L 36 I familieberichten donderdag 25 november 2010 0) IHensenUitq.fi ysrlsilari Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, is te midden van haar dierbaren overleden onze lieve, dappere moeder, oma en oma Wemel Jannetje Meijaard - van Stel -Jöane - 31 december 1920 t 23 november 2010 sinds 29 maart 2000 weduwe van Adriaan Meijaard Wemeldinge: Frans en Miep Meijaard - de Visser Janet en Marco Charlotte en Fleur Arjan en Marie-Jeanne Wemeldinge: Marian en Tonny van der Linden - Meijaard Marjolein Robin en Mirjam Yerseke: Anne-Marie en Adri Gunst - Meijaard Riccardo Natasha Onze dank gaat uit naar iedereen die onze moeder met zorg heeft bijgestaan. De Wemel 21 4424 AC Wemeldinge De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 27 november om 11.00 uur in Dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpscentrum "De Wemel". Heden overleed onze schoonzuster J. Meijaard - van Stel Breskens: J. Meijaard M. Meijaard - van de Male Wemeldinge: D. Meijaard N. Meijaard - Hamelink Wemeldinge, 23 november 2010 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster Hanna van Doorn-Verschoof Hanna was sinds december 1990 werkzaam bij ZorgSaam in de functie van verzorgende. Zij werd zeer gewaardeerd, zowel door onze cliënten als door haar collega's binnen het team van De Veste. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit groot verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Dinsdag bereikte ons het droevige bericht dat onze collega Hanna van Doorn is overleden. We zullen haar blijven herinneren als een fijne collega met een grote betrokkenheid voor de cliënten en voor haar collega's. Ons medeleven gaat uit naar haar kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte toe. Namens de collega's van team De Veste, onderdeel van ZorgSaam, Anouschka, Carla, Chantal, Clara, Ciska, Cobie, Ellen, Frederique, Ineke, Ina, Matjorie, Margo, Marleen, Marloes, Michelle, Monique, Nancy, Nelleke, Olivet, Sanne, Tanneke, Wendy, Wilfried, Winnie, Yvette en Yvonne Tijd vult de leegte niet Tijd heelt geen verdriet Maar met jouw herinnering in onze gedachten laten we tijd de pijn verzachten Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar liefde en zorgzaamheid mochten genieten, delen wij u mede dat toch nog vrij onverwacht van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Maria Francisca Vergeer-de Cock weduwe van Ludovicus Ferdinandus Vergeer Kui taart, 28 juli 1923 t Temeuzen, 19 november 2010 Terneuzen: Lisette en Fred Jeroen Martijn en Sarah Terneuzen: Lilian en Michel Christian Stefan Hulst: Paul en Marleen Lisa en Léon Elien en Leo Lieke en Sebastian fan Dellaertstraat 4,4554 BB Westdorpe De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. 't laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Zeer dankbaar voor alles wat hij in zijn uiterst liefdevol leven voor ons allen heeft betekend, delen wij u met droefheid mede dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Matthijs Jacobus van Dale weduwnaar van Cornelia Adriana Perduijn Cadzand, t Oostburg, 10 februari 1919 24 november 2010 Bergen op Zoom: Jannie van de Lijcke-van Dale t Izaak van de Lijcke Cadzand: Piet van Dale Oostburg: Sara van Dale Jesse de Puijt Emmen: Patrick Kok en Gerda Rengers Jordy, Wesley Nieuwvliet: Maaike Basting-Kok en Marden Basting Jarno, Tim, Annique Correspondentieadres: De Blikken 13 4501 AC Oostburg De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 29 november om 13.00 uur in de Hervormde Kerk te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 't Zwin aan de Prinsestraat te Cadzand. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. L, Als leven lijden wordt Komt de dood als een verlossing Na lange jaren van wederzijdse hulp is van ons heen gegaan onze zorgzame neef en achterneef Matthijs Jacobus van Dale in de ouderdom van 92 jaar. Schoondijke: J. van Espen C. van Espen-Hubregtse Kinderen en Kleinkinderen Oostburg, 24 november 2010 Tot onze diepe droefheid behaagde het de HEERE op Zijn tijd en wijze, uit ons midden weg te nemen mijn geliefde man, onze geliefde, zorgzame vader en opa Pieter Walhout - Piet - echtgenoot van Anneke Hangoor 14 augustus 1945 24 november 2010 TemeuzenA. Walhout-Hangoor Vogelwaarde: Sjaak Walhout Colinda Walhout-Boone Pedro, Gerben TemeuzenPeter Walhout Janke Walhout-Klaassen Annika, Naomi. Patrick, Jarno 's Gravenpolder: Corine Klaassen-Walhout Franklin Klaassen Niels, Pim, Matthijs. Jurian, Robbert Hendrik Ido Ambacht: Jeanet de Regt-Walhout Jan de Regt Ridderkerk: Anja Walhout RidderkerkCentina Walhout Biervliet: Johan Walhout Mariëlle Walhout-de Jonge Temeuzen: Martine Walhout Karei Doormanlaan 14 4535 BR Terneuzen De rouwdienst zal D. V. gehouden worden op maandag 29 november om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. D. V. Zaterdag 27 november is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Zij die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van onze zijde weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Piet Walhout Temeuzen: M. Wisse-Walhout Biervliet: J. Walhout-Dingemanse Temeuzen: K. Walhout F.F. Walhout-Romeijn Temeuzen: D. Dekker-Walhout A. Dekker Sluiskil: J. Walhout R. Walhout-Goedegebure Hoek: J. Verhelst-Walhout I.Verhelst Hulst: Jac. de Feijter Neven en nichten Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Verdrietig zijn wij, dat de Heere, na een korte ziekte uit ons midden heeft weggenomen ons zeer geliefde Oom Piet Walhout Wij wensen Tante Anneke en Martine, alle kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe, om dit zware verlies te kunnen dragen. Victor Jeanette Stefan. Anne Het laatste beetje is op. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Henk Kluitenberg Terneuzen: Nel Louwerse Vlissingen: Jannie de Poorter-Louwerse Piet van der Meer Vlissingen: Paula van der Want-Louwerse Nico van der Want Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 86