fit Teunis Klaver Ad Mathilda Wisse Woor betaalbare kwaliteit Corné Vader 44 I familieberichten zaterdag 27 november 2010 dlenseniinq.nl een stoel blijft leeg een stem blijft zwijgen maar in het hart zullen cle herinneringen voor altijd blijven Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel per soonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Cornelia de Groot-van Belzen willen wij u oprecht dank zeggen uit allernaam de familie Middelburg, november 2010 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Maatje Huibregtse-Jongepier willen wij U hartelijk dank zeggen Fam. Huibregtse-Minderhoud Fam. Brasser-Huibregtse Westkapelle, november 2010 Afscheid Ik ga op weg en laat mijn huis verdonkren in het avondrood - o, ga niet weg, de nacht is groot ik kan niet blijven lieveling, de dood ontbood mij tot zijn kring; vergeef mij dat ik achterlaat wat ik zozeer heb liefgehad: mijn huis, mijn stad, mijn kleine straat en u, mijn eigen hart. (H. Marsman) Mede namens de familie bedank ik iedereen voor de vele ontvangen brieven, kaarten, e-mails en telefoontjes na het overlijden van F.A. Klaver Postbus 7126 4330 GC Middelburg Voor uw belangstelling en medeleven, na het overlijden van onze moeder en oma Neeltje Lampers-Dekker willen wij U hartelijk bedanken. Anneke en Dietmar Kramer-Lampers Marjolein, Susanne en Marcel Oostkapelle, november 2010 Voor uw warme medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Janna Frederika Leijnse-Cornelisse Jannie betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. De grote belangstelling in de vorm van kaarten en persoonlijke steun heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2010 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van Marius Isaak Romeijnsen heeft ons allen goed gedaan. 'Onze hartelijke dank hiervoor. Paula Romeijnsen-Cerpentier Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2010 DANKBETUIGING Hun stoelen zijn leeg hun stemmen zijn stil wie hen heeft gekend weet, wat dat zeggen wil Wij willen u nogmaals bedanken voor de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder Irène de Looff-Pik 11 juni 1955 t 24 november 2009 Rene en Benny Emiel en familie Wij willen u ook bedanken voor de belangstelling, medeleven en steun na het overlijden van onze vader, broer en oom Joop de Looff 19 februari 1952 - t 10 september 2010 Marina en Denny Rene en Benny Emiel en famlie Voor de zeer vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa, zoon, broer, zwager en oom Arie van Velzen zeggen wij u hartelijk dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons zeer goed gedaan. Onze speciale dank gaat uit naar dokter Van der Kooij, de brandweer en de E.H.B.O. voor hun geweldige inzet. Anja Beenakker Kinderen en kleinkinderen Familie van Velzen Familie de Wee Familie Beenakker Yerseke, november 2010 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn zoon, broer, zwager en onze oom Hans Noordhoek Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Zierikzee: P.C. Noordhoek Rotterdam: Anja Vaandrager-Noordhoek Piet Vaandrager Lianne fêrremy Patricia Zierikzee, november 2010 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Adriana Petiet-Bernard feanne betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. W.J. Petiet kinderen en klein- en achterkleinkinderen Vrouwenpolder, november 2010 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond door aanwezigheid, kaarten en telefoontjes tijdens haar ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van onze tante en oma Aartje Johanna Sturm-van der Wal Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie: A. Sturm Middelburg, november 2010 De hartverwarmende belangstelling en de vele kaarten en brieven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde en zeer zorgzame vrouw Everdina Wilhelmina Maljers-van Horssen heeft mij goed gedaan, mijn hartelijke dank daarvoor. Gezien de vele reacties is het voor mij niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. F. Maljers Amemuiden, november 2010 I Omdat het voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te be danken, betuig ik u, ook namens de kinderen, oprechte dank voor de vele warme blijken van medeleven. Pieter Voskamp In het bijzonder willen wij de artsen bedanken en de verpleging van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis (afd. Oost 4), onze huisarts en het verplegend personeel van de thuiszorg voor hun inzet en liefdevolle begeleiding tot het laatste moment. Al deze steun, samen met het mooie afscheid wat wij hebben mogen nemen, maakt dat Piet's optimisme altijd voort zal leven in ons hart. Uit aller naam, Klazina Voskamp-Dobbelaar Middelburg, november 2010 Omdat het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en hulp, zowel persoonlijk als door middel van kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de langdurige ziekteperiode en na het overlijden van mijn geliefde man en zorgzame papa Theo de Witte betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. De vele blijken van belangstelling hebben ons veel goed gedaan. Ans de Witte-deVisser Marith Familie de Witte Familie de Visser 's-Gravenpolder, november 2,010 U itvaartverzorgi ng Tel. 0113-259966 wvvw.uitvaartwisse.nl Overledenenzorg Tel. 0113-217060 www.overledenenzorg.net De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. i mf Dillenburglaan 63, Goes -0113-216815 www.uitvaart.vg jb Begrafenisverzorging rarweakker 23 4341 MD Arnemuiden Tel. 0118-60 25 00 Levering en onderhoud gedenkstenen en grajbeplanling. bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 98