lE^l Bent u één van de
gelukkige winnaars?
ABONNEE
VOORDEEL
Prijswinnaars week 3
Abonnee Win Weken
De prijzen van volgende week
Dames- of herenfiets t.w.v. 299,-
Dhr.
M.C.
Berrevoets
GRIJPSKERKE
Dhr.
A.
de Jonge
HEINKENSZAND
Mw. M.
Sentjens
RILLAND
Dhr. K.
Mulder
GOES
Dhr.
J.
de Bie
'S-GRAVENPOLDER
Dhr.
H.
Jonker'
ZIERIKZEE
Dhr. R.F.
Smit
GOES
Dhr.
H.
Bomhof
MIDDELBURG
Dhr.
A.
de Keizer
GOES
Dhr. A.
Sonke
GOES
Reischeque t.w.v. 200,-
Dhr.
Boo'gers
MIDDELBURG
Dhr.
E.
Klaassen
OOST-SOUBURG
Mw. E.
Spruijt
KAPELLE
Dhr.
E.
van den Branden
WESTDORPE
Dhr.
M.C.
Kloet
BROUWERSHAVEN
Mw. 1.
Sténeker
VLISSINGEN
Dhr. J.J.
Besuijen
BIGGEKERKE
Dhr.
A.
de Bree
BRESKENS
Mw.
E.J.
de Koning
BRUINISSE
Dhr. W.
Tacq
AXEL
Dhr. L.
Burger
WEMELDINGE
Dhr.
J.C.
de Bree
VLISSINGEN
Dhr.
J.
Koopman
KAPELLE
Dhr. B.
van Tatenhove
AXEL
Mw. V.
Galle
OOSTBURG
Dhr.
B.
de Brouwer
AXEL
Dhr.
A.D.
Korstanje
DRIEWEGEN
Dhr. H.
Tiemes
KOUDEKERKE
Dhr. P.
Rieteco
KOUDEKERKE
Mw.
C.
Colet
VLISSINGEN
Dhr.
J.
de Kort
MIDDELBURG
Dhr. N.
vanTiggelhoven
MIDDELBURG.
Mw. S.M.M.Vinke
HEINKENSZAND
Dhr.
J.
de Coninck
VLISSINGEN
Dhr.
P.
Kouwijzer
TERNEUZEN
Dhr. G.
Toorenaar
KAPELLE
Dhr.
R.
Coppoolse
MIDDELBURG
Mw.
M.
van der Kuijl
VROUWENPOLDER
Dhr. A.J.
te Veldhuis
MIDDELBURG
2 Kaarten Musical Hair
Dhr.
J.A.
Corstanje
GOES
Dhr.
M.
Larooij
COLIJNSPLAAT
Dhr. G.C.
Verburg
GOES
Mw.
L.
van Dijke
VLISSINGEN
Dhr.
G.
de Leeuw
RILLAND
Dhr. K.
Verhage
WESTKAPELLE
Dhr./Mw.
J. Bertijn
VLISSINGEN
Dhr.
B.
Dijkstra
OOST-SOUBURG
Dhr.
W.
Ligtendag
SINT-ANNALAND
Dhr. L.
Verhage
OOST-SOUBURG
Dhr. K.
Donze
TERNEUZEN
Dhr.
J.
Dorreman
SCHARENDIJKE
Dhr.
c.
Lok
VLISSINGEN
Dhr./Mw.
H. Vermeer
MIDDELBURG
Dhr. H.
Francke
OOST-SOUBURG
Dhr.
K.P.
Faasse
WESTKAPELLE
Dhr.
A.
Lokerse
KAPELLE
Mw. K.
Vermue
GOES
Mw. J.
van Hanehem
Dhr.
E.
Faber
GRIJPSKERKE
Mw.
A.
Louws
BIGGEKERKE
Mw. K.
Verschelling
'S-HEER
de zwart
BRESKENS
Mw.
S.
Fermont
GOES
Dhr.
W.
Meert
CLINGE
ARENDSKERKE
Mw. J.
Hazeleger
KAMPERLAND
Dhr.
K.
Grootjans
ARNEMUIDEN
Mw.
W.
Meeusen
TERNEUZEN
Mw. E.
van Vredegem
GOES
Mw. C.
Hollestelle
GOES
Mw.
H.F.
Hage
GOES
Mw.
R.
Mesu
MIDDELBURG
Mw. A.M.
Waanders
GOES
Mw. J.
van Opijnen
BRUINISSE
Dhr./Mw.
J. Harink
KLOETINGE
Dhr.
F.
Moison
HEINKENSZAND
Dhr. M.
Wagenaar
HEINKENSZAND
Mw. K.
Rosseel
BIERVLIET
Mw.
Hengst
WESTKAPELLE
Dhr.
C.
van Noppen
KOUDEKERKE
Mw. S.F.
Walhout
HEINKENSZAND
Dhr. H.
Tordoff
VLISSINGEN
Dhr.
A.
van den Hoek
BROUWERSHAVEN
Dhr.
E.
Oosterveen
VLISSINGEN
Mw. A.L.
van de Walle
GOES
Mw. J.C.
Uijl
Uijl ZIERIKZEE
Dhr.
W.
Hoogerwerf
KOUDEKERKE
Dhr.
A.
Oste
VLISSINGEN
Dhr. P.
Wattel
VEERE
Mw.
M.D.
van der Houwen
OOSTBURG
Dhr.
L.
Ots
KOUDEKERKE
Mw. E.
van der Weel
MIDDELBURG
DVD Woezel Pip
Mw.
RJ.
Huisman
WOLPHAARTSDIJK
Dhr.
A.J.
Ots
KLOOSTERZANDE
Mw. A.
Weststrate
WEMELDINGE
Mw.
M.
Huiszoon
MIDDELBURG
Dhr.
G.
van Overdulve
TERNEUZEN
Dhr. M.
Wieringa
MIDDELBURG
Mw. W.
Ales
DOMBURG
Mw.
E.
Hullekes
ZIERIKZEE
Dhr.
Pantus
'S-GRAVENPOLDER
Mw. C.M.
Wijtenburg
MIDDELBURG
Dhr. P.
de Back
TERNEUZEN
Mw.
H.
Hundersmarck
KAPELLE
Dhr.
W.
Passchier
VLISSINGEN
Dhr. W.B.
Zuijdwegt
YERSEKE
Dhr. J.
de Bat
KRABBENDIJKE
Mw.
J.M.
Janse van Noordwijk GOES
Dhr.
N.
de Pree
GOES
Dhr. A.
Beeke
SCHOONDIJKE
Dhr.
J.
Jansen
OOST-SOUBURG
Dhr.
J.A.C.
Reijtenbach
WAARDE
Mw. T.
van den Berg
VLISSINGEN
Dhr.
P.
de Jong
MIDDELBURG
Dhr.
J.P.
Risseeuw
CADZAND
Dhr. K.
Berre.voets
.KERKWERVE
ié-
Mw.
C.J.M. de Jong
GOES
Dhr.
P.
Roggeveen
MIDDELBURG
Alle prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht
V. .v