t eg net niet kloppen s c i 31 Rooks en De Cauwer te gast in Kruiningen Nederland en België zeker van één stem Train uw hersener X BON TRAIN UW HERSENEN www.pzc.nl/webwinkel donderdag 25 november 2010 t in de eerste plaats. Koploper punten meer. B KRUININGEN - De wielertoerclub De Trappers uit Krabbendijke houdt woensdag 19 januari 2011 een bijeenkomst die in het teken staat van de actie Trap d'HuZes. Op 9 juni volgend jaar gaan twee teams van De Trappers, samen met 3500 andere fietsers, de strijd aan met de legendarische berg. Zij hebben zich als doel gesteld de Alp vijftig keer te beklimmen, om zo een groot bedrag bijeen te fiet sen voor het Koningin Wilhelmi- na Kanker Fonds. Hun motto is: Opgeven is geen optie. Woensdag 19 januari worden de teams van Trap d'HuZes in Ons Dorpshuis te Kruiningen voorge steld. Tijdens deze bijeenkomst zijn ook enkele prominenten aan wezig, zoals Steven Rooks en José de Cauwer. Rooks was in 1988 win naar op Alpe d'Huez en winnaar van de bolletjestrui. José de Cau wer is wielercommentator bij de VRT, maar hij is ook de man die Greg Lemond in 1989 naar zijn le gendarische zege leidde in de Tour de France. In 2005 werd Tom Boo- nen tijdens zijn bondscoachschap wereldkampioen in Madrid. Ver der is ook Rudy de Klerk van de partij. Hij is ervaringsdeskundige, want in 2008 en 2009 beklom hij de Alp in totaal maar liefst zestien keer. Al deze insiders zullen iets vertel len over hun belevenissen op en rond Alpe d'Huez. Tijdens de pau ze vindt er een grote verloting plaats met als prijzen onder meer gesigneerde wielershirts van John ny Hoogerland, Koos Moerenhout, Adrie van der Poel en een bolletjes trui van Steven Rooks. Alle baten van deze avond gaan naar de actie Alpe d'HuZes van het KWF. De presentatie is in handen van wie- Ierverslaggever Piet Eversdijk. De bijeenkomst in Ons Dorpshuis aan de Berghoekstraat in Kruinin gen begint om 19.30 uur. RIJSWIJK - De 22 leden van het uit voerend comité van de Fifa bepa len donderdag 2 december in Zürich waar de wereldkampioen schappen in 2018 en 2022 worden gehouden. Nederland en België winnen als uiteindelijk 12 van de 22 leden voor de gezamenlijke kan didatuur van de Lage Landen stem men. Beide landen lijken zeker van één stem. De Belg Michel D'Hooghe is lid van het uitvoe rend comité van de Fifa. Het kan bijna niet anders of hij steunt het HollandBelgium Bid. De overige leden hebben de afgelo pen jaren allemaal bezoek gehad van Nederlandse of Belgische lob byisten. Guus Hiddink was in het verleden bondscoach van Zuid-Ko- rea en Rusland en heeft nu de na tionale ploeg van Turkije onder zijn hoede. Hij heeft geprobeerd de Fifa-leden Mong Joon Chung (ZKo), Vitaliy Moetko (Rus) en Se- nes Erzik (Tur) voor zich te win nen. Ruud Gullit, de president van het HollandBelgium Bid, reisde door Zuid-Amerika en Johan Cruijff praatte wel eens informeel met Franz Beckenbauer en Michel Plati- ni. De Belgen concentreerden zich vooral op goede bekenden uit Afri ka. Leo Beenhakker probeerde Jack Warner uit Trinidad en Toba go te paaien. Hij werkte als bonds coach op het tropisch eiland. „Natuurlijk hebben we wel eens het gevoel gekregen of iemand wel of niet op ons gaat stemmen", zegt topman Harry Been van het Hol landBelgium Bid. „Maar je weet het natuurlijk nooit zeker. Nor maal gesproken stemmen Zuid-Amerikanen op Spanje en Portugal. We hebben ze toch be zocht, want er bestaat een kans dat Spanje en Portugal al na een eerste stemmingsronde afvallen. Misschien stemmen ze daarna wel op ons. We hopen dat de stem mers uit kleine landen voor ons kiezen. We hebben ze geprobeerd duidelijk te maken dat het ook niet in hun belang is als een mon diale eindronde altijd in een groot land wordt gehouden." Meer dan 1.000 spelletjes en vragen Hierbij bestel ik (sets) x 'Train uw hersenen" a 12,95* exclusief 2,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werk dagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Brain Trainer is een eenvoudig, interactief en leuk hersentrainingsprogramma voor iedereen. Ongeacht leeftijd of oplei dingsniveau. Bij elke sessie kunt u uw vijf hersenfuncties trainen met meer dan 1.000 afwisselende spelletjes en vragen! Ook kunt u Brain Trainer met verschil lende mensen samen spelen. In deze 3 dvd-box vindt u spellen voor beginners, gevorderden en experts. Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. Adviesprijs 29,95 LezersprijsC 12,95* exclusief€2,95 verzendkosten. E-MAIL GEBOORTEDATUM Om Ov Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Train uw hersenen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekl is c Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc treft u nadere informatie aan door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Ineens was daar het besef dat de gelijke stand (5-5) geen strafschoppen maar uitscha keling tot gevolg zou hebben. En dus moesten de zaal voetballers van Groene Ster in de slotfase van het enerverende duel met TTP/SSD jagen op de bal, in de zoektocht naar die ene, verlossen de treffer. Die kwam er echter niet meer, waardoor het bekeravon- tuur van de Vlissingse ploeg in de eerste ronde strandde. De complimenten waren echter wel voor de formatie van coach Mo Ahrouch. Want TPP/SSD is een ploeg die uitkomt op het hoog ste niveau van Nederland, de der de plaats bezet in die topdivisie en met onder anderen Soufiane Tou- zani, Jamal el Ghannouti, Kenan Koseoglu, Fouad Afkir en Bryan Pereira over balkunstenaars en (ex-)internationals beschikt. De Rotterdammers behoren tot de beste zaalvoetbalploegen in Neder land, maar kwamen in Vlissingen met de schrik vrij. Groene Ster speelde bij vlagen uitstekend, kwam er razendsnel uit en nam tot viermaal toe brutaal een voor sprong. „Deze ploeg was te pak ken", zei Ahrouch na afloop. Vóór de wedstrijd had hij zijn spelers dat ook al verteld, want tijdens een scoutingstrip was de coach niet onder de indruk geraakt. „Tactisch deden we het ook goed. We hadden alles doorgesproken en het was vooral belangrijk dat ie dereen zijn taak uitvoerde. Dat luk te aardig. Het is jammer dat we de 5-4-voorsprong niet vast konden houden. Maar mijn ploeg verdient een groot compliment. En we zijn weer een ervaring rijker." Groene Ster, dat twee divisies la ger bovenin meedraait, opende het bal al na één minuut en acht seconden. In de met vijfhonderd toeschouwers uitstekend gevulde sporthal Baskensburg zette Etien- ne Mallie zijn ploeg na een combi natie met Reguillo Vandepitte op voorsprong. Daar kon Groene Ster echter niet lang van genieten. Pre cies achttien seconden later plofte de gelijkmaker van Touzani tegen het net. Via twee eigen doelpun ten (El Ghannouti en Groene Ster speler Khalid el Hattach) werd het 2-2, maar Salim Ben Sellam schoot voor rust de 3-2 binnen. Groene Ster moest het bekerduel winnen om een ronde verder te komen, want waar de Vlissingers met 6-5 van Groenoord hadden ge wonnen, had TPP/SSD die ploeg met 6-2 verslagen. Het doelsaldo werkte dus in het voordeel van de Rotterdammers, die kort na rust in een man-meer-situatie langszij kwamen (3-3). Groene Ster stond met drie veldspelers, na een be twistbare gele kaart voor Said Bou- zambou. Ahrouch: „Het was een vreemde beslissing. De scheids rechter besliste daarmee min of meer de wedstrijd." Bouzambou: „Ik werd neergelegd door de keeper, maar de scheids gaf mij geel. Als die keeper me niet had ge raakt, was ik wel blijven staan en had ik de 4-2 erin geschoten." Nu werd het even later echter 3-4 voor TPP/SSD, waarna Bouzam bou weer gelijkmaakte. De zaal stond op z'n kop bij de dat doel punt, want het was de mooiste treffer van de avond. Lange bal El Hattach, Abdoe Abdenbi kopte voor, Bouzambou schoot binnen. De jonge aanvaller leek daarna de held van de avond te worden, toen hij ook nog de 5-4 maakte. Maar Oranje-international El Ghannou ti sloeg terug (5-5), waarna de Rot terdammers in de slotfase op bal bezit gingen spelen. Said Bouzambou: „Pas in de laat ste minuut had ik door dat we móesten winnen. Maar we zaten helemaal kapot. Die gasten lopen zóveel, met ingestudeerde looplij- nen. Ik vond ons beter, tegen een ploeg die een paar keer per week traint. Het is alleen jammer dat we het niet afkonden maken." Bekijk de video van het duel op www.pzc.nl/sport maar wordt in de gaten gehou- foto's Lex de Meester categorie dvd's en games

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35