Gratis' Nespresso bij de zitspecialist! prominent Wordt het niet eens tijd om te ontspannen? Bon voor een gratis brochure www.prominent.nu Gratis brochure? Bel 0341 - 26 0.6 76 medium small Eigenlijk heeft heel Nederland een maatwerkfauteuil verdiénd, vinden we bij Prominent. Want wat is belangrijker dan een fauteuil die speciaal voor u is gemaakt? Uw eigen plekje op de wereld? Inderdaad, niets. Volledig ontspannen. Wat zou u genieten van uw dag... U zou nog maar één ding wensen: een vers kopje koffie. En daarom pakken we tijdelijk groots uit. U'krijgt bij uw nieuwe maatwerk fauteuil of bank van ons een Nespresso koffiemachine cadeau.' De relaxfauteuils van Prominent zijn dynamisch. Eenvoudig gezegd: hoe u ook wilt zitten, de fauteuil biedt altijd de juiste steun. Voor. hoofd, rug, lendenen, armen, benen en voeten. Als u daarmee thuiskomt, wordt het elke dag feest. Gewoon thuis, in uw eigen fauteuil. Kom naar onze showroom en zorg dat u prinsheerlijk zit, ruim voor de gezelligste avonden van december. Hebt u geen vervoer? Liever een demonstratie thuis? Bel 0341 - 26 06 76 voor een afspraak! RETAIL UUUUPRIIS '10 GENOMINEERD VOOR DE LEUKSTE WINKEL OM BIJ TE WERKEN Gebogen beuken frame Diverse kleuren leder Verstelbare rugzitting Hoog afwerkingsniveau Draaibaar door middel van ingenieuze draaivoet Roden Westeresch 8 Roermond Burghoffweg 11 Spijkenisse Lucebertstraat 38 Uden lndustrielaani7c Veenendaal Groeneveldselaan 19 Venlo Nijmeegseweg 12 nieuw Vroomshoop Afrikalaan ie Waalwijk Prof. Zeemanweg 3 Waddinxveen Mercuriuswegis Wateringen s Cravenzandseweg 28 Weert Roermondseweg58s Wijchen Edisonstraat 1 Wolvega Industrieweg 10c Zaandam Westzijde 172- Zutphen Gerritsenweg 8 Bezoek één van onze showrooms 0341 - 26 Alkmaar Rijnstraat 117 Nijkerk PffFffniWestkadijk 10 ma. gesloten Almere Markerkant 10-132C 1 Nunspeet Laan 24 Amstelveen Handweg 133 Purmerend Netwerk 1 Amersfoort Nijverheidsweg - Nrd 53A Ridderkerk Noordenweg 6 Arnhem Rmgoven 16 Best Eindhovenseweg 30 Breda Grenssteen 15 Cruquius Spaarneweg 26 Capelle a/d ijssel Hoofdweg 4 Doetinchem Havenstraat 150 Emmen Nijbracht 47 Goes Albert Plesmanweg ic Heerlen In de Cramer 21 Hengelo Vosboerweg 16 cao mm Hoogeveen Groenewegenstraat4 HoogezandHazenleger7 nieuw Houten Duwboot 22 Katwijk Lageweg 355 Leeuwarden Willemskade 22 Naarden Energiestraat 144 0676 ma. t/m vr. open van 10-18 uur - za. van 10-17 uur Vrijblijvende demonstratie! Niets is zo prettig als de producten bij u thuis uit te proberen Zo ziet u direct of het past! JA, stuur mij de gratis uitgebreide zitcomfort brochure. J Dhr Q Mevr Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail cipzciQO-10 Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr 707,8070 WB Nunspeet Relaxfauteuil Salsa De Salsa is een staaltje van design. Een comfortabele fauteuil met speelse vormen. Vanaf 990,- :-'3L Relaxfauteuil Alfa Een heerlijke no-nonsense fauteuil, die verleidt tot een spontane zit. Vanaf I29O,™ Geldig bij aanschaf van een fauteuil of bank op maat. Niet geldig i.c.m. andere acties. Relaxfauteuil Scarlet Door de ergonomische vormgeving hebt u geen stijve gewrichten of pijnlijke spieren na een avond zitten. Vanaf Relaxfauteuil New York Deze luxe fauteuil is subtiel vormgegeven en is volledig verstelbaar. Dat is pas relaxen! Vanaf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 6