vest in korte kindergedichten Acht Vlissingse teams in futsaltoernooi Palladium Jongen aangehouden voor bedreiging Politie zet hond in bij arrestatie man Vrouw aangehouden voor mishandeling Drankrijder laat auto achter na ongeluk maandag 29 november 2010 Een 34-jarige man uit de gemeente Goes is in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 05.30 met zijn auto op de kop in de sloot terecht geko men op de Kaaidijk in Wolphaarts- dijk. Toen de politie ter plaatste kwam, was de man nergens te be kennen. Via het kenteken kon de man opgespoord worden. Hij was naar huis gegaan en bleek onder in vloed van alcohol te verkeren. Hij had geen verwondingen opgelo pen. Zijn rijbewijs is hij kwijt. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Be\astingdienst GRIJPSKERKE De politie heeft zaterdagmiddag een 14-jarige jongen uit Grijpsker- ke aangehouden op verdenking van bedreiging. De jongen werd gearresteerd in zijn ouderlijke woning. Hij zou eer der die middag in het dorp twee leeftijdsgenoten hebben bedreigd. Volgens de politie bedreigde de 14-jarige zijn twee plaatsgenoten met een wapen. Na verhoor mocht de jongen naar huis. KAPELLE De politie heeft zaterdagavond in de Stationsstraat in Kapelle een 26-jarige Amsterdammer aangehou den. Omdat de man zich agressief gedroeg moest de politie een hond inzetten. De man wordt ervan ver dacht een ruit van het stationsge bouw in Kapelle vernield te heb ben en de bewoner van het pand te hebben bedreigd. Eerder die dag had hij ook iemand van zijn gsm beroofd. De man is ingesloten. GOES Een 40-jarige vrouw uit Goes is za terdagavond in haar woonplaats aangehouden door de politie. De vrouw wordt ervan verdacht een 19-jarige vrouw uit de gemeente Goes te hebben mishandeld in de Zeelandhallen in Goes. Het slacht offer kreeg een stomp in haar ge zicht en viel op de grond. Ze heeft zich laten behandelen in het zie kenhuis. De verdachte is voorlopig in verzekering gesteld. WOLPHAARTSDIJK door Annemarie Zevenbergen VLISSINGEN - Het eerste futsaltoer nooi voor 16 jaar en ouder van Stichting Palladium trok acht Vlis singse teams. Zij bestreden elkaar zaterdag op het zaalvoetbalveld in de Vlissingse sporthal Baskenburg. Hoewel de emoties af en toe hoog oplaaiden, kende het toernooi een sportief verloop. Uiteindelijk be haalde het team PB Een uit Paau- wenburg de eerste plaats, gevolgd door respectievelijk team Palla dium en Bankjes, beide uit het Vlissingse Middengebied. Jongerenwerker Sergé van Thie- nen van Palladium toonde zich verheugd over het grote aantal deelnemers. „Ik had. als reserve ook nog wat teams uit Middelburg en Rotterdam achter de hand, maar dat was niet nodig. We had den nu acht Vlissingse teams met ieder vijf spelers in het veld en twee of drie wisselspelers." Van Thienen: „Dit is de eerste keer dat we een toernooi voor deze leef tijdsgroep organiseren. De meeste sportieve activiteiten, bijvoorbeeld in de kerstvakantie, zijn voor jon gere kinderen. Het is leuk om te merken dat voor dit toernooi ook veel belangstelling was. We willen zeker proberen om het volgend jaar weer op de agenda te zetten. Misschien dat we dan ook teams uit andere plaatsen laten meespe len." Deze acht teams speelden in ieder geval fanatiek, aangemoe digd door het publiek dat ook in redelijk aantal kwam opdraven. Columbia Boys tegen AFCA in het futsaltoernooi. foto Lex de Meester Even kijken wat er allemaal in de mappen zit met de gedichten van alle leerlingen voor Poem Express. foto's Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17