LEEUWARDEN AMELAND m. voor de lezers van deze krant! SUPERVOORDELIG NAAR DE ALGARVE m KRAS EcÜhB waarom zou je meer betalen voor de lezers van deze krant! KRAS RSfTTRTyy vrijdag 26 november 2010 131 8-/15-/22-daagse zonvakantie Portugal met verblijf in 3-sterren appartement Geniet van zonovergoten stranden, intieme baaien, een goede lokale keuken en een prachtig achterland... Vier uw feestdagen supervoordelig aan de Portugese Algarve! Wij selecteerden voor u deze zonvakantie naar Albufeira, gelegen in het zuiden van Portugal. U boekt deze 8-daag- se vakantie, inclusief vlucht, transfers en verblijf in het populaire appartementencomplex Club Oceano al vanaf slechts 299 per persoon. U, als lezer van deze krant, krijgt bovendien nog eens 50 korting per persoon wan neer u vóór 4 december met actiecode WEG40008 boekt! Wees er snel bij, want deze actie geldt alléén voor de ver trekdata 20,27 december en 3 januari... ALBUFEIRA Albufeira is in de laatste jaren uit gegroeid van een klein visserdorpje tot de belangrijkste toeristische badplaats aan de Algarve. De baai met de witte huizen tegen de steile kust is karakteristiek voor Albufeira. De badplaats heeft fraaie stranden waar het heerlijk languit luieren is en een gezellig centrum met een levendige sfeer. Het oude centrum is deels autovrij en er bevinden zich veel restaurants, winkels, snackbars, pubs en cafeetjes met terras. Het achterland van Albufeira heeft een prachtige natuur: mooie heuvels begroeid met pijnbomen. In het bin nenland zijn veel fraaie dorpjes, zoals Faro, Alvor en Loulé, die allen zeker een bezoek waard zijn. Boek dan ook bij uw vakantie een huurauto zodat u de omgeving van Albufeira op eigen gelegenheid kunt gaan ontdekken! APPARTEMENTEN CLUB OCEANO*** Deze appartementen liggen op ca. 150 m van het strand en ca. 800 m van het centrum van Albufeira en Praia da Oura. Het complex beschikt over een 24-uurs receptie, lift, lounge met bar, terras en parkeergelegenheid. Er is een buitenzwembad met zonneterras, ligbedden en parasols. Club Oceano is exclusief bij KRAS.NLte boeken! Vertrekdata LR 16.420 Ma. 20 en 27 dec. 2010 en 3 jan. 2011 8 dagen vanaf €-299 nu vanaf €249 15 dagen vanaf €46)7 nü vanaf 357 22 dagen vanaf €-547 nü vanaf €497 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief Vliegreis Amsterdam-Faro v.v. met transavia.com, luchthavenbelasting, brandstofheffing, eventuele extra brandstoftoeslag(en), transfer luchtha ven-accommodatie v.v., verblijf in een appartement op basis van logies en Nederlandssprekende reisleiding. Exclusief Maaltijden, excursies en entreegelden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen Reserveringskosten 17,50 per boe king en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 perso nen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LRl 6420 Kies uw vertrekdatum/bekijk de prijsberekening en ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40008 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. I® Of bel met: 0900-9697 (1 Scpm) o.v.v. reisnummer LR 16.420 en actiecode WEG40008 3-daagse autovakantie Friesland met verblijf in 4-sterren hotel! Voordelig genieten in Friesland? Dat kan! Speciaal voor u, als lezer van deze krant, selecteerden wij voor u deze heerlijke autovakantie naar Leeuwarden, de trotse hoofdstad van Friesland. Leeuwarden staat bekend om de vele monumenten, parels van musea, gezellige res taurants en leuke winkels. U verblijft in het luxe 4-sterren WTC Hotel Leeuwarden inclusief ontbijtbuffet en boekt deze 3-daagse autovakantie al vanaf slechts 79 per persoon. U kunt tevens kennismaken met de ongerep te natuur en de karakteristieke dorpen op het eiland Ameland, want de overtocht naar dit eiland (retourticket) is bij deze autovakantie inbegrepen! Wacht niet langer en boek deze supercomplete vakantie naar Fryslan! LEEUWARDEN Leeuwarden is een gezellige stad met een verrassend intiem centrum. Rondom de oude grachtengordel vindt u vele historische gevels en tal van gezellige kroegjes en restaurants. Daarnaast heeft de stad een groot aanbod aan winkels die in en om de Nieuwstad liggen. In de steeg jes en straten rondom het centrum zijn leuke boetiekjes te vinden. Bent u meer een cultuurliefhebber? In Leeuwarden zijn diverse musea, zoals het Fries Museum en het Museum De Grutterswinkel. Naast Leeuwarden heeft Friesland nog veel meer te bie den! Maak per fiets of met de auto schitterende tochten langs de vele meren en rij door de traditionele dorpjes. Maar u kunt ook een bezoek brengen aan andere bekende ste den als Heerenveen en Sneek. Vanuit Holwerd kunt u een overtocht naar Ameland maken (de overtocht is inbegrepen). Maak op dit prachtige eiland wandelingen door het bos en op het strand en geniet van de over weldigende natuur. Ook dorpen als Nes en Buren zijn een bezoek meer dan waard! Naast monumenten als historische commandeurshuizen en karakteristieke boerderijen, vindt u er ook leuke winkels, musea en res taurants. Dat maakt een bezoek aan Ameland in elk jaargetijde tot een plezierig dagje uit! WTC Hotel Leeuwarden**** Dit 4-sterren hotel ligt op ca. 30 minuten lopen van het centrum en beschikt over een 24-uurs receptie, ontbijtrestaurant, bar, draadloos internet in openbare ruimtes, fitness ruimte (gratis), sauna (gratis) en sola rium. Uw kamer is o.a. voorzien van een televisie, draadloos internet (gra tis), kluisje (gratis), minibar, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met douche en toilet. AANKOMSTDATA LR 51.516 Van 29 nov. 2010 t/m 30 mrt. 2011 3 dagen vanaf €79 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief: verblijf in het WTC Hotel Leeuwarden****, ontbijtbuffet en een dagticket voor een overtocht naar Ameland en v.v. Exclusief: vervoer, niet genoemde maal tijden, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR51516 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijs berekening, ga naar BOEK NU. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 51.516 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41