De beste noedels i vind je bij Jia Jia Fu 3e artikel GRATIS!!! uit 7 Wanneer viert de Chinese gemeenschap Nieuwjaar? COC Songfestival voor tweede jaar in Vlissingen bij Sjaak van Zee Herenmode donderdag 25 november 2010 Wanneer vieren de Chinezen Oud en Nieuw? Wie het antwoord weet, maakt kans op een aromalampje plus geurolie. Antwoorden kunnen tot en met dinsdag gemaild worden aan rongrongnl2010@hotmail.com. Asian Food Center Jia Jia Fu is ge vestigd aan de Scheldestraat 25 in Vlissingen. Telefoon: 0118-850685. De winkel is van maandag tot za terdag geopend van 10-17.30 en vrijdag tot 20 uur. Het correcte antwoord op de prijs vraag van vorige week - hoeveel cupcakes zitten er op de taart in de etalage van Taart Tafel in de Korte Kerkstraat in Goes? - was dertien. Winnares is Ester van Bus sel uit Hansweert. Zij heeft een gra tis high tea voor 1 persoon gewon nen. VLISSINGËN Verkuijl Quakkelaarstraat Kasteelstraat Q C Glacisstraat Jia Jia Fu, Scheldestraat 25 Vegetariërs vinden in de toko vleesvervangers zoals tofu-envelopjes om te vullen of ingeblikte 'nepkippenboutjes' compleet met kippenvel (hierboven). Roy en de Mellebels wonnen vorig jaar in Vlissingen het Nationaal COC Songfestival. Voor het tweede, achter eenvolgende jaar is Zee land gastheer van het Nationaal COC Songfestival. Dat is te danken aan de winst vorig jaar van Roy en de Melle bels, die namens de hier geves tigde Krijger-Zuiderwijk Stich ting uitkwam. Het festival is uitgegroeid tot een serieuze liedjescompetitie. De teksten moeten weliswaar 'roze getint' zijn, maar deelne mers hoeven niet per se homo of lesbienne te zijn. Dertien deelnemers treden za terdagavond aan in het Arse naaltheater in Vlissingen. Na mens COC Zeeland doet Passe- Partout mee, met Kleur beken nen. De groep bestaat uit Indra Warman (zang), Pascale Peti- tiaux (gitaar), Samantha Bree- mer (basgitaar), Ruby Engel- berts (percussie) en Sally Me- su (alt-viool). De Krijger-Zuiderwijk Stich ting vaardigt zanger Mirko met Raindrops af De Zeeuwse formatie Mag Het Licht Uit verzorgt de achtergrondzang. Nationaal COC Songfestival, zaterdag vanaf 19.00 uur in Arsenaaltheater, Vlissingen. Het festival is volledig uitverkocht. Deze aanbieding geldt op alle artikelen in de winkel, met uitzondering van (na)bestellingen. Het gratis artikel is het goedkoopste artikel van uw aankopen. Uw Sjaak van Zee team heet u van harte welkom, Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstrsat 7, 4461 JC Goes T: 0113-215652 E: sjaakvanzee@kpnpienet.nl Maten t/m 62 Va, 64 en 57

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67