land 123 lit I lent Braderie berco zaterdag 27 en zondag 28 november zaterdag van 10.00 - 21.00 uur zondag van 10.00 - 18.00 uur Intree 1 alles een stuk voordeliger December feestelijke carillonmaand vouwgordijn Kinderen t/m 12 jaar gratis Sinterklaas komt ook Richtingaanwijzer voor Kinderboerderij Sportvisser krijgt motorproblemen SGP'er Van den Bos stapt uit Schouwse raad donderdag 25 november 2010 lange vorststraat-goes ZIERIKZEE Stadsbeiaardier Janno den Engels man heeft het carillon in de Zuid havenpoort van Zierikzee voorzien van twee nieuwe melodiëen. Op het hele uur klinkt steeds het the ma van Allemande Nonette, een danslied uit de 17e eeuw. Op het halve uur speelt het carillon De Winter uit de Vier Jaargetijden van Antonio Vivaldi. Den Engelsman verzorgt in december elke donder dag én vrijdag in de vroege middag een carillonbespeling. Tot 5 decem ber zijn dat sinterklaasliedjes, daar na staan advent en kerst centraal. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen tmcbinnenhuisadviseurs.nl Al uw inkopen voor de maand december op 1 plek ZIERIKZEE Leerlingen van de afdeling Bouw techniek bij scholengemeenschap Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee hebben op verzoek van Kinderboer derij De Punt een specifieke rich tingaanwijzer gemaakt voor plaat sing aan de Scheldestraat. Afhankelijk van de weersomstan digheden zal deze wijzer vrijdag ochtend om 10.30 uur op de betref fende locatie door de makers wor den neergezet. STELLENDAM Sportvisboot Krekwakwou is dins dag aan het einde van de middag in de problemen gekomen. Vlak voor de haven van Stellendam viel de motor uit. De tweekoppige be manning riep de hulp in van de KNRM omdat de motor met geen mogelijkheid meer aan de praat ge kregen kon worden. Reddingboot Neeltje Struijs heeft de visboot naar de steiger gesleept. BRUINISSE - Erik van den Bos heeft besloten per 1 december 2010 zijn lidmaatschap van de Schou- wen-Duivelandse gemeenteraad te beëindigen. De directe aanleiding hiervoor is dat recent in een procedure over een bouwplan, waarbij hij als ar chitect betrokken is, vraagtekens zijn gezet bij zijn bestuurlijke inte griteit. Vooral het feit dat zijn werk als architect met zich mee brengt, dat hij veel zakelijke contac ten onderhoudt met de gemeente, heeft hem doen besluiten een punt te zetten achter het raadslid maatschap. Van den Bos wordt als raadslid opgevolgd door de heer W(im) C. Houtekamer. LOCATIES We tellen i tientallen galeries, I musea, poppodia, een moderne kunstcentrum, een filmtheater en een muziekschool. En er zijn dansscholen, bibliotheken en i dorpshuizen. OVERIGEN En dan rest nog een I schier oneindige reeks club- of anderszins collectieve verbanden waarbinnen muziek wordt gemaakt (bandjes), van literatuur en poëzie wordt genoten en schilder-, teken-of 1 fotografische technieken eigen worden gemaakt. KOREN 26 stuks Koren zijn er in alle soorten en maten. Van groot tot klein, jong tot oud en al dan niet christelijk of gemengd. En dan laten we de aard van het - minstens zo gevarieerde - repertoire nog buiten beschouwing.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39