Dvsria dsn L 0 fTlenseniinq.nl maandag 29 november 2010 Doorgrond mij, o God, en ken mijn har toets mij en ken mijn gedachten; zie, of bij mij een heilloze weg is, en leid mij op de eeuwige weg. Psalm 139: 23 en 24 Na een werkzaam en liefdevol leven hebben we, na een lange periode tussen hoop en vrees, afscheid moeten nemen van onze ma en oma Bep Elizabeth van den Berg-Rietdijk weduwe van Hendrikus Dirk van den Berg art. Spijkenisse 10-1-1928 Temeuzen 26-11 -2010 Amsterdam Henk van den Berg Zaamslag Remco van den Berg en Suzie Jansen Breda Martina en Robin Terhole Cindy en Arne - Alycia AxelDanny en Kim - Milan AxelStefan Terneuzen Marleen de Smet t Jessica Jeffrey Priscilla Familie Rietdijk Familie Vandenberg Correspondentieadres: Plein 41, 4543 BK Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 2 december om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Opstandingskerk. Dinsdag 30 november is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van hem kregen, delen wij u mede dat na een mooi leven is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Johannes de Bruijne echtgenoot van Cornelia Witte 10 i 1929 "f" 27 november 2010 SluiskilC. de Bruijne-Witte Terneuzen Jaap de Bruijne SluiskilAdri en Mattanja de Bruijne-Aerts Stephanie Anouk en Randy Baljuwlaan 8 4541 EG Sluiskil De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 2 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Nieuwe Kerkstraat Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa we houden van je, we zullen goed voor oma zorgen. Rust zacht Liefs, Stephanie en Anouk Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, mijn vader, onze opa, broer en zwager Johannes Gerardus Brunner John In de leeftijd van 66 jaar. An Brunner - Konijn Patrick Brunner Manoj Rajan Priscilla f Liesbeth Brunner Cees de Groot Kerkwerve, 26 november 2010 Correspondentieadres: Fam. Brunner Westerzicht 444 4385 BP Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 2 december om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na deze plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Er zijn geen woorden vooreen zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen haar leven maar ook haar lijden overnam. Nog niet beseffend wat ons in korte tijd is overkomen, is op 27 november 2010, na een ziekteperiode van enkele maanden op 61-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en mijn dochter Marie-Louise Buijs-Sponselee Groot is ons verdriet, maar wij denken ook in dankbaarheid terug aan de vele fijne jaren die we samen hebben gehad en de liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen. Kloosterzande Frans Buijs Kruiningen Veronique en Jan Poleij-Buijs Arjan, Janique Vogelwaarde Angelo en Marga Buijs-van den Manacker Anouk, Milan, Daphne Kloosterzande R. Sponselee-de Booij Groenendijk 17 4587 CR Kloosterzande De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 2 december om 10.30 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande, Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar huisarts P. Seij en het verplegend personeel van Stichting Thuiszorg voorde liefdevolle verzorging. Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog de hemel in en brachten onze lieve oma mee terug! XXX Arjan, Janique, Anouk, Milan, Daphne Wat hebben we veel gedeeld, veel gelachenen gehuild "Nooit meer" zijn jullie zusjes? Marie Louise We zullen je missen. je zus Trees en maatje Fred Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cathalijntje Dina Hoste gehuwd geweest met Jacob Jacobus d'Hont Joke Poissonnier-d'Hont Jan Poissonnier Linda en Steven Carlijn Corrie Verhage-d'Hont Cees Verhage Carla en Johan Teun, Imke Mark en Sarina in de leeftijd van 97 jaar. Schoondijke: Oostburg: Breskens, 27 november 2010 Correspondentieadres: Gatemisseweg 1 4507 JW Schoondijke De rouwdienst, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op donderdag 2 december om 14.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum "De Burght", voor de liefdevolle verzorging. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil Psalm 6820 Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat na een periode van afnemende gezondheid door de Here werd thuisgehaald, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Willem Anthonij Goossen echtgenoot van Pietemella Geerse *29 juli 1927' f 27 november 2010 Terneuzen P. Goossen-Geerse Oostkapelle Gerda en Cornelis Dees-Goossen Jan Elleke Anton AxelChris Goossen Correspondentieadres: Noord weg 37 4356 EB Oostkapelle De samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. woensdag 1 december om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Er is gelegenheid tot afscheid nemen voor de samenkomst in het verenigingsgebouw naast de kerk. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Zij die geen kaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21