Leendert van Herk zr- Peter Jan Bisdom Adriana Dijkstra - Ossewaarde (fl IHensen.iaq.nl zaterdag 27 november 2010 familieberichte» 143 Nooit zullen wij vergeten, wie je was en wat je deed. Diep blijf jij in onze harten, niemand van ons die jou vergeet. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij kennis van het heengaan van mijn levensgezel, onze vader, schoonvader en opa Lid van Nova Domini Ecclesia quae est Nova Hierosolyma, gebaseerd op het Derde Testament van het Woord van God echtgenoot van Raden Adjeng Anna Sardinah Rotterdam, 24 december 1919 t Bergen op Zoom, 26 november 2010 Bergen op Zoom: A.S. van Herk - Prawirowidjojo Utrecht: t Mike en José Femke, Sanne Kapelle: Soer en Anita Kevin, Niels, Indy Kloetinge: Loeki en Ad MimaNathalie 4615 CH Bergen op Zoom IJssellaan 41 Leendert is opgebaard in Uitvaartcentrum Bakx, Heiningen 115 te Bergen op Zoom, alwaar op maandag 29 november van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematiedienst waarvoor uw wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 30 november om 12.30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn moeizame levensavond is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Abraham Langebeke - Bram - weduwnaar van Alijda Hooijer in de leeftijd van bijna 88 jaar. )an en Sonja Armando en Marije Mare en Elske Kiona Julie Gerda en Adri Marti en Elver a 25 november 2010 Stationsweg 34 4451 HK Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 30 november om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Huil maar niet, ik zal over jullie waken Donderdag bereikte ons het droevige bericht dat Lian Oei Huisarts te Heinkenszand is overleden. Wij zullen haar gedrevenheid, kennis, warmte en optimisme erg missen. Onze gedachten gaan uit naar haar vader, broers, schoon zussen, verdere familie en vrienden en wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Jan, Diana, Yvonne, Nina, Angelique, Simone, Wendy, Mieneke In de praktijk ligt een condoleanceregister waar u uw gedachten in op kan schrijven. Heinkenszand, 25 november 2010 Dii/iküBÉüi^inM Donderdag 25 november jl. bereikte ons het bericht dat Mevrouw L.L. Oei huisarts te Heinkenszand is overleden. Wij hebben haar leren kennen als een enthousiaste en betrokken collega. We wensen haar naasten veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Huisartsen vereniging de Bevelanden, L.M.E.F. Breukers, voorzitter ALGEMENE KENNISGEVING ANcl gfc S S&WW Piet Toch nog onverwachts is overleden Pieter Klaas Veerman Piet in de leeftijd van 58 jaar. Correspondentieadres: B. Kwakkenbos, Postbus 35, 4460 AA Goes Piet is gebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20teVlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 1 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. 0)oF VAT grtffU"T*f v/oR-clV S& UcHrf - Piet Een bijzonder mens is overleden. Piet Veerman We zullen je missen. Cliënten en medewerkers team ambulant Stichting Philadelphia Zorg Zuid-West J.C. Mathiasstraat 32,4336 CV Middelburg Dag lieve opa Verduijn Arno en Elaine Yannick, Quinn Lydia Martin en Sonja Ophelie Nicky en Chantal Jan en Mascha Laura en Kris Kim en Rafaël Rob en Debora René - Roos Inge Ilona Liam Nena Annabelle Madelief Hartelijk dank voor uw warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van Simone Bisdom - Luesing Ignaas en Anjali Cas Jasper en Maaike Fleur Middelburg, 27 november 2010 Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw hartelijke blijk van deelneming en medeleven na het overlijden van Elly Josephine Coppens weduwe van Albertus Tilkema ft Amsterdam, 25 mei 1925 f Goes, 28 oktober 2010 Namens de familie, Fam. Ph. Wrench Bosseweide 32 4431 AE's-Gravenpolder November 2010 De liefde en vriendschap die zij mocht ontvangen van familie en vrienden in Friesland en Zeeland tijdens haar ziekte en de vele blijken van belangstelling na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van heeft ons goed gedaan en getroost. Uit aller naam: J.R. van de Ven - Ossewaarde Middelburg, november 2010. De enorme belangstelling bij het afscheid van mijn lieve man, onze fantastische vader, schoonvader en opa Adrie de Dreu hebben wij als hartverwarmend ervaren. Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid, persoonlijke woorden, brieven, kaarten en bloemen. Het is fijn om te weten dat Adrie voor velen zoveel betekend heeft. Riet de Dreu-Koppejan Gilbert Marissa Antoinette Peter en kleinkinderen s-Heer Hendrikskinderen, november 2010 De vele belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, en oma Corrie Francooy-Hintzen zijn ons tot grote steun geweest en heeft ons erg gesterkt in deze moeilijke tijden. Mede namens de kinderen, kleinkinderen en beide families hartelijk dank. Rob Francooy Vlissingen, november 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 97