zeeland 133 G-voetbal is opleving Sloepoort Cup IMIEUWE TARIEVEN WESTERSCHELDETUNNEL PRIJSVRAAG SAMENZEELAND G-toernooi Borsele Sloepoort Cup is voorbeeld voor project SamenZeeland. Een idee kan 50.000 euro opleveren. Peter de Vos HELP! Wedstrijdvoorschrift 4,90 3,80 3,35 7,30 5,70 5,00 17,85 €13,90 €12,20 24,50 €19,00 €16,65 1 JANUARI 2011 Nieuw**: veelgebruikerskorting zaterdag 27 november 2010 „Ik wist niet wat ik kon verwachten van het C-voetbal, maar het is echt een aanvulling op ons toernooi. De spelers hebben zoveel plezier in voetballen, dat werkt aanstekelijk." door Edith Ramakers Het was voor de Borsele Sloepoort Cup niet moeilijk om een activi teit toe te voegen aan het bestaande senioren en junio renvoetbaltoernooi. G-voetbal moest het worden en werd het. Voetbal voor mensen met een lichamelijke of verstande lijke beperking. „Al pratende kwamen we met Jean Paul de Bruijn van het Delta Zeeland Fonds op het G-voet- baltoernooi uit. Het was een schot in de roos", zegt Peter de Vos, van de werkgroep Borsele Sloepoort Cup waarin vertegenwoordigers van de voetbalverenigingen Lewe- dorp en Nieuwdorp zitting heb ben. De Borsele Sloepoort Cup bestaat al 25 jaar. De getrouwe subsidiever strekker Delta Zeeland Fonds 'wil initiatieven honoreren die innova tief zijn, die nog nooit eerder ver toond zijn en die een bijdrage aan de samenleving leveren'. De Vos: „Het was voor ons de hoogste tijd om te vernieuwen." Afgelopen seizoen werd het smmssmmmm 'Ik heb een goed idee' Een beker voor de winnaar van het G-voetbaltoernooi. foto Ronald de Jonge G-toernooi voor de eerste keer ge houden met zestien G-teams uit Zeeland, Brabant, België en de Randstad. „Het was voor ons een onbekende tak van sport, maar ik heb zelden zoveel plezier en passie op het veld gezien. Hun spelvreug de werktaanstekelijk." De Vos raadt iedereen aan om vol gende zomer te komen kijken. 'Daar staan aan de zijlijn geen ouders die hun 8-jarige zoontjes naar de overwinning schreeuwen en schelden als het fout gaat'. „Het gaat er gemoedelijk en serieus aan toej maar ook met bezieling. Aan het profvoetbal kunnen we geen voorbeeld meer nemen, als een Meld uw idee aan via www.DELTAZeelandFonds.nl speler als Suarez een PSV'er in zijn nek bijt." Een initiatief als het G-voetbaltoernooi is een voor beeld bij uitstek voor het project SamenZeeland, dat als doel heeft om de Zeeuwse samenleving aan genamer te maken. Het persoon lijk belang is bijzaak. „We hebben negentien ideeën ontvangen", zegt Jean Paul de Bruijn. „Ik nodig iedereen uit met de prijsvraag mee te doen. Laat maar komen die idee- Het initiatief moet de band tussen bewoners bevorderen en de activi teit is niet eerder gerealiseerd. Het bevordert het maatschappelijk be lang Is belangrijk voor de Zeeuwse ont wikkeling in de sectoren sport, zorg, welzijn, cultuur, natuur.en on derwijs. Gaat het persoonlijke belang te boven en heeft niets te maken met politiek, religie, commercie. Ideeën kunnen ingediend worden tot 8 februari bij www.DeltaZee- land-Fonds.nl Half februari nomineert een vakju ry 5 aanvragen, waarna het Zeeuw se publiek zelf de winnaar kiest. De genomineerden krijgen hulp bij de presentatie van het project. Op 1 maart 2011 worden de nomi naties bekendgemaakt. Op 23 maart 2011 wordt tijdens een inspiratiebijeenkomst in de Ab dij in Middelburg de winnaar van de 50.000 euro bekendgemaakt. Tarieven per enkele passage inclusief 19% BTW, geldig voor 2011 STANDAARD lengte kleiner dan of gelijk aan 12 meter en een hoogte groter dan 2,50 meter lengte groter dan 12 meter en een hoogte groter dan 2,50 meter Diensten worden verleend conform de Algemene Voorwaarden Westerscheldetunnel 'Vaste klanten van de Westerscheldetunnel maken gebruik van een t-tag. Dit is een elektronisch apparaatje waarmee het verschuldigde bedrag automatisch wordt afgeboekt. Bovendien geeft het een korting op elke passage. De korting voor abonnees is een vast bedrag in euro's. In 2011 zijn de t-tagkortingen per categorie: Cat 1:€ 1,10 Cat 2: €1,60 Cat 3. €3,95 Cat 4: €5,50 iSTER TUNNEL WESTERSCHELDE Per 1 januari 2011 krijgen t-taghouders die vaker dan 200 keer per jaar door de Wester scheldetunnel rijden een veelgebruikerskorting. Deze korting treedt in werking na de 200ste passage per t-tag per jaar. De veelgebruikerskorting bedraagt gemiddeld 12,5% ten opzichte van het t-tag tarief. Het t-tag tarief categorie 1 is 3,80 en met veelgebruikers korting 3,35. De totale korting ten opzichte van het normale tarief van 4,90 voor categorie 1 is 1,55. Dit is ruim 30%, namelijk ruim 20% t-tagkorting en 12,5% veelgebruikerskorting. Voorbeeld Jan rijdt tweehonderd keer door de tunnel met zijn vrachtwagen. De volgende keer gaat hij op vakantie met dezelfde t-tag en passeert met een auto met caravan. De veelgebruikerskorting van 12,5% geldt dan voor categorie 2 en hij betaalt dan 5 in plaats van 5,70. De keer daarop rijdt hij weer met zijn vrachtwagen en dezelfde t-tag. Hij krijgt dan de veelgebruikerskorting op categorie 3 en betaalt dus 12,20 in plaats van 13,90. De veelgebruikerskorting: - geldt vanaf de 201s,e passage - begint elk kalenderjaar weer vanaf nul - wordt per passage verrekend - geldt per t-tag - geldt voor alle categorieën N V. Westerscheldetunnel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 87