gerichte aanpak sport i 31 Train uw hersenen Groene Ster komt één goal tekort tegen TPP www.pzc.nl/webwinkel In de rubriek 'Kriskras door Ze'euws- Vlaanderen' worden zij in de schijnwer pers gezet. Vandaag deel 29: Rudi Adam. donderdag 25 november 2010 categorie dvd's en games Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Train uw hersenen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aar Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de kra treft u nadere informatie aan X BON TRAIN UW HERSENEN Hierbij bestel ik (sets) x 'Train uw hersenen' a 12,95* Meer dan 1.000 spelletjes en vragen Brain Trainer is een eenvoudig, interactief en leuk hersentrainingsprogramma voor iedereen. Ongeacht leeftijd of oplei dingsniveau. Bij elke sessie kunt u uw vijf hersenfuncties trainen met meer dan 1.000 afwisselende spelletjes en vragen! Ook kunt u Brain Trainer met verschil lende mensen samen spelen. In deze 3 dvd-box vindt u spellen voor beginners, gevorderden en experts. Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. Adviesprijs €29,95 Lezersprijs 12,95* exclusief€ 2,95 verzendkosten. exclusief 2,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werk dagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM ADRES POSTCODEPLAATS TELEFOON E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING OM OV JMX door Barry van der Hooft VUSSINGEN - Ineens was daar het besef dat de gelijke stand (5-5) geen strafschoppen maar uitscha keling tot gevolg zou hebben. En dus moesten de zaalvoetballers van Groene Ster in de slotfase van het enerverende duel met TTP/SSD jagen op de bal, in de zoektocht naar die ene, verlossen de treffer. Die kwam er echter niet meer, waardoor het bekeravon- tuur van de Vlissingse ploeg in de eerste ronde strandde. De complimenten waren echter wel voor de formatie van coach Mo Ahrouch. Want TPP/SSD is een ploeg die uitkomt op het hoog ste niveau van Nederland, de der de plaats bezet in die topdivisie en met onder anderen Soufiane Tou- zani, Jamal el Ghannouti, Kenan Koseoglu, Fouad Afkir en Bryan Pereira over balkunstenaars en (ex-)internationals beschikt. De Rotterdammers behoren tot de beste zaalvoetbalploegen in Neder land, maar kwamen in Vlissingen met de schrik vrij. Groene Ster speelde bij vlagen uitstekend, kwam er razendsnel uit en nam tot viermaal toe brutaal een voor sprong. Groene Ster, dat twee divi sies lager bovenin, meedraait, open de het bal al na één minuut en acht seconden. In de met vijfhon derd toeschouwers uitstekend ge vulde sporthal Baskensburg zette Etienne Mallie zijn ploeg na een combinatie met Reguillo Vandepit- te op voorsprong. Daar kon Groe ne Ster echter niet lang van genie ten. Precies achttien seconden la ter plofte de gelijkmaker van Tou- zani tegen het net. Via twee eigen doelpunten (El Ghannouti en Groene Ster-speler Khalid el Hat- tach) werd het 2-2, maar Salim Ben Sellam schoot voor rust de 3-2 binnen. Groene Ster moest het bekerduel winnen om een ronde verder te komen, want waar de Vlissingers met 6-5 van Groenoord hadden ge wonnen, had TPP/SSD die ploeg met 6-2 verslagen. Het doelsaldo werkte dus in het voordeel van de Rotterdammers, die kort na rust in een man-meer-situatie langszij kwamen (3-3). Groene Stèr stond met drie veidspelers, na een be twistbare gele kaart voor Said Bou- zambou. Bouzambou: „Ik werd neergelegd door dé keeper, maar de scheids gaf mij geel. Als die keeper me niet had geraakt, was ik wel blijven staan en had ik de 4-2 erin geschoten." Nu werd het even later echter 3-4, waarna Bouzambou weer gelijk maakte. De jonge aanvaller leek daarna de held van de avond te worden, toen hij na een snelle uit worp van doelman Lorenzo van Trijp ook nog de 5-4 maakte. Maar Oranje-international El Ghannou ti sloeg terug (5-5), waarna de Rot terdammers in de slotfase op bal bezit gingen spelen en het gelijk spel over de streep trokken. WEB /1NKEL jaar geleden de voorzittershamer over v vragen uit Vlissingen, maar zo lang we leden genoeg hebben uit Zeeuws-Vlaanderen vragen we steeds om daar zelf een soortgelijk initiatief van de grond te krijgen." Wie lid wil worden, moet min stens vijf jaar oud zijn. Rudi 1 Kees de Vos. foto Mark Neelemans Adam: „Dan moeten ze wel een rondje op een socc motor kunnen rijden. We leren ze schakelen, maar ook de motor onderhouden. Er zijn overal in het land ex-motor crossers, die stage geven tegen vijf tig euro per dagdeel. Wij werken JMX is een onafhankelijke stich ting, die zich uitsluiteind richt op jeugd. Het jongste lid is zes jaar. Wie 21 wordt, moet naar de senioren. Met het huidige ledenaantal van 22 zit JMX aan het maximum. Er staan momenteel vier kandidaten op de wachtlijst. De leden komen uit de gemeenten Terneuzen, Hulst en Sluis. De club heeft een eigen site: www.jeugdmxzvl.nl Wie over een motor en uitrusting beschikt, is volgens de voorzitter daarnaast minstens 2500 euro aan overige kosten per jaar kwijt. met vrijwilligers, waardoor de con tributie niet hoger hoeft te zijn dan honderd euro. Daar krijgen ze elke week les voor. De ene week op het zand hier in Axel. De ande re week op het harde circuit in Westdorpe. Dat zijn twee heel ver schillende disciplines, die om een andere manier van rijden vragen. Wedstrijdrijders trainen in Axel, omdat je er moe wordt. In West dorpe kun je bij wijze van spreken lekker een hele middag crossen." In het streven om van anderen iets op te steken, wordt onder meer met elkaar aan motoren ge sleuteld. Bovendien trekt de jeugd gezamenlijk naar wedstrijden. „Elk jaar hebben we een trainings weekend in Frankrijk. Op harde grond, met veel hoogteverschil. Dat kennen we hier niet. Het is zó leuk, dat ook andere regionale rij ders meegaan. Goed voor de saam horigheid", vindt Adam. „'s Winters geven we conditietrai ning in de gymzaal van Zuiddor- pe. Blessures? Het is natuurlijk geen dammen. Ik moet het afklop pen, maar het valt gelukkig mee. We leren ze wel wat ze moeten doen als de motor raar gaat doen, met afrollen en zo. We richten ons in alle opzichten vooral op begelei- ding." Groene Ster-speler Khalid el Hattach (midden) schudt Bryan Pereira (links) van zich af. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 55