dan in woorden te vangen 50% 1 19 Officier gelooft niets van verhaal verdachte korting! Rappersduo Fouradi treedt op in De Pul Molen De Lelie in teken van winterfair Taizé-dienst in de gereformerde kerk vrijdag 26 november 2010 S MINDERHOUD WONEN Zuidstr.116 W'kapelle 0118 571212 Het leverde een bijna symbolisch beeld op: Vrijwilligers zetten zich in voor een grote schoonmaakbeurt na de verbouwing van het dorpshuis in Sirjans- land. Gepoetste ramen verruimen de blik op de wereld. foto Dirk-Jan Gjelterna BRUINISSE Het duo Fouradi treedt zaterdag 27 november op in jeugdsoos De Pul in Bruinisse. De rappende broers - die onder meer een plaatsje in de hitlijsten veroverden met de nummers 1 Ding, Flipmuziek en Een nacht met jou - maken hoogstwaarschijn lijk ook al wat namen bekend van artiesten die volgend jaar optreden op het Winterfeest. De deuren gaan 20.00 uur open. SCHARENDIJKE Molen De Lelie aan de Elkerzeese- weg in Scharendijke staat tijdens het eerste weekend van december in het teken van een Winterfair. Binnen en buiten staan kramen met allerlei koopwaar waaronder kerstartikelen, kerstbomen, ca deau-artikelen en steigerhouten meubelen. De fair is vrijdag 3 de cember open van 15.00-21.00 uur en zaterdag 4 december van 10.00 tot 16.00 uur. BURGH-HAAMSTEDE 'Opmaat naar Rotterdam' is zondag het thema van de Taizé-dienst in de gereformeerde kerk aan de Plat- boslaan in Burgh-Haamstede. De dienst is bedoeld als voorbereiding op de jaarlijkse Europese jongeren bijeenkomst van de oecumenische kloostergemeenschap Taizé die dit jaar in het Rotterdamse Ahoy wordt gehouden. De Taizé-dienst begint om 19.30 uur. door Emile Calon MIDDELBURG - Een 48-jarige Roosendaler wordt door officier van justitie W. Suijkerbuijk gezien als iemand die al jaren diep in de illegale hennepteelt zit. De man werd eind vorig jaar aangehouden in Kerkwerve. In de woning die hij daar huurde trof de politie een hennepkwekerij aan met 2250 plantjes. En in de schuur werden 2144 plantenpotten gevonden en 48 vuilniszakken vol met verse hennepresten. Suijkerbuijk conclu deerde dan ook dat de politie die oogst net had gemist. De man erkende dat hij het huis en de schuur huurde. Maar van die hennepplantages wist hij niets. Hij kwam, zo zei hij tijdens zijn rechtszaak voor de Middelburgse rechtbank, nooit in de schuur noch op de bovenetage van de wo ning. Dat was hem door onder huurders verboden. Suijkerbuijk geloofde niets van het verhaal van de man en eiste een onvoorwaardelijke celstraf van veertien maanden tegen hem. Suij kerbuijk stelde dat de man van de kwekerijen moet hebben geweten omdat alleen al in de woning dui delijk zichtbaar was dat er stroom en water werden afgetapt. Uitspraak 9 december. TWIC Goes Marconistraat 15a (0113) 22 41 00 www.tmcwoonwinkels.nl Ali Pankow vraagt zich af hoe het ver der gaat met cultuur in het weblog www.pzc.nl/cultuurdichtbij TIPS: SCHOUWEN-DUIVELAND@pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69