in lovely Londen abon!eI^3 Kerstshoppen VOORDEEL 8-daags More Inclusive-arrangement Naturhotel Wieserhof iwww.pzc.nl/webwinkel üy l8 zaterdag 27 november 2010 Programma Vertrek per luxe touringcar: 01.00 uur vanaf Goes NS, 01.30 uur vanaf Middel burg NS, 01.45 uur vanaf Vlissingen NS en om 02.15 uur vanaf Terneuzen Bussta tion Westerschelde. Vertrek boot Calais- Dover: 06.45 uur. Aankomst Londen-cen- trum 09.30 uur. Het verblijf in Londen is van 09.30 tot 18.30 uur. Om 21.30 uur per boot vanaf Dover naar Calais. Rond plm. 03.00 uur aankomst in eigen regio. Tijden zijn bij benadering. Kerstshoppen in Londen? In december zijn de winkelstraten van Londen sfeervol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. Of u nu een kerstoutfit, kerstcadeautjes of kerstdecoraties voor in huis zoekt, u kunt haast nergens zo sfeervol kerstshoppen als in Londen. Op zaterdag 11 december organiseert de PZC voor haar abon nees een dagtocht naar Londen. Naast shoppen heeft Londen zoveel meer te bieden. Wat dacht u van een kijkje ne men bij de Big Ben, de wisseling van de wacht bij Buckingham Palace, een bezoek aan London Dungeon, het engste plekje van de stad met gruwelijkheden uit de ge schiedenis van Londen, het British- of het Science Museum, de vele markten, Not- ting Hill of the Tower of Londen. Er is zelfs een Harry Potter tour, een rondleiding die voert langs bekende locaties uit de film. Kortom: Londen Leeft! Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat is het in Londen een gezellige drukte van jewelste. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze dagtocht zijn 59,- p.p. inclusief: vervoer per tourist-class touringcar overtocht per boot Calais-Dover verblijf te Londen met aankomst plm. 09.30 uur en vertrek 18.30 uur. IVIeer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, telefoon: 0412-482828 o.v.v. PZC actie Nergens is de winter zo betoverend mooi als in de Dolomie ten! Met dit arrangement kunt u heerlijk skiën, tot hoogtes van 2.270 meter. Bovendien zijn andere activiteiten inbe grepen die u laten ontdekken hoe heerlijk de Italiaanse winter is: u kunt bijvoorbeeld schaatsen op het meer van Costalovara. Ook is er een prachtige sneeuwschoenwande- ling inbegrepen; schitterende uitzichten gegarandeerd, want de Corno dei Renon staat bekend als een van de allermooisté panoramische locaties van Italië! Uw verblijf U verblijft in Naturhotel Wieserhof in Ritten (in de Italiaanse provincie Süd-Tirol), prachtig gelegen op een zonnige locatie met een subliem uitzicht op de omringende bergen. Uw kamer is voorzien van douche/toilet, telefoon en satelliet-tv. Ritten ligt op ca. 16 km van de mooie middeleeuwse stad Bolzano. Inbegrepen: 7x overnachting met ontbijtbuffet 7xdriegangenkeuzemenu 3-daagse skipas Corno del Renon lx Ciaspolada-sneeuwschoenwandeling gebruik shuttlebus lx transfer naar het meer van Costalovara Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer): Ot/m 6 jaar gratis 7 t/m 14 jaar: 50 korting 15 jaar e.o.: 10 korting Lezersprijzen* 27-11 - 25-12 08-01-13-03 prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt bellen met Pharos Reizen via 0900- 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoekcode11365 a pharosreizen.nl categorie reizen autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18