tShfiuiÈsii I menscnlinq.nl Rinus en Adrie de Regt-Hoek van Dijke rJBÜen 32 I familieberichten vrijdag 26 november 2010 In de krant van 25 november jl. is per abuis de advertentie van Van Belle Baby naast de familieberichtenpagina geplaatst. Onze oprechte excuses hiervoor. PZC Graag willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en attenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksjubileum. Ook namens onze kinderen en kleinkinderen. Park Beukenhof 22 Kapelle ■</p Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma lohanna Adriana Anthonetta Boon-Julianus Annie weduwe sinds 1966 van Abraham Boon •ft Middelburg, 21 mei 1914 t Middelburg, 24 november 2010 Arnemuiden: Dini en Cor de Ridder-Boon Mieke en Kees BartNiels, Levi Marc en Ella Rowin, Naomi, Esmee, Milan Angelique en Martin Anouk, Faith, Chloé Michel 's-Heerenhoek: Hans en Barbara Boon-Froijen Mariken Bastiaan Stephan en Suzanne Reinier en Sylvia Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Rustenburg'' en de Thibautstraat" voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Van 't Westeindestraat 4,4453 BN 's-Heerenhoek De begrafenis zal plaatsvinden maandag 29 november om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. In vol vertrouwen op Gods belofte en in de verwachting van Zijn Koninkrijk, is na een werkzaam en dienend leven van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en lieve opa Dirk Erzinus Hiensch emeritus predikant Veenendaal, 19 november 1922 t Goes, 24 november 2010 Kloetinge: M. Hiensch - de Snoo Goes: Mattanja Hiensch Arno van Trigt Marloes, Bart Hoedekenskerke: Diederik Hiensch Heidie van Remortele Valerie, Kataline, Yannick Bruno, Lotte Terneuzen: Christiaan Hiensch Renée, Tim, Maaike Amsterdam: Martijn Hiensch Judith van derLaken Eyoel, Yohannes Zomerweg 59 4481 CA Kloetinge De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 29 november om 13.30 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. Aansluitend is om 15.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Geerteskerk. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en mijn opa Johannes van Loenen - Jan - Vlissingen, f Vlissingen, 4 februari 1935 24 november 2010 Marina van Loenen-Loekemeijer Johan en Carina Mika Nukka tit* Koudekerkseweg 18 4382 EB Vlissingen Op maandag 29 november om 14.00 uur nemen wij afscheid van Jan tijdens een samenkomst in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer en zwager Jan van Loenen Wij wensen Marina, lohan, Corina en Mika heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. West-Souburg: Kees en Ineke van Loenen Gelukkig de vredestichters, want zij zullen kinderen van God genoemd worden. Mattheüs 5:9 Verdrietig, maar vooral dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, berichten wij u het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Pieternella Minderhoud-Gideonse Sinds 11 november 1986 weduwe van Pieter Minderhoud ft 11 augustus 1917 t 24 november 2010 Zoutelande: Grijpskerke: Meliskerke: Oost-Souburg Rothenbach a/d Pegnitz: Arnemuiden: L. Minderhoud in herinnering J. Minderhoud-de Kam in herinnering Nel en Henk Leny en Ko Peter en Anja M. Minderhoud Corrie en Rias Petra en Arthur Minderhoud C. Minderhoud-Huibers Peter Minderhoud j. Mindhoud-Schotman Marjan en Henk Hans en O my Pieter en Patricia L. Herzog-Minderhoud W. Bimmerlein J.A. van Belzen-Minderhoud J. van Belzen johan en Leonie, Nelly, Marian. Peter en Linda, Gerda, Leon en Carina Anneke en KeesDaniël en Gertina Jolanda en Nils, Thea, jonathan Arjenjan Pieter en achterkleinkinderen Met dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeg huis de Vliedberg en 't Gasthuis, afdeling Watertoren voor de liefdevolle verzorging die zij van hen kreeg. Correspondentieadres: Mevr. M. Minderhoud, Mariekerkse- weg 28a, 4364 AS, Grijpskerke. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 27 november van 19.00 uur tot 19.30 uur in uitvaartcentrum HJobse, Bachweg 2 te Middelburg. De herdenkingsdienst die wordt geleidt door Ds. G.J. Ruiten burg zal gehouden worden op D.V. dinsdag 30 november om 13.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande waarna aan sluitend om 14.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Voorafgaand aan de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot afscheidnemen in de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in zaal "Middendorp". Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, wordt u verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht In stilte hebben we afscheid genomen van onze zorgzame moeder en oma Adrienne Cornelia de Nijs-Jongenelen -Jen- weduwe van KeesdeNijs Roosendaal, 26 juni 1923 Middelburg, 22 november 2010 Hillegom, Elian en Harrie Jenneke en Joost Marijn en Marloes Stijn en Roelie Middelburg, ReneenGeralde Bram en Kees Merijnen Geraldine Benjamin en Yvonne Onze moeder is op 25 november in besloten kring gecremeerd. Dit was haar wens. Jen de Nijs-Jongenelen Zoals je heenging, zo was je. Stil, weinig vragend, maar onuitwisbaar in mijn gedachten. Dank lieve ma, je was als een moeder voor me. Han

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42