Kerstshoppen in lovely Lond 5 weken voor 15, Ja, ik word abonnee van de PZC ABONNEE VOORDEEL zaterdag 27 november 2010 145 Uk neem een proefabonnement: 5 weken voor 15,- (ps) Het proefabonnement eindigt automatisch. Ik neem een doorlopend abonnement: Ik kies de eerste 2 weken gratis. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door (nai4) of Ik kies een welkomstcadeau: een kortingscode t.w.v. 15,- op een zelf samen te stellen fotoboek (na_prem> Ik betaal automatisch per: Kwartaal 71,95 O Halfjaar 139,95 Ik kies ingangsdatum: zo spoedig mogelijk O per Voorletters: Voornaam: m v Tussenvoegsel: Achternaam: Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice 4 Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg g of kijk op www.pzc.nl/aanbieding. Bent u al abonnee? Houd uw krant in de gaten voor de AbonneeVoordeel advertentie die binnenkort verschijnt en ontvang 33% korting op een zelf samen te stellen digitaal fotoboek op www.myphotobook.nl De aanbieding op de folder is geldig t/m 05-12-2010. Het proefaanbod geldt alleen als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan. of een korting van 15,- op een zelf samen te stellen fotoboek www.pzc.nl/aanbieding Kerstshoppen in Londen? In december zijn de winkelstraten van Londen sfeervol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. Gf u nu een kerstoutfit, kerstcadeautjes of kerstdecoraties voor in huis zoekt, u kunt haast nergens zo sfeervol kerstshoppen als in Londen. Op zaterdag 11 december organiseert de PZC voor haar abon nees een dagtocht naar Londen. Naast shoppen heeft Londen zoveel meer te bieden. Wat dacht u van een kijkje ne men bij de Big Ben, de wisseling van de wacht bij Buckingham Palace, een bezoek aan London Dungeon, het engste plekje van de stad met gruwelijkheden uit de ge schiedenis van Londen, het British- of het Science Museum, de vele markten, Not- ting Hill of the Tower of Londen. Er is zelfs een Harry Potter tour, een rondleiding die voert langs bekende locaties uit de film. Kortom: Londen Leeft! Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat is het in Londen een gezellige drukte van jewelste. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze dagtocht zijn 59,- p.p. inclusief: vervoer per tourist-class touringcar overtocht per boot Calais-Dover verblijf te Londen met aankomst plm. 09.30 uur en vertrek 18.30 uur. Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, telefoon: 0412 - 482828 o.v.v. PZC actie Programma Vertrek per luxe touringcar: 01.00 uur vanaf Goes NS, 01.30 uur vanaf Middel burg NS, 01.45 uur vanaf Vlissingen NS en om 02.15 uur vanaf Terneuzen Bussta tion Westerschelde. Vertrek boot Calais- Dover: 06.45 uur. Aankomst Londen-cen- trum 09.30 uur. Het verblijf in Londen is van 09.30 tot 18.30 uur. Om 21.30 uur per boot vanaf Dover naar Calais. Rond plm. 03.00 uur aankomst in eigen regio. Tijden zijn bij benadering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 99