übüurzn ÖJBf iBilBfl V11"1''nSBHBHSgll Carlijn Jumeurn Jopie en Co Lokerse Henken Sjaan Louwerse A2 I familieberichten zaterdag 27 november 2010 i|| iTlensenL'inQ.nl dochter van Niels en Michelle Baas-Matthijsse 23 november 2010 Quarleshavenstraat 28 4339 BX Nieuw- en St. Joosland Stel# - Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en attenties, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50 jarig huwelijk. Ook namens kinderen en kleinkinderen. 40 jaargetrouwd! 27 november 2010 Vrouwenpolderseweg 30a 4353 KA Serooskerke Van harte gefeliciteerd namens de (klein)kinderen Het behaagde de HEERE, na een periode van afnemende krachten, tot onze diepe droefheid uit ons midden weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Krina Johanna Deij geboren op 31 juli 1926 gestorven op 26 november 2010 Port Coquitlam (Canada) Mw. A.M. De ij-van Alphen Terneuzen Mw. N. Deij Heinkenszand Mw. J.M. Deij Rijssen Mw. W. Deij-Boone Langton (Canada) Dhr. M. Deij Mw. J.A. Deij-Hoekman Goes Mw. J.A. van der Weele-Deij Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Vincent van Goghstraat 1 4532 GP Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 1 december 2010 om 13.30 üur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waama de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het personeel van woonzorgcentrum 'De Blicle afdeling de Hooge Plaat, willen we vriendelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging aan haar verleend. Geen bloemen. Verdrietig, maar dankbaar voor zoveel mooie herinneringen, moeten we afscheid nemen van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Willem Duijnhouwer Echtgenoot van Marian van Gilst, vader van Frans, Jacob en Daniël Geboren: 23 maart 1947 Kloetinge Overleden: 25 november 2010 Nieuwegein Onze Willem was vol levenslust. Hij leefde voor zijn gezin, Marian en de jongens, later ook voor Ruth en zijn kleinkinderen Leah en Bo. Zijn grote hobby's waren cactussen en vetplanten en zijn leraarschap Wiskunde in Eindhoven. Op het laatst was het vechten voor een leefbaar leven. Helaas moest hij na een noodzakelijke operatieve ingreep, veel te vroeg, die strijd opgeven. Goes, T.M. Duijnhouwer-Versprille Kapelle, Frans en Bep Duijnhouwer-De Klerk Hoevelaken, Jan Duijnhouwer en Lenie van der Laan Dreischor, Heieen en Ad van der Linde-Duijnhouwer Oud-Beijerland, Roeland Duijnhouwer en Rolinka Vink Vlissingen, Trudy en Jan Pouwelse-Duijnhouwer Hulst, Tanja en Paul van Gorsel-Duijnhouwer Alle neven, nichten, achterneefjes en achternichtjes. Als leven lijden wordt is rusten goed Mijn laatste groet is aan hen Die mij kenden en mij liefhadden Het laatste beetje is nu op Veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand Gedoofd zijn alle vuren, Voor mij die het aangaat is het niet erg, Ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, Vaarwel en wees tevreden. Na een kort ziekbed heeft ons lieve pa, schoonpa, opa en grote opa afscheid genomen van dit leven, omringd door allen die hem lief waren. Thomas Geelhoed weduwnaar van Levina de Fouw Colijnsplaat, 8 februari 1928 t Middelburg, 24 november 2010 Oost-Souburg: Michael -in dierbare herinnering Bep Miranda en Evert Mei-win en Shelley Kensi Tim Erwin -in dierbare herinnering Bianca en Ivan Fatima Mariano Elias Lisa Evy Middelburg: Elly en Harry Nicole O en Danny Linda en Quintijn Kuala Lumpur: Marius We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die pa in Hospice St Jan de Casembroot heeft mogen ontvangen. Onze speciale dank gaat uit naar Dr. Lankhorst. Correspondentieadres: President Wilsonlaan 200 4334 GG Middelburg Pa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 29 november a.s. van 11.30 tot 12.00 uur. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop is er de mogelijkheid om de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aan- kondiging als zodanig beschouwen. ■h '■sWs V Ik weet het niet Zal het gemis overgaan zal het gemis ooit overgaan zal er een tijd komen dat ik niet meer aan je denk? Ik weet het niet al schreeuwt de hele wereld dat gemis zal echt slijten Maar hoe kan ik dat weten nu het verdriet en het gemis nog maar net begonnen zijn Ik mis je in de uren en de dagen in de nachten die nog maar net begonnen zijn voor mij zo zonder jou Ik weet het niet. Rust zacht, lieve opa Nicole O en Danny Linda en Quintijn Na enkele weken van ziek zijn is rustig weggegleden uit het leven mijn lieve vrouw, dochter Jannie Geers - Bernhart in de leeftijd van 64 jaar. Henk Geers M. C. Bernhart - Langeslag Goes, 25 november 2010 Dijkstraat 4a, 4437 AH Ellewoutsdijk U kunt afscheid nemen van Jannie op woensdag 1 december van 15.00 tot 15.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats. Na de bijeenkomst kunt u ons condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ze heeft hen die ze liefheeft verlaten om te zijn bij hen die ze liefhad. Toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Johanna Gelok - Nijsse -Jo- in de leeftijd van 91 jaar. weduwe van Bas Gelok Lies Gelok Annelies en Mart Gijzel - Gelok Wctnda Nicky en Jeffrey Ronald en Antoinette Dani, Kyra Gerda en Cees Tims - Gelok Sebastian en Ilse Jaimy en Samantha Wij bedanken alle medewerkers van Zorgcentrum Randhof voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Goes, 25 november 2010 Correspondentieadres: Kamperfoeliestraat 74, 4461 NM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 november van 19.30 tot 20.00 uur in Randhof, 's-Heer Elsdorpweg 18 - 306 te Goes. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 30 november om 13.00 uur in de aula op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Na een rijk en zorgzaam leven is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Corry de Haan-de Bruine A Kamperland t Leiden 4 september 1928 25 november 2010 Kees t en Coby t Adri en Rie Neven en nichten Goes, 25 november 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 96