2 o familieberichten Jannie Geers maandag 29 november 2010 Hlenseniinq.nl Lieve Opa Langebeke Wat zullen wij jouw gezellige dagelijkse praatje en plagerijen missen. Pensionklanten stal Goodwill Als iets liefs ons verlaat, blijft nog altijd de liefde. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, onze pa en opa Louis van Es Wies - echtgenoot van Engelina Sinke in de leeftijd van 80 jaar. Yerseke: E. van Es-Sinke Middelburg: Ineke en Aletta Yerseke: fan-Kees en Laurette Mandy Shirley 28 november 2010 Breeweg 46 4401 BR Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 2 december om 15.50 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 15.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve, zorgzame en meelevende broer Wies van Es Korrie en Koos Dina en Kees Yerseke, 28 november 2010 Nooit zullen wij vergeten, wie je was en wat je voor ons deed. Diep blijf je in onze harten, niemand van ons die jou vergeet. Diep getroffen en bedroefd zijn wij omdat onze buurman en vriend Wies is overleden. Met dankbaarheid denken wij terug aan alles wat hij als vorige eigenaar van ons bedrijf voor ons heeft betekend. Wij wensen bure Lien, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid en sterkte toe voor de komende tijd. fan en Leny van der Jagt Sebastiaan en Mariëlle Jacco en Lauri, Jarno, Simon Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven dat door de Heere is weggenomen, na een periode van afnemende krachten in de voor haar vertrouwde omgeving, onze schoonzuster en tante Jannetje Westveer-Hoekman sinds 16 juni 1993 weduwe van fan Westveer Krabbendijke, 20 augustus 1912 Wolphaartsdijk, 27 november 2010 Familie Westveer Familie Hoekman Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden van de Thuiszorg R.S.T. voor hun liefdevolle zorg. Tevens danken wij dokter Tinnekamp en allen die haar met zorg hebben omringd. Boomdijk 2,4471 AZ Wolphaartsdijk De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. worden gehouden op woensdag 1 december om 15.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Nova straat 5 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Op 25 november 2010 is overleden Lian Oei huisarts te Heinkenszand werkzaam op de huisartsenpost te Goes De medewerkers van de huisartsenpost verliezen in haar een fijne collega. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers Stichting. Huisartsendienstenstrüctuur Zeeland Afgelopen donderdag is overleden Lian Oei Huisarts te Heinkenszand Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerde collega. Haar betrokkenheid en gedrevenheid was haar kracht. Wij wensen haar naasten veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens'alle collegae van de coöperatie Huisartsengroep Zuid Beveland West, W.J.Kronenberg, voorzitter Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van óns is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Joos Poppe In de leeftijd van 78 jaar. Grijpskerke: E. Poppe-Duvekot Oost -Souburg: Rieno en folanda Danny liana èn Rudi Grijpskerke: Peter Grijpskerke: Bart Onze dank gaal uit naar Dr Y. Bats en de medewerkers van de thuiszorg voor de goede zorg. 4564 AB Grijpskerke, 26 november 2010 Hondegemsweg 9 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 december van 10.50 tot 11.00 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Aansluitend zal daar de rouwdienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Opstandingskerk. Na een langdurige ziekte is in de leeftijd van 78 jaar overleden onze geliefde broer, zwager en oom Joos Poppe Oostkapelle: Z. Poppe P.A.J. Poppe-Tinbergen Grijpskerke: E. Boogaard-Poppe Grijpskerke: K. Poppe P.L. Poppe-Cevaal Neven en nichten Grijpskerke, 26 november 2010 Met verdriet hebben wij kennis genomen van 'het over lijden van onze geliefde zwager en oom Joos Poppe M.J.J. Boogaard-Duvekot Lein en Anja Peter en Arja Achterneven en nichten Grijpskerke, 26 november 2010 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve buurman Joos Poppe Wij zullen zijn vriendelijkheid en humor missen. Erik en Everdina Wisse Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Sterkte Henk Jan en Mieke Wouter en Anneke Gijs en Pepie Marino en Martha Mark en Cristine Peter en Ria Leo, Pieter en Lennert Sabrina Mari Ad en Nicolien Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, is zachtjes van ons heengegaan, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en omi Francina Catholina Jansen weduwe van Camiel Johannis van Opdurp Breskens 14 maart 1925 t Breskens 27 november 2010 Breskens: Jan van Opdurp José van 0pdurp-de Ruijsscher t Kim en Franklin, Jasmijn, Roos Jan en Chris Thijs en Carlijn Molenwater 25 4511 BN Breskens De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Dankbaar voor het vele goede dat zij tijdens haar leven heeft gegeven, moeten wij nu afscheid nemen van mijn moeder en schoonmoeder Francina Catholina Jansen weduwe van Camiel Johannis van Opdurp Breskens: Jan van Opdurp Petra Fieret Michael Kevin Breskens, 27 november 2010 Enige en algemene kennisgeving Op 74-jarige leeftijd is thuis overleden onze beminde zuster, schoonzuster, tante en nicht Eugenie Rosalia de Ruijsseher-Prenen Anny weduwe van Theo de Ruijsscher Familie Prenen Familie de Ruijsscher Hoofdplaat, 27 november 2010 Correspondentieadres: Liniestraat 25,4561 ZS Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 1 december 2010 om 10.00 uur in de Sint-Eligiuskerk, Kersenlaan 8 te Hoofdplaat, aansluitend afscheid vóór crematie in de aula van uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 teTerneuzen. Samenkomst vóór aanvang van de uitvaartdienst in boven vermelde parochiekerk. Afscheid nemen van Anny is mogelijk in het eerder vermeld uitvaartcentrum "De Ridder" te Terneuzen op dinsdag 30 november 2010 van 19.00-19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22