuurliefhebbers is er ook genoeg te zien en te bewonderen op dit historische eiland. Arrangement: Cyprus Hotel: Top Set*** Verzorging: Logies met ontbijt Reisduur: 8 of 15 daagse reis Kinderpijs: Dit hotel beschikt niet over familiekamers Babyprijs: 40,-tot 2 jaar Bezetting: 1,2 personen per kamer Vertrek mogelijk: Amsterdam Lezersprijzen* Cyprus Top Set*** prijzen zijn per persoon inclusief vlucht, luchthavenbelasting, verblijf, transfer van en naar de luchthaven. Naast deze zeer scherpe prijs wordt er ook nog eens 50,- per boeking in mindering gebracht! Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek telefonisch bij Corendon onder vermelding van: Cyprus lezersactie. Telefoonnr: 023-7510606, bereikbaar van 9.00u tot 21.00u op werkdagen en in het weekend van lO.OOu tot 18.00u. categorie reizen zonvakanties Zo profiteren abonnees Abonnees kunnen reserveren met exclusief voordeel van maar liefst 40% korting! U betaalt geen 33,- maar slechts 19,80 per kaart. Reserveren kan bij de kassa van Stadsschouwburg Middelburg onder ver melding van codewoord: PZC TRAKTEERT. Telefoon (0118) 659666. Maar wacht niet te lang: op =op! met Jamai Loman, René Van Kooten, Suzan Seegers, Renée Van Wegberg, Fred Butter e.a. Voor meer informatie: www.musicals.nl PZC gaal zorgvuldigom met persoonsgegevens. Op alle infoimatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon vz rant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan excl. reserverings/servicekosten; uitsluitend gel dig voor de voorstelling op zondag 5 december; niet van toepassing op reeds geresèrveerde kaar ten of in combinatie met andere aanbiedingen. Maximaal 4 voordeeltickets per reservering. Als de Sint uw huis overslaat, is dat geen reden voor een ongezellige avond! De krant trakteert u op spectaculair abonneevoordeel voor de vrolijke musical Urinetown - Zeikstad, de musical op zondag 5 december in Stadsschouwburg Middelburg. Abonnees ontvangen 40% korting en betalen slechts 19,80 per kaart. Urinetown is de bejubelde, hilarische musi cal die alledaagse zaken op de hak neemt in een absurd verhaal. Met satirische humor en knipogen naar beroemde musicals als Les Misérables en West Side Story strijdt een absolute topcast voor het recht om te plassen. In een grauw stadje met waterte kort betaalt men torenhoge tarieven om te mogen plassen. Bobbie Goud heeft er ge noeg van en spoort het doodsbange volk aan tot opstand. Maar de situatie loopt vol ledig uit de hand als hij verliefd wordt op de dochter van de toilettenuitbater. Urinetown is hilarisch, vertederend en hartverwar mend. Met flarden cabaret en kleinkunst is het een feest voor musicalliefhebbers én musicalhaters. GnEG°KO^S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80